Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co vás vede k tomu vyzdvihovat Rihannu jako herečku ? Nemám sní absolutně žádný problé, ale znám teda tisíce lepších hereček
    • tku ako je ona nikdy nenajdes
  • ja ji zboznuju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Rihana Robin Fency:-*

    Rihana je NEÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
    • Re: Rihana Robin Fency:-*

      je nejlepšíííííííí *14* *14*
      • Re: Re: Rihana Robin Fency:-*

        Kde?
  • Já tam taky byla a stála sem dole v kotly takže paráda je fakt užasná já jí žeru úplně nejvíc. Ať se dou všichni před ní zahrabat. *14*
    • Souhlas!!!! *1* *1* *1*
      • Ty vole a to mě taky překvapilo jak je hodná, a co mě teda nasralo že tejden po koncertu sem se dozvěděla že sis mohla zaplatit za osobní styk a mohla si jí požádat o fotku a autogram. *4*
        • To mě taky štve!!!!
          Naše RiRi je prostě nepředvídatelná *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
          • Asi tak. Máš facebook myslim že si máme toho hodně co říct
  • ..?

    Tak tady to teda žije, to Rihanna nemá žádný fanoušky nebo co ? Hm ? *7*
    • zuzanka666

      Re: ..?

      jasně že má *15* třeba mě *15* A taky tebe *4*
      • Re: Re: ..?

        A TAKY MĚ. *3* AKORÁT ŽE SEM MOC ČASTO NECHODÍM PRÁVĚ PROTO,ŽE TADY CHCÍPL PES. JO A KOLIK MÁTE PLAKÁTŮ S RIHANNOU,POKUD JE TEDA SBÍRÁTE. JÁ NĚJAK PŘES 30,ALE BOHUŽEL AŽ TĚCH NOVĚJŠÍCH. *9* . VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
        • zuzanka666

          Re: Re: Re: ..?

          Já mám těch plakátů docela málo.Navíc mi na nic nejsou protože si je nelepím.
          • Re: Re: Re: Re: ..?

            TAK TO CHÁPU.TO MŮŽE JEN TEN KDO JE MEGA VELKEJ FANOUŠEK.TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
            • zuzanka666

              Re: Re: Re: Re: Re: ..?

              Mně příjde divný když si holka lepí plakáty na kterých jsou ženy.já si lepám jenom kluky. *1* Jinak jsem velkej fanoušek Rihanny.
  • Twilights:
    tak si poslechni např.Shawna Gallawaye. A pokud mohu doporučit tak konkrétně písničku Volím lásku a pokud rozumíš špatně či částečně anglicky tak doporučuji český překlad. To, myslím, stojí za to.
    O dalších psát nebudu, protože si stejně myslím, že tě to ani tak nazajímá, jako že mě chtěls spíš utřít.
  • Rihanna je výborná zpevačka a moje oblíbená.Ješte mám ze zpevaček rád Katy Perry *4* *3*
  • RiRi je proste perfektná zpevacka a taky její písnicky jsou super
  • Rihanna je dost cool

    Tady vzpominka, kdyz hrala v Praze:
    http://paranek.blog.cz/0803 /rihanna-t-mobile-arena-20-3-2008
    • diela

      Re: Rihanna je dost cool

      *1* hezkej článek,taky jsem tam byla.Ale nemám tak geniální článek,jak ty *8* -muj puberťátskej radši nezveřejňuji )
    • Re: Rihanna je dost cool

      Ono to tam v odkazu dela mezery, tak je to bez nich...
  • ....

    No tak nato, že je Rihanna dost vyjímečná sme moc fanoušků nepíše... mmm... smutný .. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit