Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LindaNorisova
    Někomu se líbí někomu ne!Já nic neříkám!
  • Rihanna v ČR?

    Ahoj RihannaNavy! Chcete Rihannu v Česku?? Přidejte se do skupiny na facebooku! http://www.facebook.com/home.php#!/ pages/Chceme-Rihannu-v-Ceske-Republ iceWe-want-Rihanna-in-Czech-Republi c/148595901861445
    Nikdo si nic neslibuje, ale pokusit se o to můžeme! Párkrát se to i některým zemím povedlo!
    • Re: Rihanna v ČR?

      Toto je správná adresa:
      http://www.facebook.com/#! /pages/Chceme-Rihannu-v-Ceske-Repub liceWe-want-Rihanna-in-Czech-Republ ic/148595901861445
      • Re: Re: Rihanna v ČR?

        Pokud se vám to nezobrazí zadejte do vyhledávače Chceme Rihannu v České Republice
  • lady gaga a rihanna sou moje nejoblíbenější zpěvačky *1* *1*
  • Doufám že RiRi bude zase někdy v Praze!!!
    *14*
    • no ty nikisku myslim ze jak tam nekdy v te praze bude ty uz nebudes zit
  • riri v čr

    Rihanna - 7. prosince 2011 v Praze !
    • Re: riri v čr

      TO JE FAJN,ŽE SEM ZAS PŘIJEDE. *3* TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
      • selena.princess

        Re: Re: riri v čr

        jéé..to je super!! na Guettu sem už bohužel listky nesehnala..ale Rihannu si ujit určo nenecham!! ;)
  • dillina

    když začínala, byla mi děsně sympatická, taková fajnová holka..mile na mě působila..a teď?! taková d*vka z ní, stačí se podívat na ty fotky, latexový oblečky, zmalovaná jak E55ky...prostě děs, nechápu co to se sebou proboha provedla...docela mě zklamala, nejspíš jí ta sláva "trošku" vlezla na mozek...škoda *9*
  • je to úžasná zpěvačka... má krásnou postavu ale ani jsem netušila že je tak mladá *7*
  • Nejky..!!

    Rihanna je stě nej.!! *14* To mi nikdo nevymluví... A nechápu proč sem píšete ty kraviny (že je to pipka -což neni.!!) když se vám nelíbí tak sem nelezte a nebo aspň držte tlamu... *9*
    Je nejky a má bestový písničky... *14*
    • Re: Nejky..!!

      nevím proč jsou všichni proti těm hezoučkým zpěvačkám tak zaujatí *9*
  • RIHANNA

    ahojte...Rihanna je fakt super, pozrite na stránku www.rihannafun.estranky.cz su tam velmi zaujimave vecicky o nej!!! *4*
    • Re: RIHANNA

      Neviem preco ale sa mi zda ze vam RIADNE SiBe!!
      *5* *5* *16* *16*
      Moja kamoska bola na tom otrasnom koncerte a pred koncertom si este Rihanna dala ZvAtSiT PrSiA!
      Bol to horrrrror .
      Chvala bohu ze si na jednom z jej koncerte zlomila Nohu
      A mam naj Pikosku Dna Rihannu nachytali lebo sa prihlasila do jednej show a nachytali ju v tej show ako sa bozkava z priatelom a stalo sa jej ze jej spadla vrchna cast OBLECENIA a naj trapas nemala podprdu!!! A zostala na ulici stat naha.... a frajer dal jej kopacky! *16* *16* haha
  • Rihanna

    Je to suprová zpěvačka.....jí sluší snad všechny účesy, ale stejně se mi víc líbila když měla dlouhý vlasy*4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit