Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miss.pajinqa

    Jaj, uklidněte se

    Hej jako...tož pořád musíte nadávat? jste fakt obohý! Ona je pstě RnB Princezna a to už jí nikdo nevezme...jaj....jste děsný musíte se do někoho furt navážet!? Určitě zpívá líp než vy, aji tančí.....Jste fakt trapný..To oní že je kráva..atd. Můžou napsat jen socky co sami nic neumí....to je můj názor...Jinač Rihanna nejlepčííí
    • Re: Jaj, uklidněte se

      ty holčičko asi nevíš co je RnB že??...se vsadim žes pravé RnB v životě neslyšela, páč bys pak nemohla říct že ty elektro popový sračky na urovni praštěné Lady Gaga mají něco společného s RnB hudbou...fuck!!! *1* *1*
      • miss.pajinqa

        Re: Re: Jaj, uklidněte se

        Že jsem nikdy neslyšela RnB?? to si piš..poslouchám skoro furt..ale asi o tom nic nevíš..no ubohý takhle psát když si myslíš že Rihanna nezpívá RnB..chudáčku! *5*
  • super

    Rihanna je úžasní *1*
  • dominikciz

    Narozeniny

    přeji ti všechno nejlepší RiRi (sice o den později ji přeju ale to nevadí) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • tak jak teda?

    já se teda nedozvím, kdy se Rihanna narodila? jednou píšete 1988 a jednou 1987 ste fakt..... *13*
  • to ladySovereign

    Třeba se narodila na novej rok a nikdo není jestli před nebo až po půlnoci.... *1*
  • ..

    je krááááásnáááááááááá
  • postup *14*
  • vrtinek

    doufám že je Riri už v pořádku

    twe je normální aby kluk zmlátil vlastní holku ?! a ještě ke všemu Rihannu ? fakt jako ... zabil bych ho .... nesnášim ho .. doufám že už je Riri v poho

    u mě si to Chris posral .. jak jste na to vy ?

    http://www.blesk.cz/clanek/sho wbiz-zahranicni-showbiz/109471/riha nna-nevystoupila-na-grammy-zmlatil- ji-jeji-partner.html
    • Re: doufám že je Riri už v pořádku

      těžko říct,jestli to ten Kryštof Hnědý udělal
      • Re: Re: doufám že je Riri už v pořádku

        *1* *1*
    • Re: doufám že je Riri už v pořádku

      U mě je to stéjné. Vypadalo to že se k sobě skvěle hodí ale teď nevím co si mám o Chrisovi myslet....Jestli ji fakt ublížil tak by ho mělí zavřít ale kdo ví co se mezi něma opravdu stalo
    • Re: doufám že je Riri už v pořádku

      to už psali aji někde jinde
  • JE moje nejlepší zpěvačka ... je strašně sexyyy *1*
  • vrtinek

    Narozeniny

    Všechno nejlepši k narozeninám MTM .. MTSMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMR *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší