Přejít na výpis diskuzí

Skandar Keynes

OSOBNOST 31.12.2006 
305 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mauutinka

    narozeniny

    Vše nejlepší k tvým 18-narozkám..!!! *1* *3* *14* *1* *4*
  • narózky

    Happy birthday!!! *14* *14* *15* *15* *15*
  • nik011

    happy birthday

    VSECHNO NEJ!!
  • Všechno nejky Skandy.!!

    Všechno nejlepší k narozeninám Skandy hodně lásky,zdravíčka,štěstíčka..! !!!
    A hlavně si ty narozky UžiJ..!!!! *3* *3* *4* *4* *4* *3* *3* *5* *14* *14* *3* MucQ..!!!!!
  • barka.3

    Hodně štěstí

    Zrovna včera jsem si říkala, jestli jsem tví narozky neprošvihla a ty je máš dneska!! Už seš dospělej tak si to užij! P.S: těsím se na další narnii:D
  • avril122

    Vše nej

    Všechno nejlepší k narozeninám Skandy...,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a úspěchů v kariéře..... *3* *4*
  • lili444

    Skandy

    Je skvělej...prostě herec k sežrání xD
    V Narnii mu to moc sluší...nevim jsme si spolu v tom filmu v něčem podobní a získal si moje sympatie... *3* *4*
  • Skandy je nej

    já už se těšim, až bude natočená Plavba Jitřního poutníka...ale je škoda , že v dalších dílech už Skandar nehraje..=( Je fakt suprovej herec a myslim, že i normálně mimo plátno je v pohodě kluk.. *14*
    • nika.

      Re: Skandy je nej

      Já se taky moc těšim....kdoví, možná další díly ani nenatočí, mají trošku takovej dějovej problém.....podle mě to buď skončí Plavbou Jitřního Poutníka, nebo bude ještě Stříbrná židle a Poslední bitva. Kdyby bejvali udělali Koně a jeho chlapce, Skandar by tam byl, ale to už do toho nemůžou zapasovat, právě kvůli tý chronologii *4* *9*
      • Re: Re: Skandy je nej

        presne, knihy su vinikajici, no v knihach neni Skandar Keynes, inak je uuplne bez jedinej chybicky *14* *14* zboznijem Skandyho :-**
  • mileycyrus6

    informace

    je mocinky pěknej a nemáte fotku jeho holky????? *14* *14* *14* *14* *14* a nemáte náhodou jeho adresu ???
    • nika.

      Re: informace

      Jo, kdo je jeho holka to nevim, ale adresu máš tady:

      Skandar Keynes
      c/o Hamilton Hodell
      5th Floor
      66-68 Margaret Street
      London, W1W 8SR
      United Kingdom
      • kristina-isabell

        Re: Re: informace

        ale ne isto, je prava ta adresa ci niekto je taky skodoradostny ze tu pise somariny, a niekto naivny (ako napriklad ja *1*) tomu uveri a naozaj tam zajde, popripade tam posle sestru.... *1* *1*
      • Re: Re: informace

        supeeer, v londyne som niekolko krat uz bola, priblizne viem kde je margaret street, juchuuuu, zajdem tam *1* *1*
  • to necte on

    Teda musim rict, ze Skandar je bezpochyby krasnej a hezkej kluk.. a je mu 18, snazio se byt celkem do pohody a chova se slusne ke svym fanynkam jak rikal v rozhovorech.. stoji nohanma pevne na zemi.. ale porad je to herec.. a nemuze stihat vsechno.. ty dopisy co mu pisete necte.. vzdycky jednou za cas poepise par fotek a da je svymu manazerovi nebo nekomu kdo to za nej potom rozesila vam.. musi mu denne prijit tolik dopisu, ze by to ani precist nestihl.. je to skoda.. kazdopadne, jak tady padly slova o tom, ze by nechodil s normalni holkou.. no a kdo teda je ta jeho holka? dyt neni slavna ani extra pekna.. *3*
    • Re: to necte on

      a kdo je vubec ta jeho holka? *7* *10*
      • Re: Re: to necte on

        jmenuje se liberty carlin a kdyz si na youtube najdete skandar keynes girlfriend tak se muzete kouknout jak vypada..
        • kristina-isabell

          Re: Re: Re: to necte on

          boze, neni pekna, to ja som krajsia (nechcem sa chvalit ale kazdy je krajsi jak ona) ale aj tak ma velke stastie, dobre je ze len hlupin stastie praje *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší