Přejít na výpis diskuzí

Petra Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Adresa

    Zdravim,neznate prosim nekdo celou adresu Petry Nemcove? Chtela bych ji napsat dopis a podekovat za jeji knihu,dekuji za odpoved
  • petra

    No...nevim,ale to jak neumí česky mě docela překvapilo.myslim že kdo nechce svůj mateřský jazyk nezapomene.je to škoda...anglicky přece umí každej ale česky?
  • Petra

    Míška: já nechápu, proč to tady pořád jako řešíte. Petra je obyčejná holka jako každý jiný. A ona si jen vzala z toho špatného,co ji potkalo to dobré. Což by mohl udělat každý.
  • good model

    Petra je uplně v poho holka mám stejný sen jako ona jí se splnil a doufám že mě jednou taky. *14*
  • petra

    je to moc pěkná modelka je dobře že je oní ve světě takovej zájem!
    • Re: petra

      no jo to maš toteda hodne moc pravdu jojoj *3* *14* *14*
  • klara24p

    úžasný člověk

    velmi ji obdivuji, je vážně skvělá, krásná inteligentní, inspirující!!!
    • Re: úžasný člověk

      TO JE BLBOST,ČEMU ŘÍKÁŠ INTELIGENTNÍ TO CO JSEM ČETL PRÝ NEUMÍ ANGLICKY PO 11 LETECH V USA TO JE NA POVÁŽENOU!A TA ČEŠTINA TO JE HROZNÝ TU PRÝ NEUMÍ VŮBEC,ONO JE TŘEBA SE DÍVAT I NA TO CO MÁ ČLOVĚK V HLAVĚ NE JAK VYPADÁ TAKOVÝ LIDÉ JSOU MNOHEM LEPŠÍ. *16* *16* *16* *16* *16*
  • Milá PETRO !

    Všechno nejlepší k narozeninám přeje fanda Jiří. *14* *14* *14*
  • ja krasna
  • Slyšela jsem ji jedinkrát v životě - její mluva se hemžila anglikanismy (teď se Cimrman obrátil v hrobě). Navrátilová - krásná čeština, Forman - krásná čeština, Voskovec - krásná čeština. Miss Němcová - hanba mluvit (česky).
  • Když tě můj kámoš viděl tak spadnul z postele byl to miki *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší