Přejít na výpis diskuzí

Taťána Kuchařová

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • divná

    Mně se nelíbí,je ošklivá,znám mnohem krásnější ženy
  • Já Táňu znám

    Takže všichni, já Táňu znám, a věřte, že je to uplně normální holka..chová se hezky, je milá a hlavně krásná, a rozhodně nechodi zmalovaná, ani enní namyšlená jak husa, a nedá se o ní říct, že by ji sláva stoupla do hlavy..jinak sem taky z Opočna, a její ségra se mnou chodí do třídy..
  • Njn

    No jo, jde vidět, že make-up toho dokáže udělat hodně. Když se podíváte na fotky, kde není nalíčená, tak je to katastrofa. Já ji tak vidět v noci, tak se nikdy nevzbudím z noční můry. A holky, chtete být jako ona? Proč?! Každý člověk je originál. Já osobně bych teda jak ona vypadat nechtěla. Já jsem se sebou spokojená. A když se tak zamyslím, je na světě spousta krásnějších holek než je ona. A když to vyhrála, sláva jí teď stoupne do hlavy a bude z ní ta namyšlená husa... Buďme realisti. Každý víme co to obnáší být slavý = peníze, namyšlenost.....
  • Re: Co to je?

    Docela by me zajimal zdroj techto informaci, protoze nevim jestli je to pravda. Ze zavisti se toho da spoustu napsat...
  • :)

    Taťana.. ty jo upe krásná modelka.. chtěla bych být jak ona upe.. *15* upe dokonalá *14*
  • Přání k narozeninám

    Táňo, všechno nejlepší k dnešním narozeninám. Hodně, štěstí, zadráví i lásky. *4* *3*
  • haha

    No...myslim,ze tahle holka chodi vecne zmalovana jako cirkus *15* A soutez miss je jen o dobrem makeupu nez o krase.
  • dotaz a přání

    včera jsi skončila jako miss world. dnes již jsi zcela obyčejná dívka. co ti ten rok dal a co naopak vzal. moc bych si přál tě poznat.
  • Re: ahojkii

    jj good holka straššně bych chtěla dosahnout tvych uspěchu!jak to delas?
    *14*
  • Tat´ána K.

    no koment *1*
  • otázka

    Zdravím, jo je to holka jako lusk *4* Zajímalo by mě, když tu existuje ten fanclub, chtěl bych se jí na něco zeptat, je tu nějaká diskuze, kde by odpovídala na otázky?
    Mějte se lidi *4*
  • Taťána

    Takže takhle:
    Táňa to je opravdu moc hezká holka, to ví každý a ten kdo říká že ne, jí závidí. Přiznejme si to, kdo by nechtěl aspoň trochu vypadat jako ona... ..je opravud strašně krásná, ale na miss woŕld, no nevím, nevím, myslím že tam byly i hezčí dívky, ale jsem strašně ráda, že to vyhrála, prottože se aspoň naše malá krásna čr zviditelní :-) *4*
  • Táňa

    Táňa je naprosto dokonalá, a ten kdo o ní říká, že není hezká a podobné věci, jí jen závidí. Chtěla bych vidět ty, které o ní tvrdí, že zas tak hezká není. Daly by všechno za to, aby byly z poloviny takové, jako Táňa. Jistě má jako člověk nějaké chyby, to máme každý, ale je to skvělá holka, která zůstala sama sebou. Já jí znát osobně, byla by to pro mě pocta a nikdy bych jí nezradila:-)
  • Taťána Kuchařová

    Vzhledově se mi sice moc nelíbí, ale za to, co dokázala na Miss World, ji docela obdivuju.
  • taťanka

    Chcete vidět ještě hezčí tak se mrkněte na http://s5.bitefight.cz/c.php?uid=31 590
  • ...

    Taťána je fakt nádherná.....mám ji moc ráda... *14* *14* :-*
  • Re: .....

    Tatana je opravdu pekna dáma, ale ze by nejkrasnejsi na svete??Urcite je na svete mnoho tak krasnych a jeste vice krasnych divek nez je ona, ale proto ze nedelaji modeling,tak nejsou nijak viditelne!Je to jen o stesti v zivote, ale jinak je Tatna opravdu prekrasna..sice nekdy moc umela,ale slusi ji to!! *3*
  • Dívka z ostrova krásy.

    Jsi jak moře v dáli nad ostatními řekami.A ty řeky jsou dívky kolem tebe.A ty jsi ze všech nejkrásnější!!!! *14*
  • ........

    Myslím,že je to hezká a sympatická holka a žádné plastiky nemá!!Určitě znám i hezčí holky než je ona,ale je zbytečný se v tom štourat,přeju jí úspěch a nejsem závistivá narozdíl od některých.To je vše *5*
  • Co to je?

    Beru, je to krásná holka? Ale miss world? Tak krásná zase není...je plno mnohem hezčích holek než je ona...je pěkná,ale ne zrovna na miss world...a ještě-plastika nosu,rtů a silikonový prsa?-to už není o kráse,ale o penězích-kdo má peníze, nechá se předělat a přirozeně hezký holky se můžou jít vycpat...to je smutný,ne? *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit