Přejít na výpis diskuzí

Petra Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • o petulce

    Tak jsem se dočetl v bulvaru,že už je Petra sama, nevím zda tomu mám věřit nebo ne.To uvídíme 15 května v Cannes na udílení cen. Sean Penn je Předceda poroty. Sean Penn je sice skvělí herec, ale byl na pétu moc starý(můj názor)spíš bych uvítal někoho mladšího. Je pravda že ona si může vybírat, věřím tomu že to nebude dlouho trvat a bude mít nákého toho kolouška,vždit ona sama tvrdí Vždy s Láskou a stím ja souhlasím.Láska je fajn Rozsvítí vam oči,usměv a hlavně srdce a to péta potřebuje, a nejenom ona.Fandím!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • jj

    tak tojsme dvě chtela bych byt jako ona a procestovat diky modelingu cely svet *14* *14* *3*
  • krásná petra

    to snad není možný... Petra je nejkrásnější modelka na světě.. Jo dobře jste to napsali ohledně toho, že český národ umí jenom závidět.. *5* Je strašně hezká a přirozená.. A anglicky mluví hezky... A hodně lidí co žijí v zahraničí mají problémy s jazykem... *13* Jo závist je svině. Takže ti, co ji odsoudili a zavřou klapačku. Hlavně ta namyšlená závistivá číšnice. *3*
  • Proč nechci být celebritou

    A je to tady! Bulvár rozplácnul informace o údajném vzplanutí Petry k Badr Jafarovi z Dubaje. K tomu se šikovně doplní, že se jedná o nechutně bohatého miliardáře a postrčí se soupis údajných "přátel" a český závistivý bolševický mozek má opět mazivo pro zrezavělé mozkové závity a moralizující část národa udělá ihned z Petry k... K tomu postačí pár papparazzi fotek, kdy dvojice v domnění absolutního soukromí totiž nevnímala okolí. Při představě, že se chci pobavit a nechám zábavě volný průběh... druhý den zjistím, že jsem spal s cizí ženou v cizím pokoli, otevřu bulvár a zjistím, co jsem "vyváděl" s podrobným komentářem, neboť žena po mém pravém boku je celebrita, tak mě polije pot. Tohle svinstvo k životu nepotřebuji. Jsem šťastný, když můžu vyrazit do přírody, pobavit se s přáteli a pod. Své soukromí si hlídáme, nebo alespoň se snažíme hlídat, tak respektujne soukromí i těch druhých, byť jsou to celebrity.
  • brazilec

    petra nemcova

    ahojte petra nejlepsi clovek na svete poznal jsem ji osobne v thajsku a je fakt super da se sni krasne pokecat ,peto jsi super *3*
  • Adresa

    Zdravim,mohu poprosit o celou adresu modelky Petry Nemcove,chci ji kontaktovat dopisem a podekovat za jeji knihu,pocitace moc neovladam,dekuji za odpoved
  • Petra

    Myslim že je fakt krasna!a hlavně upřimná , na nic si nehraje..!hele nevite kolik měři nebo miry nebo tak něco?dik...
  • pre vsetkych

    Ahoj vsetci....akurat som dpcitala knihu Vzdy s laskou , Petra......je to skvela kniha
    *3*
    • Re: pre vsetkych

      ahojte všetci..mohol by mi niekdo napísať ako sa volá Kniha ktorá napísala Peťka? *3*
  • Petra Němcová je podle mě nejkrásnější modelkou.Mimochodem, působí i velice mile, což se o některých nedá vůbec říct. Skutečně jsem neviděl hezčí ženskou,kromě mojí přítelkyně samozřejmě *4*
  • Já jsem Petru sice nikdy nesledovala, ale je docela milá a sympatická, dotáhla to dost daleko, akorát mě vadí, že tyhle Češky, co se zabydlely v USA, už do Čech moc nezavítají, to je asi jediný, co bych jim vytkla, ale jinak proti nim nic nemám, můžem být rádi, že i český holky nám ve světě dělají jméno...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit