Přejít na výpis diskuzí

Petra Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hthr

    a ty ji snad znáš.já ji nemusím znát mě stačí co všechno dělá pro děti a všechny umí se obětovat a proto ji mam strasne rada
  • chytraci

    Nikdo ji neznate,tak držte všichni huby
  • Další pitomec

    Tak autor "Daliborovy housle" je další pitomec. Meli by jste se nad sebou zamyslet!
    • Re: Další pitomec

      ale má pravdu *9*
      • pitomci

        pravdu v čem???
        • Re: pitomci

          Spousta lidí zažila katastrofu, kdy jim zemřel manžel-přítel- nebo dítě.Obyčejná žena střední vrstvy by se ztrátou manžela ztratila i přísun peněz a skončila by takřka na sociálce.Neměla by prostředky a kontakty na dobré psychology, napsání knihy, kde bydlet, takže by na to své neštěstí byla POUZE SAMA a když by to bylo ještě horší, tak s dětmi. Petra se otřepala docela rychle, sposta psychologů, napsala knihu a díky té aféře získala pozornost bulvárů, což je vlastně přímo úměrné úspěchu v modelingu, protože o kom se mluví, ten je výhodná investice.
  • falešná rádoby chuděra

    Schopnost Petry vytřískat hroudu zlata z neštěstí druhých (smrt jejího přítele) je obdivuhodná..
    • Re: falešná rádoby chuděra

      Kdosi mě někdy, kdesi nedávno řekl: Oprosti se od blbosti druhých a povznes se nad tímto, a závan této blbosti se snaž eliminovat. Takže fakta. Petře ležel svět u nohou pro její otevřenost a upřímnost daleko dříve (což nepochopí asi někteří zdecimovaní a závistiví občané ČR, kteří nedokáží unést úspěch druhého) než ji zasáhla tragická událost. Tato žena nepotřebuje někomu něco dokazovat, protože to, co pochopil celý svět asi český bolševický mozek nepřežvejká! Bohužel. Bulvár začal o ní psát až po těchto údálostech a s typicky českou přestavivostí dokázal okořenit každý článek, tak, aby byl stravitelný pro tyto závistivce. Bohužel!
  • Petra

    tehle ženě její dobrotu a opravdovost věřím!
    je děsné jak jsme z komunismu zkurvení a nevěříme v nezištnou pomoc a dobrotu, je to smutné....
    většina z nás za tím něco hledá....
    v dnešní těžké době je důležité alespoň něčemu, někomu věřit.....
  • hhhh

    petra není zadna krava.
  • o petulce

    Tak jsem se dočetl v bulvaru,že už je Petra sama, nevím zda tomu mám věřit nebo ne.To uvídíme 15 května v Cannes na udílení cen. Sean Penn je Předceda poroty. Sean Penn je sice skvělí herec, ale byl na pétu moc starý(můj názor)spíš bych uvítal někoho mladšího. Je pravda že ona si může vybírat, věřím tomu že to nebude dlouho trvat a bude mít nákého toho kolouška,vždit ona sama tvrdí Vždy s Láskou a stím ja souhlasím.Láska je fajn Rozsvítí vam oči,usměv a hlavně srdce a to péta potřebuje, a nejenom ona.Fandím!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • neni blba

    nechapu jak si nekdo muze myslet ze je blba.
  • o pete

    Kdo poznal Petry příbeh musí se do ní zákonitě zamilovat,bez rozdílu jestly jste žena nebo muž.Bůh jí obdařil neeobyčejně přirozenou krásou a půvabem.Má ůžasnou moc rozdávat lidem radost,lásku a naději do života. Péta má obrovskou vnitřní energii ze které vlastně těží,umí se poprat se životem a poučit se ze špatných věcí.Tato žena by měla být vzorem všem.Fandím jí z celého srdce.
    • Re: o pete

      to je pěkné. Myslím si, že jsi asi dobrosrdečný člověk. *3*
  • KRÁÁSNÁÁ

    Nevím co k téhle krásné topmodelce dodat.Petulka je tak překrásná a má srdíčko na pravém místě.Strašně ji obdivuju,že se dostala až na vrchol.Jelikož chci být modelkou tak Péťa je muj vzor.Prožila si v životě své.A přeju ji jenom to nejlepší a konečně nejakého slušného chlapa,který by ji měl opravdu rád. *14* *14*
    • Re: KRÁÁSNÁÁ

      ahoj Tak třeba Ty. Jsem rad že máš stejný názor jako já. Ty lidi kteří o ni píšou že je blbá atd...vlastně nevědí kdo toje. Stačí si přece o Pétě přečíst knihu(navždy s láskou) kterou jí pomohly vytvořit spousta lidí. Je v ní vše,od dětství po rodinu,krásnejch fotek,přatel i práce a hlavě o tom ce jí stalo v thajsku. Všem vřele doporučuji přečíst, hlavně těm kdo o ní říka špatné věci. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší