Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Písnicky od Rihanny se mi uz proste vubec nelíbí
    • proč to sem pises?
      • Protože tady máme psát naše názory o těch osobnostech. To snad víš, ne?!
  • Uz ju nemám rád Rihannu
    • kvůli Pavlině seš pi nebo co????????????????????????????
  • Jupííí! Chris Brown a Riri jsou zase spolu! Já vím bylo to od Chrise hnusné že ji tak zmlátil ale Rihannna ho nepřestala milovat. Tak ji zmlátil no....život jde dál! Moc jim to přeju protože jim to spolu mooc sluší! Nejhezčí pár v showbiznisu...♥
    • Tak ji zmlátil no.....to je přece OK. Nic se vlastně nestalo. To je přece normální zmlátit svoji partnerku.
  • pls

    pls kdo máte rádi rihannu tak pls ju navštěvujte a dejte si ju do fanklubu......dělám to proto aby se vyšplhala na první místa v žebříčku top 10 osobností
  • lala.nikola

    Song

    A ještě si poslechněte Lady Gaga ft.Rihanna-Ready.... Ta je taky úžasná ;)
  • dombinka

    Rihanna ft. T.I.

    Ahojky lidičky Rihanka nám zase hostovala. Poslechnout si to můžete na www.rihanna-web.estranky.cz v sekci Novinky A je to opravdu povedené!!! *14* *14* *14*
  • ta minulá fotka byla lepší ale tahle je taky suprováá
    • coo tahle je dokonalá *3*
    • hmm to máš pravdu *3*
      • pravdu?
  • adellak

    rihanna

    jak to mužete vědět že super nebo že je to kráva (nebo ty ostatní nadávky)? vždyt ji neznáte osobně *1* .........já o ní mužu jen říct, že se mi líbí jak zpívá a má taky dobrý show
  • moudry

    cusik *14* rihannku ma kazdy rad. jeji pisnicky jsou bomba *4* *14* .mam jeji nejvetsi hiti *3* napr. take a bow, umbrelle atd. *15* mam i jeji fotky. *14* cauky. *14* *14* *3* *4* *15*
    • Re: moudry

      Tak tomu říkám IQ...! Odkud proboha seš?!
  • fuy us te nemam rada
    • Když jí nemáš ráda tak si to nech pro sebe;) Tebe určitě taky někdo nemá rád a taky to o tobě nikde nepíše:P Tak si drž tu svojí hubu:* A navíc ona narozdíl od tebe aspoň něco dokázala;P *16*
      • přesně tak rihanna je užasná nechápu jak si tohle může dovolit k super zběvačce rihanně
        *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit