Přejít na výpis diskuzí

Skandar Keynes

OSOBNOST 31.12.2006 
305 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janahermiona

    nechte je

    ježiš nechte je bejt... každej má svýho idola a platonickou lásku.... oni vědí že se do nich skandar nezamiluje když ho nepitkaj... tak je nechte aspoň snít...
    *14* *14* oni pak zjistěj že s tim že se do nich skandy nezamiluje nic neudělaj... tak jim nenadávejte a nechte je sníta nechte je vyrůst...
    • Re: nechte je

      Tak vzhledem k tomu že jsem v Londýně na rok, tak až ho potkám, tak ho od vás budu pozdravovat jo? *4* Ne to byl samozřejmě vtip. Neberte to špatně. To bych musela mít pořádnou kliku abych ho tu vůbec potkala. *1* No ale k jeho výkonu. Já si myslim, že nemohli najít lepšího herce. Nebudu posuzovat vzhled protože je jaksi mladší než jsem já, ale ve filmu je úžasnej. No a kde vlastně stojí psáno že mladší kluci nemůžou bejt pěkný že *3*
      • kristina-isabell

        Re: Re: nechte je

        ja som v londýne bola dva krat ale nestretla som ho (ze ma to neprekvapuje) *9* *9* on byva na Margaret Street ne? bola som tam dva krat ale nikdy nezabudnem na to ako v autobuse hlasili fri fri tu, tu margaret street, BOZEEE, VYSTUPOVALA SOM TAM RAZ DO RITI.... ma to ale "kliku" ne????
        *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • skandyho adresa

      ahojík holky....mno prostě tady pro fanoušky...adresa skandara

      Skandar Keynes
      Hamilton Hodell
      5th Floor
      66-68 Margaret Street
      London W1W 8SR

      *3* *3* *3*
      mno akorat nwm esi tam nemá bejt naky směrovací číslo ale to je fuk... Ale holky zkuste to třeba vám odepíše....ÁÁÁÁÁLE STEJNAK JE NOOOCIK HEZKEJ ŽEJO *14* *14* *14* *14* *14*
    • nika.

      Re: nechte je

      Kdo tady sní,do prčic?Tak se přidám do fanklubu Skandara,což je tady na osobnostech úplně běžný,o to tady mimo jiné jde a co jako? To je přesně to, co jsem už řikala.Nechápete že existuje něco mezi miluju ho a nesnáším ho!Jste fakt kravky,co tim sledujete?
    • Re: nechte je

      díky za podporu ....
  • elio

    skandym

    no jen skandar *10* *10* hm..myslim že na nem mocccc...az moccc visite jako kdybi vam dal neco za co mu musite dekovat *5* *5* nechapu proc mu tak zobete z ruky....jste vadny....jo a to s tim psanim..hm..jestli sis nevsimla ja nikde nepisu hacky a carky.. *8* *8* myslim si že si nejdriv precti a potom rikej ze neumim psat....koukni na teu ta ani neumi psat a ty mi neco rikas?? *16* *16* jsi asi mental...
    • nika.

      Re: skandym

      Taková naivita....
  • !!!

    nahodou nikdo neni tak hezkej
  • jo vfakt??????

    Skandy je strastne blby a souhlasim s nej girl a elio... P.S.- cus trapky *1* *5*
    • Re: jo vfakt??????

      hele ty mrdko jako mno co si mysis.... a mno jako esi ti Skandar udlal něco táááág moooc strašnýho bo esi seš do něj táááág moc zamilovana že mu musiš nadavat tag di někam ty chudinko *1* *1* a založ si třeba antiskandarovej blog *9* *9* mno ale sem nelez dyž ti Skandar tag moc vadi seš upa trapka
      PS: di do piči *1* *1* *1*
    • Re: jo vfakt??????

      tak hele verdo .. rekl ti uz nekdo nekdy ze si krava ??? divila bych se kdyby ne .... nevim podle ceho ho takhle soudis a docela by me to zajimalo ...nehodlam se s tebou dal zatezovat ..ale jako tohle me fakt dokaze nastvat ..on ti snad nekdy neco spatneho udelal ??? nekaz nam tu krasnou predstavu o nem ... nevim proc sem vubec davate prispevky kdyz sem stejne pisete jenom osklivy veci... jestli se nudis tak si najdji nejakou lepsi zabavu .. ty taky nejsi dokonala
      • Re: Re: jo vfakt??????

        hele ty trapko...to ja jsem tu nejlepsi a nejnormalnejsi... tak nevim, co tu mas za kecy??? *7* *1* *15* *1*
        • Re: Re: Re: jo vfakt??????

          ty a nejlepčí joo??...LOL *1* ...ty ses asi náká chudinka že newiš co maš řikat a když už nemužeš řikat pravdu vo tom jak seš trapná, tag si na sebe vymejšliš chválu co??? *7* ...ty ses fakt blbá *15* *15*
        • Re: Re: Re: jo vfakt??????

          Ano a taky jsi nejskromnější viď.
        • Re: Re: Re: jo vfakt??????

          to urcite vsichni sou lepsi nez nej girls *1*
  • ¨jste pipky

    vy jste uplne hloupy, tady pisete,jak ho milujete a nikdy ho ani nepotkate..jezisi *3* *13* jste stupidni
    • Re: ¨jste pipky

      mas pravdu ..........vobec ho neznaji ....max co knemu mohou citit je ze sa im paci ...........milovat lubit a bit do neho nemohou ....................videli ho vo filme alebo naziva ale nepoznaji ho *8*
      • máte velkú pravdu aj ja si to myslím ale nechajte ich aspon sniet o Skandarovi..aspon možno majú nijaké citi *7*
    • nika.

      Re: ¨jste pipky

      Je docela velkej rozdíl mezi tim jestli napíšeš že ho miluješ a tim že ti připadá pěknej a sympatickej.Ale jestli to nechápeš,nemá cenu to rozebírat.
  • zebricka003

    ......

    probuh holky vzpamatujte se....koknete se okolo sebe....najdete minimalne 2 ktery se na nej podobaji....
    • nika.

      Re: ......

      Možná podobají,ale stejně to nebude Skandar *1* - navíc nezáleží taky jen na vzhledu. Takže tvoje poznámka je podle mýho úplně zbytečná a nechápu čeho tim chceš dosáhnout.
      • zebricka003

        Re: Re: ......

        mno to nebude *1* *1* ale budetam podoba *1*
        • nika.

          Re: Re: Re: ......

          A na co ti to jako bude že je podobnej Skandarovi?Pokud je mu někdo podobnej jen vzhledově tak je to úplně to samý jako když máš kluka kterej vypadá úplně jinak.
          • Jako

            Jako a ty skandara osobně znáš:D ? . Jako co když je to nějaký namyšlený chuj. Mě se sice jako hodně líbí ale vím že je to jen další herec *1* a že budou i hezčí *14* A když si s kámočškama děláme srandu že někam cestujem tak většinou cestujem za ním ale to je jenom sranda aby jsme se nenudili
          • zebricka003

            Re: Re: Re: Re: ......

            ale je jak on uplne....financny prijem do dokazuje =))
  • roxanda

    nika, tea

    holky, musime se jen holt nad timto chovanim, viz-elio, nejgirl atd. jen zasmat a ne se nad timto pozastavit... neodepisovat, ikdyz si myslime sve... dejte na me, ale i ostatni holky *5*
    • plsík poraďte

      bych Skandymu chtěla napsat....mno prostě nevim jestli tam musi bejt ta brytská známka a taky bych potrebovala vědet tak približně co mu mam napsat...a ta mezinárodní odpovědka tam musí bejt??? Jináč Skandar je mooooc krásnej *14* *14* *14* a hraje fááákt výborně *1* ...Předem dik za jakoukoliv odpověď
      • Re: plsík poraďte

        Ellie: Já bych ti radila dojít na poštu a říct že to chceš doporučeně do Anglie. Oni ti už daji tu známku co tam má bejt a máš jistotu že to dojde. Navíc on bude mít ihned tvojí adresu. Ale je fakt že otázkou je zda ti odepíše. Zase to berte tak holky, že mu chodí spousta dopisů. Tak to může dost dlouho trvat. Ale trpělivost růže přináší. TAk třeba vám to vyjde *3*
      • Re: plsík poraďte

        Ahoj jestli mate jeho adresu , nebo icq nebo mail nebo cokoli tak mi napiste.. dekuju moc
      • Re: plsík poraďte

        ty mas jeho adresu??? *7*
        • Re: Re: plsík poraďte

          kuczerka: mno jasně
        • roxanda

          Re: Re: plsík poraďte

          jj to ma snad kazdy... jestli chces , tak ti ji muzu na osobnostech napsat... *7* *1* *1* *1*
      • roxanda

        Re: plsík poraďte

        no, znamku bud musis odpovedku nebo hodne vedle sebe nase cesky... napis tam jen , ze ses z ceska a ze jestli ti muze poslat autogram s fotkou... podepis se a tim to pro tebe konci... *13* *1* otazka je jestli ti odepise *3* *9* ... *1* mi jsme to s kamoskou poslali a uz to je asi jeden a pul mesice a stale nic... ale nekterym odepsal az treba tri mesice... nema tolik casu, no..!!! *1* *1* *3* P.S.- urco to zkus, drzim palce... m. *3* *1*
        • Re: Re: plsík poraďte

          vy snad mate adresu ????
  • roxanda

    koukni se na youtube:-)

    http://www.youtube.com/watch?v=F3A3 ejx9RSE&NR=1 *14* *13*
    • elio

      Re: koukni se na youtube:-)

      roxando ty mitcho.... *16* *16* co si mislis¨?? *16* *16*
      • Re: Re: koukni se na youtube:-)

        Hele ty krávo!! radši pomlč!! Běž za tou svou nejgirl, budete se ksobě hodit a nás nechte napokoji! jasný! a opovažte se říct proti skandarovi ještě jednu urážlivou věc Doufám, že je ti to dooost jasný!!!
      • roxanda

        Re: Re: koukni se na youtube:-)

        nic ty elio, nauc se psat, ty pico... *8*
  • roxanda

    svata pravda

    holky, dam vam radu... neodepisujte na ty prihlouply prispevky... ono se jim to libi , ze vas to stve a budou tam psat dokola a dokola a zase jednou dokola... jinak vas nechci ovlivnovat... mejte se.. *5* *13*
    • nika.

      Re: svata pravda

      To máš pravdu,já ale nedokážu pochopit,jak je může bavit psát sem takový trapárny jako že Skandar smrdí a tak.Nás to z míry nevyvede,spíš si myslim,že ony tu maximálně ponižujou samy sebe.
  • roxanda

    vzkaz pro teu...

    ahojky teo, myslim, ze to, co jsi rikala o nejgirls, elio atd., ze je to uplne nejvic pravda... myslim, ze se shodnem v mnoha vecech... moje icq je- 490700570 . tak si me pridej...hezky zbytek dne *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší