Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narozky!!

    hodne stesti!!happy birthday
  • Já tam taky byla a ještě teď na to vzpomínam.Změnila mi celej život *14*
    • Hele lidi já ji taky mám ráda ale newim jak ti změnila život. Já byla taky na Lady gaga a život je stejnej. Ale zážitek to byl, to jo. Jen škoda že je teď Riri taková jiná. Dost pije a tak.
  • Happy Birthday Riri *1* and CHEERS for you *1* *14*
  • Rihanna je zasnoubena

    víííte to? ze rihanna je zasnoubena.a ti co rikaji ze rihanna je p*** tak at se dou vycpat. *3* rihanna je nej nej *4*
    • Re: Rihanna je zasnoubena

      Prej se rozmýšlí,že ji chric požádal o ruku ale ona neví,nebo aspoń nevěděla *3*
      • Re: Re: Rihanna je zasnoubena

        ne rihanna je 100% zasnou bena priznala to v repportazi na očku ukazovala tam i prstynek jak ho pysne nosi na ruce
      • Re: Re: Rihanna je zasnoubena

        *Chris
  • monikasmajlo

    BEST

    rihanna je upe BESTOVSKA *14* *14* *14* *14* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
  • Riri

    Jak už asik všichni vite teda někteři tak Rihanna chodí s Chris Brownem četla jsem to v časaku byli tam i fotografie jak byli v bazenu byli prej v nějakem hotelu nebo v lazní *4*
    • Re: Riri

      ..prej to neí pravda...neboa spoň to oba popírají,prý jsou jenom nejlepší kamarádi *1*
  • souhlasim s Reginou

    Rihanna mi nějak obzvlášť nevadí:-)nemyslím si,že je hezká nebo tak,je to normalní holka:-)nic extra:-)ale postavu má hezkou to jo,ale obličej ne!A je pravda že se neumí vůbec nějak pohybovat,byla jsem na jejim koncertě s mojí kámoškou a byla jsem teda dost zklamaná.Byl to nejhorší koncert na kterém jsem kdy byla a věřím že i budu:-Dtk zatim *3* *3* *4*
  • hlasujte

    http://verunkavanesska.blog.cz/0909 /sonc-1-kolo
  • britney-selena

    Rihanna

    RIHANNA JE SUPER. *14* JE DOBŘE,ŽE VYDALA DALŠÍ ALBUM. *4* S RIHANNOU MÁM UŽ 28 PLAKÁTŮ. *14* S POZDRAVEM VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
    • anka6959

      Re: Rihanna

      jj je super a myslím si že ta její deska bude nejlepěší co kdy vydala ta deska je taková osobitá když se na ní srovnává s tím útokem co na ni ten debílek CHRIS BROWN spáchal KRYŠTOF HNĚDÝ fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uj *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • je to krava

    ste asi necetli co rekla o nasem narode, ze sme zbytecnej narod a ze ten koncert ktery u nas mela ze byl nejhorsi v jeji kariere.
    • Re: je to krava

      to si akorat tak ty vid!!!!!! *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • Re: je to krava

      Kdyby blbost kvetla, měla by Rihanna na hlavě krásnou zahradu *14* *3*
    • Re: je to krava

      to jeji iaaa iaaa kdo to ma poslouchat to je naprosto zbytecna kunda v soubysnysu *16*
      • Re: Re: je to krava

        Rihanna není žádná kráva!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *10* *8* *5* *13* *4* *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší