Přejít na výpis diskuzí

Radim Fiala

OSOBNOST 8.10.2008 
193 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem sice již dama v letech a je to už nějaky rok co jsem se potkala a seznamila s Radimem a videla hrat v divadle Husa na provazku kde jsem se bavila jak nikdy a mužu o něm řict že je to baječny kluk ktemu humor nechybi zdravim jeho fanoušky a Radima at se mu i nadale daři v hereckem a osobnim životě
  • úžasnej. Moje touha je se s Radimem sejít *14*
  • mam te rada seš vybornej herec dejmi tvuj telefon
  • Jeni , naprosto souhlas - v akčích filmech nemá chybu a škoda že z v.i.p. z rejžůů nenapadlo ho dát na hlavni roly! Ale když se nerad fialka vejtahuje že umí bejt frajer k nakousnuti tak by moh zkusit roli taky komediální - v tmavo. světě umřel tak aspoň nějakou roli kde se ukáže trochu v jiném světle než charismatika - i když si myslím že nato má tak i tak :D
  • Nejlepší a nejhezčí herec ze serialu
  • Jennie
    skvělej charismatickej herec...přála bych mu víc rolí, slušela by mu nějaká hlavní role v akčním filmu *3* *4* *2*
  • Všetko najlepšie k narodeninám
  • Všechno nejlepší, jste nejlepší herec :-*
  • Všechno nejlepší :D
  • Mám vás moc ráda.
  • Hojky všem :) Radimku Fialo , až budeš jednou číst tohle , tak mocky Vás zdravim . Barva fialová znamena viz moudrosti, tak že doufamky že i přesto že se nerad stotožnujete s Hanákem - týče se charaktéru - ju, tak se mílite . *1* Něco ve vás je. Inka Tento Pán Herec.. se nejednou prosadi k oblíbencům .. I kdyby byl sebe tvrdohlavější nebo jak jiní tvrděj. Můj názor je, že každy má být svůj origoš :D no ne?!
  • DÍKY !!! *14* *14*
  • náhodou Andrea mě štve že ho nechce
    Gábina je ucamraná a jsem ráda že odešla není mi vůbec sympatická !!
  • Jééé:-) *3*
  • uplně s tebou souhlasím ale slyšela jsem že jsou spolu ve skutečnosti.... a v ordinaci se ke Gábině vrátí ale bude furt dolízat za Blechovou
  • Já ho zbožňuji mmmmmmmmmmmoooooooc *2* *1* *14* *3*
  • Já ho moc nemám ráda v ordinaci, protože podvádí Gábinu a spí s tou blbou ženskou. Ale je to jeho role. *3*
  • všechno nejlepší mám tě ráda ve filmech a seriálech hlavně v ordinaci v růžové zahradě 2 *3* *14* *14*
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů ,jste borec! *14* *3* *4* *5* *2* *1*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!!!!!!!!!!! Bez vás bych na ordinaci asi nekoukala :)))) :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit