Přejít na výpis diskuzí

Petra Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prodám Petry charitativní kalendář

    Prodám kalendář Petry Němcový, který nafotila pro svou nadaci Happy heart fund, mám totiž omylem dva:(
    prodává se za 999,- já ho prodám za 800,-
    kdyžtak pište na www.glamorousss.centrum.cz
  • Zamyšlení

    Po shlédnutí pořadu Česká Miss 2008, kdy Petra Němcová svým image a bezprostředností rozsévala dobrou náladu, byla jednoznačně největší hvězdou tohoto show. Nebýt Petry stěží by ministerstvo kultury Thajska souhlasilo s filmováním historických památek země pro komerční využití, neboť v této zemi je pro svoji charitativní činnost milována. Svým aktivním přístupem, spoluprací při výrobě klenotu a modely věhlasných návrhářů daly tomuto klání hollywoodskou žář. Po přečtení bezprostředních reakcí na tento pořad, je nutno se zamyslet. Proč my Češi se dokážeme semknout pouze při neštěstí nebo při vyjímečném kolektivním sportovním výkonu. "Kdo neskáče není Čech", ano krásný slogan. Ale proč neskáčeme při individuálním výkonu jednotlivce, který ve své branži dosáhl pomyslného Olympu a je hrdý na svou vlast? Asi jsme pořád v objetí bolševiské morálky, kde závist má prioritu a kdo vyčnívá z řady toho seknout z principu přes prsty. My starší asi zapomínáme na naše "ukradené mládí" obalené ostnatým drátem. Alespoň se rozhoupal pražský magistrát realizací reklamního spotu s Petrou Němcovou a Taťánou Kuchařovou podporujícím Prahu. A pod videem s typicky českou jízlivostí dovětek: To se bude mít na co dívat James Blunt. Přeji tedy Petře a její generaci ať jsou za svými sny, neboť jim je umožněno to, co nám bylo odepřeno. Plně souhlasím se slovy Bruce Willise, že jí považuje za jednu z nejúžasnějších žen této planety.
    P.S. A může bydlet na Antarktidě a mektat cikánsky.
    • Re: Zamyšlení

      supeeer!skvěle napsaný *1*
    • Re: Zamyšlení

      Myslím si, že tento článek je opravdu výstižný a píše přesně o tom jaká Petra doopravdy je. Myslím si, že někteří lidé by se nad svými výroky měli zamyslet, protože si opravdu myslím, že ti co píší, že Petru nesnáší, tak to píší jen ze závisti. Tak neseďte doma v koutě a něco se sebou dělejte, dřeba z Vás také něco bude.
    • Re: Zamyšlení

      Krásný článek. Dala jsem si tu práci, abych posoudila zda diskusní příspěvek je napsán spisovně. A ejhle, vyšlo mi, že témeř 75 procent kritizujích akcent Petry pravděpodobně neovládá rodný jazyk, soudě podle chyb!!!
  • Díky

    Děkuji Petře za její účast při volbě České MISS 2008. Jako vždy byla nááádherná a hlavně milá a hodná! Je naše slunko zlaté. A nezpychni prosím a buď vždy svá! Přeji ti v životě mocmocmoc štěstí a lásky. Miloslava
  • Karviná na Moravě?

    Karviná je ale Slezské město, protože Čr je rozdělena na tři historické části - Čechy, Morava a Slezsko!
  • PETRULA

    petrulo,vylepši se ve svém rodném jazyce, ...ty,,,ty..ty!Co to mělo znamenat v pořadu s J.Krausem?TRAPAS!
    U jsem shlédla i tvá videa na YOUTUBE,-JEN PÓZY. *13*
  • petra

    No...nevim,ale to jak neumí česky mě docela překvapilo.myslim že kdo nechce svůj mateřský jazyk nezapomene.je to škoda...anglicky přece umí každej ale česky?
  • TRAPAS !!

    Podle mě je Petra člověk, co touží jen po popularitě... Viděla jsem jí v "uvolněte se, prosím" a to mi stačilo... Prostě to že nebyla asi 10 let v čr....ok, ale mateřský jazyk se prostě nezapomíná. Už sem tu četla názor, že chtěla být důležitá a s tímto názorem se také musím ztotožnit... Jak si furt hmatala na ty vlasy... Pleskla bych jí.. Navíc.. Ona je hezká, neříkám že ne, ale nemá charizma a zdá se mi taková strašně tuctová... musela asi dost makat, aby se dostala tam , kde ted je...
    • Re: TRAPAS !!

      Je nádherná a sympatická, v Uvolněte se, prosím se ztrapnili jiní mnohem víc. Náhodou byla milá. Je to nejhezčí baba na světě, přeju všechno nejlepší.
    • Re: TRAPAS !!

      *3* la la la taky me nekdy dela problem si vzpomenout na par slov v cestine, kdyz v CR uz neziji jen 9 let a musim se denne vyjadrovat ve trech dalsich jazycich...ale miluji muj rodny jazyk a kulturu, ale bohuzel zavistivost, nepoctivost a vycuranost vetsiny ceskych lidi me nedovoli se tam vratit... *9*
  • TRAPAS !!

    Podle mě je Petra člověk, co touží jen po popularitě... Viděla jsem jí v "uvolněte se, prosím" a to mi stačilo... Prostě to že nebyla asi 10 let v čr....ok, ale mateřský jazyk se prostě nezapomíná. Už sem tu četla názor, že chtěla být důležitá a s tímto názorem se také musím ztotožnit... Jak si furt hmatala na ty vlasy... Pleskla bych jí.. Navíc.. Ona je hezká, neříkám že ne, ale nemá charizma a zdá se mi taková strašně tuctová... musela asi dost makat, aby se dostala tam , kde ted je...
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz
  • pre vsetkych

    Ahoj vsetci....akurat som dpcitala knihu Vzdy s laskou , Petra......je to skvela kniha
    *3*
    • Re: pre vsetkych

      ahojte všetci..mohol by mi niekdo napísať ako sa volá Kniha ktorá napísala Peťka? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit