Přejít na výpis diskuzí

Petr Muk

OSOBNOST 31.12.2006 
268 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy už konečně smažete tu sebevraždu? *10* *16*
    • tak už to smazali..
  • no je ho škoda..... *13*
  • Ten důvod úmrtí snad jako nemyslíte vážně ne? Okamžitě opravit!!!!!!!!!!! odpočívej v pokoji Petře.
  • Petr Muk nespáchal sebevraždu!!! Udusil se zvratky když to přehnal s alkoholem, což se může stát každému, kdo pije. Opravte si to! *10*
    • Taky s tím nesouhlasím....opravte to a hned!!!
  • Jo Petra je opravdu velká škoda. Do dneška si pamatuju, že sem tomu nechtěl věřit a že se média chytli nějaký kachny, ale bohužel to byla pravda. Jeden z největších pokladů našeho národa. Nepřeju smrt nikomu, ale radši bych si ty dny po jeho smrti četl jiná jména, než jeho. Myslim, že máme dost nepotřebnejch "zpěváků", kteří by nás tolik neochudili. Každopádně už nikdo nikdy neuslyší jeho dokonalej zpěv z dobrym hlasem na živo a neuvidíme s ním žádnej další bezva muzikál a už nikdy nikdo nezazpívá líp Stín katedrál, protože z Petrova podání této zkladby uplně mrazí. *9*
    • to snad ne - smrt se přece nepřeje nikomu - i když je horší zpěvák....to je jako kdybych ti řekla umři dřív než já protože hůř vaříš a svět to tolik neochudí jako když umřu já ..... *16* no mě vomejou fakt
  • wauworld
    Včerejší pořad byl povedený....
  • už je to rok...

    ...bylo to den po tom co hokejisté zvítězili a on to slavil a to ho zabilo !
    • ..a teď opět hokejisty zabil hokej !! Lidi chci zrušit hokej i letadla !!!
  • Je to už rok...

    Na Petra Muka nikdy nezapomenu, zítra to bude už rok, co nás opustil, je to jak včera....Petře, chybíš nám.
  • i-v-a-n-a

    Pozdní gratulace

    Všechno nejlepší k nedožitým 46 narozeninám!!! *9*
    • wauworld

      Re: Pozdní gratulace

      promiň ale jsi trochu mimo přát někomu k narozeninám když je mrtvý ! Fakt jako co nejlepšího ho může potkat ? Věříš na posmrtné životy,či co ?
      • Re: Re: Pozdní gratulace

        Co ho mohlo potkat lepšího????? Třeba krásný dlouhý život po boku své manželky a dcery...třeba úspěšná kariéra..myslím že toho měl před sebou ještě hafol..:-(
  • Petr Muk

    Jsem narozen 5.2.71 o šest let později než Petr Muk občas(dost často si mě pletli s ním) časem jsem si nato zvykl. Včera jsem s kolegou odváděl opilou ženu domu a když jsem vystoupil z vozidla tak to tu bylo zase,že jsem Petr Muk,tak jsem kolegovi vynadal co ji říkal a on že nic tak nevím asi ta podoba nějaká je.Pravda je že to byl idol mého mládí.Je škoda takového člověka který prozářil naši hudební scénu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit