Přejít na výpis diskuzí

Petra Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petra

    je to moc pěkná modelka je dobře že je oní ve světě takovej zájem!
    • Re: petra

      no jo to maš toteda hodne moc pravdu jojoj *3* *14* *14*
  • brazilec

    petra nemcova

    ahojte petra nejlepsi clovek na svete poznal jsem ji osobne v thajsku a je fakt super da se sni krasne pokecat ,peto jsi super *3*
  • Proč nechci být celebritou

    A je to tady! Bulvár rozplácnul informace o údajném vzplanutí Petry k Badr Jafarovi z Dubaje. K tomu se šikovně doplní, že se jedná o nechutně bohatého miliardáře a postrčí se soupis údajných "přátel" a český závistivý bolševický mozek má opět mazivo pro zrezavělé mozkové závity a moralizující část národa udělá ihned z Petry k... K tomu postačí pár papparazzi fotek, kdy dvojice v domnění absolutního soukromí totiž nevnímala okolí. Při představě, že se chci pobavit a nechám zábavě volný průběh... druhý den zjistím, že jsem spal s cizí ženou v cizím pokoli, otevřu bulvár a zjistím, co jsem "vyváděl" s podrobným komentářem, neboť žena po mém pravém boku je celebrita, tak mě polije pot. Tohle svinstvo k životu nepotřebuji. Jsem šťastný, když můžu vyrazit do přírody, pobavit se s přáteli a pod. Své soukromí si hlídáme, nebo alespoň se snažíme hlídat, tak respektujne soukromí i těch druhých, byť jsou to celebrity.
  • krásná petra

    to snad není možný... Petra je nejkrásnější modelka na světě.. Jo dobře jste to napsali ohledně toho, že český národ umí jenom závidět.. *5* Je strašně hezká a přirozená.. A anglicky mluví hezky... A hodně lidí co žijí v zahraničí mají problémy s jazykem... *13* Jo závist je svině. Takže ti, co ji odsoudili a zavřou klapačku. Hlavně ta namyšlená závistivá číšnice. *3*
  • jj

    tak tojsme dvě chtela bych byt jako ona a procestovat diky modelingu cely svet *14* *14* *3*
  • good model

    Petra je uplně v poho holka mám stejný sen jako ona jí se splnil a doufám že mě jednou taky. *14*
  • Petra

    Míška: já nechápu, proč to tady pořád jako řešíte. Petra je obyčejná holka jako každý jiný. A ona si jen vzala z toho špatného,co ji potkalo to dobré. Což by mohl udělat každý.
  • Petra

    nniikkoollkkaa:
    jo znám
  • Skvělá holka

    Ahoj všichni . Měl jsem možnost poznat Petru jako obyčejnou holku z malého města a řeknu Vám všem ,že tak otevřené srdíčko jaké měla ona to snad má málokdo. Byla vždy kamarádska - chodili jsme na diskotéky , do města na procházky a vždy byla fajn a super. Nevěřím ,že by se ted měla změnit k horšímu - tak jak tady píšete . To jí opravdu neznáte tak nepište hloupé pomluvy. Měj te se moc krásně *3*
    • Re: Skvělá holka

      Já ji sice neznám osobně ale podle toho co dělá pro děti vím ,že má zlaté srdíčko.a je strašně moc hodná *14*
  • Petulka

    Je to pravda že žena s nižším postavením by nedostala nic.Ale za to co Petra všechno dělá si to zaslouží.Je krásná,chytrá,pomáhá dětem ,ztratila přítele a prožila katastrofu a zvládla to,je stále na předních příčkách modních značek a dělá pro děti .I když někdo řekne že dostala tolik peněz ,ale ona je dává dětem a která celebrita dělá takovéto věci i kdyby si prožila takovouto situaci.Žádná.Petra je skvělá.:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit