Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo kur*a dělal filmografii? O.o *16*
  • pisne

    Nic vezlim ale proč ty klipy musí tolik chrlit
  • mirdaharant
    Pro Rihannu a její The Monster s Eminemem můžete hlasovat v hitparádě na http://viscovim.blog.cz/1402/top-9-08
    • Už zase?
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* je skvela
    • Rihanna

      rihanna je supr zpevacka ale me se na ni nelibi,jak se nekdy ddoooooos hnusne predvadi *4* ale jinak ju mam rada
  • Selly

    Prosím chodte sa pozret na www.rihannkaisbest.bog.cz to je moja stranka o rihanne najdete tam skoro vsetko plus najnovsie novinky!!!!!!!!! *15*
  • alex98

    alex98

    Rihanna je fakt SUPER,MÁM JI RÁDA UŽ OD ROKU 2007 *1* *1* *3* *3* *14* *14* *3* *3*
    • Re: alex98

      JÁ OD SRPNA 2006. *3* TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
  • Rihanna je fakt nejlepší zpěvačka!Má fakt suprové písničky.Strašně ráda je poslouchám!Fakt super!Její písničky jsou všechny dobré! *4*
  • vymenim obrazky

    ahojte vsetci.keby chcel niekto vymenit obrazky a plagaty high school musical za aril,rihanu.hilary,tocio hotel,miley cyrus........a dalsie mam elku zbierku roznich celebrit a vymenim ich za hsm.tak napiste na ko.vi@post.sk
    A POZOR IBA SO SLOENSKA.diky
  • Neneh Cherry

    Rihana je super. A znáte Neneh Cherry? http://www.youtube.com/watch?v=UbBS DE-Dywo 26.9. bude vystupovat v Praze v Paláci Akropolis se švédskou kapelou CirKus. Cooool!!!!
  • Zdravím, kdyby někdo měl zájem o nějaké CD,DVD, knížky v angličtině Miley Cyrus nebo jiné/jiného zahraničního interpreta, tak mi můžete napsat na mail PetraPresley@seznam.cz *3*
    • musíš furt otravovat?když bude mit nekdo zajem ozve se a běž s tím nekam
      • Jak furt!? Už jsi tady s tím taky trapná! Takoví lidi nesnáším! :)
    • Rihanny, Miley Cyrus, Avril, Jennifer Lopez a spousty dalších

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit