Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frideman

    Rihanna nahrála duet se Ciarou

    Přečtěte si vše o duetu Ciary s Rihannou! Tears Fall bude rozhodně letošním hitem! více http://www.f24-ciara-princess.wgz.c z/ *3*
  • dasha86

    je to hnus

    RnB je snad nejhorsi hudebni styl, co kdy existoval, teda podle me. A ted je to vsude
    • Re: je to hnus

      Kecy Rihanna Je SUUUUUPPPPPPPEEEEEERRRRR! *3*
    • frideman

      Re: je to hnus

      nesouhlasím s tebou. *5*
  • zuzanka666

    Riri

    Mně se strašně líbí písnička I hate That I Love You.Čím dál tím víc.fakt super song.
  • si dobra spěvačka a modevka si pokecame
  • Rihanna

    fakt duper zpevacka,ale jak sena tom jejim mew dvd.najizdi na ty tajne videoklipy.????pls estli nekdo vite napisajte *3*
  • :D :D :D

    :D :D Tak to se mi opravdu nezdá že by se opakovala po Lady G. To sem vůbec necpěte takový sra*** . Má svůj styl už docela dlouho si myslim. Je vyjímečná ;) .
  • frideman

    Hudební tip

    Mrkněte na hudební stránku Freeline Zero ( http://freelinezero.wgz.cz/ ), kde najdete ty nejnovější informace ze světa zahraniční hudby. To nejnovější si můžeš zdarma stáhnout
  • znamení

    Ahoj lidičky miluju Rihannu akorát mám jeden problém. Když sem najedete na tu stránku jak je tam kdy se Rihanna narodila atd. tak je tam že je znamení vodnář, ale ona je ryba. Tak papa
    • dombinka

      Re: znamení

      No nevím ale zdá se ti, že když se narodila 20.2. a Vodnář je od 21.1 - 20.2. a Ryba od 21.2. - 20.3., tak je Ryba???
      *7* *13* *15*
    • Re: znamení

      hej to neva ne jeto sice trapne ale to je jedno ne napis cest
  • Sbírka

    Ahoj, nabízím velkou sbírku Rihanny ze zahraničí. Kdo by měl zájem, pošlu fotky :).
  • frideman

    Ciara

    CIara je fakt jedinečná zpěvačka. Letos vydává třetí album a brzy i nový singl. Proto jsem o ní nedávno založil jedinou českou stránku, kde najdete ty nejnovější infošky. Když tak mrkněte na www.f24-ciara-princess.wgz.cz . Budu rád, když se mrkněte. Ciara si zaslouží více pozornosti
    • diela

      Re: Ciara

      *1* respect Ciare ,nádherný stránky :) ,ale jsem větší fanda Rihhy *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit