Přejít na výpis diskuzí

Sylvester Stallone

OSOBNOST 31.12.2006 
343 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iriz

    cau iriz my sme zmenily adresu takze nemame jeste zapojeny internet. mam noveho kluka je uplne krasny a vis co mi rekl ze sem pekna atd . a ze jsem modelka a je hodny . ale jeste sme spolu nikde nebili ale uvidime potom ti dam vedet je mu 18 . potom napisu pozdravuj . cau
  • kelly

    jak to že nepíšeš *10* *5* *16*
  • KELLY

    TO JE UPLNĚ DRSNÉ S TÍM KLUKEM A TO JAKO TEN KLUK BYL Z VAŠI ŠKOLY NEBO JINÉ?NEVÍM CO MÁM PSÁT U MĚ NIC NOVÉHO VŠAK TO ZNÁŠ TEN STARÝ ZAPADÁKOV.ŽÁDNÍ HEZCÍ KLUCI VŠICHNI ŠIT.VIDĚLI JSTE FILM HONEY TO JE TAKOVÝ TANEČNÍ HIP-HOP TAM HRAJE MYSLÍM I MISS ELIOT ALE TEN FILM JE UPLNĚ SUPER.JINAK SE POPÍŠU JSEM TLUSTÁ A TO CHODÍM DO TANEČNÍHO.A CO TY MÁŠ POŘÁD DLOUHÉ VLASY NEMÁŠ TŘEBA ŽÁDNOU NOVOU BARVU?A NAPIŠ MI POTOM TAKY DOPIS TU MOJI ADRESU ZNÁŠ.PRÝ ŽE ASI NEPŘIJEDETE TAK TO JE MOC BLBÉ.KDYŽ TAK MI NAHREJ NĚJAKOU KAZETU.JÁ TI TAKY KDYŽ TAK POŠLU KAZETU TED MI NAHRÁVÁ MONIKA TAKOVÉ PÍSNIČKY HIP HOP ŘEKNI KARČI(MYE) ŽE JI POTOM NAPÍŠU TAK ČAU *15* *4*
  • IRIZ

    ja to uplne novou adresu na kterou se budem ted stehovat neznam ale pis na tuhle ; 77 lister lane halifax hx1 5 dn UK jo a hadej co se u nas ve skole stalo v patek jeden 15 leti kluk z nasi skloly mel hlidat segru a pily s kamosama a potom se hadali a jeho kamos ho zabil . tady to je vsude ve zpravach a novynach i u nas ve skoli meli byt ale ne . to je co u nas ve skole je naki krasny kluk jmenjuese se estin vipada jak jeden zpevak a on byl uplne smutny a vsichni z 11 tridi breceli to je hruza co , napis cau
  • kelly

    DAŠEN JAKÁ JE TVOJE ADRESA,PROTOŽE JÁ TI CHCI NAPSAT DOPIS.
  • kelly

    Ahoj jak se máš? Prosímtě můžeš říct Karči at mi už konečně napíše? Tak co už zase nějaký nový kluk? Tak se pochlub *14*
  • kelly

    Ve škole nic nového.V sobotu hrajou vyvolení 2 budeš se na to dívat já jo.29 dubna máme vystoupení s tanečním přijedete?A na jakou školu jdeš ,já jdu na to co jsem ti předtím říkala.Už nevím co mám psát ,tak ti napíšu ve středu,tak ahoj *1*
  • iriz

    cau iren jak se mas ja dobre me se hrozne styska. ve skole mi to de . a jinak mam novy objev vypada jak bobby valentino a jmenuk=jese estin brown . je pekny a uz vi ze se mi libi.jinak mir je muj kamos uz jenom ceka az mi bude 16 ale jinak nevim . a co ty ? potom ti poslu dopis . a ty mi taky napis . uz nevim co mam psat tak cau
  • ježiš je to ten nejlepší herec jakýho znám...hele lidi....nevíte náhodou něco o tom,že by měl bejt Rocky 6???,Pls jestli o tom někdo něco ví,tak at sem napíše....dikas... *4* *4*
  • ROCKY

    Ježiš je to ten nejlepší herec jakýho znám.....hele lidi...nevíte něco o tom že má bejt Rocky 6??????Když o tom někdo něco bude vědět......pls napište sem.... *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit