Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdysi mela Rihanna dobré písničky souhlasím *4* *3* *1* *1* Ale ted její písničky stojej fakt za starou belu,bohužel
  • Náhodou je skvělá!!! písničky má pořád stejně suprový!! a vůbec se nezměnila to myslim v dobrym slova smyslu *3* prostě je jedinečná *15*
  • Anketa

    http://diskuze.libimseti.cz/kdo-je- lepsi-905756?SID&uid=0cfcb2d682d80a 2d7a763d319189b1c5
  • KUK

    KUK,LIDIČKY. TROCHU VÍC SEM PIŠTE. *3* VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
  • Rihanna

    Pesnička Te Amo od Rihanny nemá chybu,výborná aj klip škoda,že dala preč čierne vlasy tak jej to pasovalo tieto čo má teraz jej absolutne podla mna nejdu. *13* *4* *3*
    • rihanna drsňačka

      Mně se rihannka líbila na začátku své kariéry,když to byla taková sladká princezna. Hrozně se teď změnila. *16*
      • dianna114

        Re: rihanna drsňačka

        Mně se nelíbila. Vypadala neoriginálně, jako holka z davu.. sladkých zpěvaček je spousta..
        • Re: Re: rihanna drsňačka

          jo je lepší vypadat jak utečenec z blázince co??xD
      • vterinka

        Re: rihanna drsňačka

        přesně tak! S dlouhými vlasy byla nej, pak sem nemohla zkousnout ty černé, ale když sem si zvykla, tak se hned ostříhala, jak to má ted a to je hnus! Na to už si zvykat nemíním! Ty nej písničky si poslechnu, ale jinak mi nejde svým chováním po chuti ....
        • Re: Re: rihanna drsňačka

          NA TOHLE MÁM ÚPLNĚ STEJNÝ NÁZOR. TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
  • veris-avril

    rihanna :-)

    Takjako já mám Rihannu taky ráda ale více ji to seklo s dlouhýma vlasama jinak na Avril nemá :-) ale je taky dobrá :-)
  • TE AMO

    PÍSNIČKA JE FAJN. KLIP UJDE. A ÚČES NIC MOC. *9* . VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
    • už si s tím trapný
  • Neví te její pravé jmené :) .?
    • Rihanna Robin Fenty
    • Robyn Rihanna Fenty ;)
  • Plastika

    Víte něco o tom jak si nechala zmenšit nos ? Myslím že to moc nepotřebovala, jenom aby z ní nebyla zachvilku nějaká druhá Ashley Tisdale .... :(
    • Re: Plastika

      O TOM NIC NEVÍM. TO NEMUSÍ BÝT VŮBEC PRAVDA. *13* . TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK.THE END.
      • Re: Re: Plastika

        Nevim, psali to tady na osobnostech ...
  • anka6959

    wow

    Ta její nová písnička Only Girl je fakt suprová lepší jak Russian Roulet.Ale s těma červenejma vlasama to je hrozný.Mě se víc líbila teda s těma dlouhejma a nebo s těma černejma vlasama.A doufám že stím novým albem to bude lepší.
    • Re: wow

      jj ale nahodou ty cerveny vlasy jsou stylovejsi *3*
    • Re: wow

      NO TO NEVÍM,ALE TAKY DOUFÁM,ŽE SNAD JO. NEJLÍP VYPADALA V ROCE 2006,ALE I 2007. TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK.THE END. *3*
    • lala.nikola

      Re: wow

      Ta písnička je fakt BOMBA !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit