Přejít na výpis diskuzí

Petra Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adresa

    ahoj,mohl by mi prosím někdo poslat emailovou adresu Petry?díky moc
  • Petra???

    Petra je ploste skvěla ....at si rikate co chcete *8* já ji upa lowujuuu:D je to moje ikonka....mám ji ráááda *1* heh tak papa a juknete na www.ourhotpinkworld.blog.cz ju?Tam o ní máte hodne...papa mejte seee...Misinka *14*
  • Petra

    Myslim že je fakt krasna!a hlavně upřimná , na nic si nehraje..!hele nevite kolik měři nebo miry nebo tak něco?dik...
  • petra je ta nej.je to mila silna krasna zena.je mi lito co se stalo siddimu a nikdy bych to nezvladla jako ona je to ztrata nekohoh blizkeho petro si fakt skvela.strasne rada bych se s ni setkala nebo jenom psala.mam ji moc rada. *4* a doufam ze bude jeednou zase aspon trochu stastna jako byla se siddim.
  • Petra

    Petra je pro mě nejkrásnější žena na světě. Krásná nejen tělem ale i duší
  • Petra je strašně krásná a milá holka a taky strašně silná-to co zažila bych já nepřžila. *14*
  • Adresa

    Zdravim,mohu poprosit o celou adresu petry Nemcove,chci ji poslat dopis a podekovat za knihu,s pocitaci to moc neumim,dekuji
  • Adresa

    Zdravim,mohu poprosit o celou adresu modelky Petry Nemcove,chci ji kontaktovat dopisem a podekovat za jeji knihu,pocitace moc neovladam,dekuji za odpoved
  • Adresa

    Zdravim,neznate prosim nekdo celou adresu Petry Nemcove? Chtela bych ji napsat dopis a podekovat za jeji knihu,dekuji za odpoved
  • Ahoj,neznáte nějakou stránku kde se píše je o ní nějaký info?Třaba co vystudovala a tak *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit