Přejít na výpis diskuzí

Radim Fiala

OSOBNOST 8.10.2008 
193 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sabushenka
    Všechno nejlepší hodně štěstí, zdraví, splněných přání, lásky... *1* *1* *14* *14*
    Jsi můj oblibený herec v českých filmech a seriálech :)
  • Dík,tak jsem si už našla kde hraje,tak si na něho zajdu.Doufám,že nepřijdu o iluze:)Jitka
  • Tak jsem se dneska rozepsala...nevím proč jsem dnes na internetu s hercem Radimem Fialou:)asi,že už ležím dva měsíce s potrhanými vazy a hrabe mi z toho:)Pan fiala je fakt přitažlivá osobnost(bohužel jsem zjistila,že jen jako Petr Hanák v Ordinaci)mě se taky líbí,ale zaujal mě až v tomto seriálu,protože toužíme po takových mužích,jenže je to vážně iluze.V reálu by jsme chtěli mít taky takového Hanáka a když zjistíme,že je to obyčejný chlap,tak jsme zklamané...Je zvláštní,že mě v jiných filmech nezaujal ani jsem si ho nevšimla.Je pravda,že jsem ho neviděla naživo v divadle(možná by mě zajímalo jestli by tam byla,ta zvláštní energie jako v Ordinaci???)Na fotkách mě zaujal,protože ve vousech je jako můj otec.Ale jak se oholí,je to někdo úplně jiný...V řeči těla prozradím jen,že je šíleně tvrdohlavý...:)Souhlasí to?Kdo ho znáte,nebo jestli pan Radim se vyjádří sám:):):),nic si z toho nedělejte já jsem taky:)Jitka
    Ps:neví někdo kdy by hrál v divadle v Brně?děkuji
  • Ještě jsem četla,,Radime máš to zapotřebí plést se do politiky..."má.Podle numerologie má stejné jméno jako jeden politik.A když jsem mu ve slabé chvilce psala jak mi je ,,ovej",tak mi stejně laskavě odpověděl jako,,Radim",jak ho vidíte vy.Navíc Radim Fiala herec je sakra velká osobnost...:)A taky kdyby jste znali řeč těla,tak by jste si řekli,že pořád nedělá věci které by ze srdce chtěl,ale které musí...???Třeba k vůli penězům,rodině...Jitka
    Ps:TY fanynky mě pěkně vypískají?!?!:)
  • To je hrozný ,,chudák" Radim.Mě by ty milující komentáře odpuzovali...Asi to bude zkušenostmi,Radim je fajn v televizi ale neznám ho. Budu mít také narozky tak už přeji i já dopředu 9.1.2014 vše nej...Jitka
  • je sexy *14* *14* *14* *3* *3* *4*
  • Jéje, udělejte v tom trochu pořádek... ty odkazy na články (politické) se týkají úplně jiného Radima Fialy... http://www.psp.cz/sqw/detail.sqw?id=5459
  • Ahoj Radime,
    Zel jak mi ukradli telefon a nemel jsem zalohu tak jsem na tebe stratil kontakt. Skousim to teda touhle cestou .

    K tvym narozeninam Vse nej nej a ne, j hodne zdravi a duspechu a oufam ze se potkame. Ja mel narozky predevcirem , tak bychom to mohli spolu trochu oslavit.

    Tesim se na setkani
    Laco. Borhy Borhy@tiscali.cz
  • všechno nejlepší k 42 narozeninám *4*
  • Všechno nejlepší k dnešním 42 narozeninám,jste super herec *2* *3* *4* *14* *1*
  • Jo takový mám já ráda, je to super herec a to ho znám jenom z Ordinace a můžu o něm takhle bezpodmínečně mluvit, prostě pravej českej herec, to mu nemůže nikdo vyvrátit, on si totiž jaksi vytvořil svoji povahu nebo jak bych to popsala, on je jednička a dokáže zahrát takovýho tvrďana, dělá jednu profesi, ale dělá ji pořádně ne jako někdo je modelka, zpěvačka, herečka, tanečnice, režisérka, scénáristka, textařka a kdoví co ještě
  • Dobry den Radime alias Hanáku.Prosim,kde Vas muzu videt a potkat osobne?jste vyborny herec a jiste i uzasny clovek.obdivuji Vasi spravedlivou a ferovou roli.mate rad poradek a spravedlnost,az tedy na ten alkohol.. *7*Asi bych nemela,ale zdal se mi o Vas nadhernej zivej sen,proc to neni pravda,dala bych za to vsechno na svete!Jste nadhernej chlap!!!! Lenka. *3*
  • On je nejlepší,všichni v Ordinaci jsou takový normální slušní ale "Hanák" se s ničím nesere,všechno řeší hned..Je prostě nejlepší. Radim Fiala výborný herec! *3* *2*
  • S tím naprosto souhlasím! *14* *14*
  • V ordinaci naprostý borec *1* z ničím se nesere *1* a má charisma.. *14*
  • Stojí Vám to za to, montovat se do politiky? Myslel jsem, že jste na opačné straně barikády.
  • Je prostě úžasnej a v ordinaci se mi moc líbí *14* *14*
  • Super herec,krásnej chlap,taky koukám na Ordinačku jen kvůli němu...a závidím Gábině *2* má neuvěřitelné charizma :-)
  • Bože vy si myslíte,že vám napíše svůj telefon?? ste trapní *7*
  • Radim je nejhezčí herec z Ordinace

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit