Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JJ

    Myslim take vlasy jako ma v pisnicce please don´t stop music *3*
  • Kundička

    Ma dost s tema jejima kočiznama....Je tááááák tráápnáááá..Moc si o sobe mysli jaka je nadherna,a pritom vypada jako z EMINEMOVA.Vypada jako kdyby ojebala 50centa.Má nejméně 1000 tun a když ji vidím,připadám si,jako bych byla na zápasech SUMO.Ma doooost stema jejima hadrama,vypadá jako bezdak.Zuby má jako křeček nebo jako Klimeška....A má chlupaté nožiska....beztak neví co to je žiletka nebo holící strojek.....a neví co je to kartáček na zubiska.. *1* *9*.....A balí Eminema......znám ji,protože je to moje sestra.... *3* jjjjjjjj *14* joooooooooooo
    • Re: Kundička

      Prosímtě vždyt oni nic nevíš tak co máš.Je fajn.Jestli to je tvoje sestra tak to je moje nej.kámoška.
  • WWW

    Ahojky všem fanouškům Rihanny :
    Omrkněte mojí stránku s Rihannou najdete tam nejaktualnější novinky!! http://rihanna-news.ic.cz :) *14* *1*
  • petra-kittinqa

    ty co píšou že je hnusná jsou Kreténi a ubožáci

    Tak víte co váš názor je mi vy víte u čeho...Riri je prostě skvělá a Lady GaGa je trapná a ani nemá smysl pro styl.A neumí zpívat,zpívá na playback..To už ví i každý pako!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *13* *13* *13* *1* *1*
  • Rihanna to umí rozjet! Na koncertě ve Vídni to bylo super! Nejvíc bráchu odvázali hitovky "Jump" a "Take A Bow".Mě samozřejmě taky, ale potom jsem musel odejít, protože mám trochu problémy se sluchem, takže si její písničky raději poslouchám na YouTube než na vystoupení.
  • fuuuj

    bleeeeeeeeeee,je hrozna
  • miley-destiny

    Riri

    ona je super i na podium v soukromí je strašně hodná
  • Rihanna to je uz proste des a hruza ty její písnicky
  • Rihanna je nejlepší zpěvačka současnosti

    Podle mého názoru má Rihanna velké ambice se stát "novou Beyoncé" a strčit ji do kapsy... je to skvělá ženská a na to, že je tak mladá, tak fakt klobouk dolů. Moc ji fandím.. je naprosto úžasná a ví jak zaujmout...
    • Re: Rihanna je nejlepší zpěvačka současnosti

      souhlasím!
  • -veve-

    Všechno nejlepší x)

    Vše nejlepší RiRi *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit