Přejít na výpis diskuzí

Petra Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • divna anglina

    No popravde ja nerada nekoho soudim kdyz ti osobu neznam.. *7* Ale je fakt ze jsem koukala na nekolik videii na youtube.com a kdyz jsem slysela jeji vyslovnost tak jsem se docela zhrozila jak mluvi po 10 letech v cizine to si myslim ze ja mam po roce v cizine o hodne lepsi akcent nez ona *8* No ale jinak je pekna i kdyz v nejakych videii me vadilo jak se snazi furt strasne svudne tvarit i kdyz to mela treba v popisu prace taky me nekdy prijde ze si mysli ze je az moc neodolatelna *9*
  • www.nemcovapetra.estranky.cz

    www.nemcovapetra.estranky.cz
    *14* *14*
  • Názor

    Ahojky všichni..:) Chtela bych se vyjádrit k těm co mají negativni postoj vůči Petře. To co oni někteří píšete jako že je to:,,kráva nafoukanáá nebo ještě v lepšíim připadě kurička"! Hovoříi samo o Vás.. Myslim si ,že inteligentní a sám se sebou vyrovnaný člověk by tohle nikdy nenapsal!! Ne nadarmo se říká,že ten ělověk,který nejvíce kritizuje druhé,má největší problém sám se sebou... Já si osobne o Pěti myslim,že je to strašně krásnej člověk s velkou vnitřní energíí.. Přeji ji do života jen to nejlepší a at je štastná!! Moc ji fandím.. A musím říct ,že její knížka nemá chybu!! Doporučuji všem ... *4* Mějte se krásně ..
  • Nikdo není dokonalý

    Dobrý den, nechápu, že se tady stále najdou lidé, kterým pod rouškou anonymity internetu nedělá problém kydat hnůj na někoho, koho ani osobně neznají. Ať už je Petra jakákoliv, nikdo z nás se s ní nesetkal, a tak nemáme právo ji odsuzovat. V životě toho ve svém oboru hodně dokázala, spoustu prožila a nasazení, s jakým se po své tragické dovolené v Thajsku věnuje vlastní nadaci, je obdivuhodné. Z toho bychom si měli brát příklad. Není dokonalá (viz její už špatná čeština), ale kdo z nás je? Petře přeju, ať se jí daří.
    • Re: Nikdo není dokonalý

      Naprosto s tebou souhlasím, popřejme lidem, aby se jim dařilo. Každý je na světě jen jednou a měli bychom se navzájem více vnímat a mít se rády a ne si házet klacky pod nohy a za zády se pomlouvat.
      No tak lidi, nebuďte tak zlý, Petra je přece moc krásná ženská, zamyslete se nad tím.
  • Petulka

    Přesně ty články co o Petře říkají jaká je to kráva jsou k smíchu.Někteří si neuvědomují co pro ostatný dělá.V životě si toho prožila.a je nejkrásnější žena na světě *14*
  • PETRA NĚMCOVÁÁ

    DOSLOVA MĚ ROZESMÍVAJÍ ty články, které Petru odsuzují, říkají že je hnusná kráva... vy nádhery:-) chtěla bych vidět vás!!! NAVŠTIVTE BLOG VĚNOVANÝ PETŘE NĚMCOVÉ www.vzdyslaskoupetra.blog.cz
  • prevence proti tsunami

    Jsem schopen postavit systém proti tsunami,je mi61 a žádná banka mi nepučí.Je pravdou že o systém projevily zájem japonci,ale je to zdlouhavé jednání.Jestli chcete popište mi
    26.prosinec 2004 můžeme najít
    řešení využití systému ,který je z reciklovaného materialu a hlavně je nepotopitelný a chrání
    osádku 24 hodin.Věřte že po sobě zanecháte stopu a já také
    i bez toho ,že neprojevíte zájem.
    Mohu nabídnout lokální systém pro ropné plošiny,který chrání
    posádky proti kouři a ohni.Posádka obsadí systém a od-
    jistí ten dopadne na hladinu a
    odpluvá do bezpečné vzdálenosti od plošiny,nepotřebuji hnací jednotku pracuji z přírodním zákonem.tel:723 731 197
  • super človíček

    Je to ta nejůžasnější osoba kterou znám. *4*
  • top model

    Pro mě je Petra jednoznačně nejkrásnější ženská, jakou jsem kdy v životě viděla. Je skutečně nádherná a její skutky jenom dokazují, že té vnější krásy není škoda. Krásná uvnitř i navenek...v tomto případě to není jen otřelá fráze, ale fakt, že tahle žena je skutečně výjimečná. Přeju jí moc úspěchů.
    • Re: top model

      dekuji ti ze alespon ty gabi si vazis teto osobi,je to fakt super holka co toho hodne prozila.byla bych rada kdybys mohla alespon prispet jeden hlas pete na www.super.cz-funklubpetranemcova... .........dekuj ti mockrat ahojky
  • *Petruška*

    Petruška na volbě České Miss nevýslovně zářila.Moc jí to slušelo (ostatně jako vždy *1* ) a měla krásné šaty!!!Je milá!!O proti ní byl Delon nezajímavej!!Jednoznačně byla Petruška největší hvězdou večera!!!
    • Re: *Petruška*

      *1* *1* *1* nechtěj mě rozesmát!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit