Přejít na výpis diskuzí

Taťána Kuchařová

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mal.lketka03

    Táňa

    Je moc krásná.Titul MISS WORLD jí doopravdy sedí. *1*
  • Re: ehm??!!

    já bych chtěla vidět tebe jen jí závidíš protože vyhrála misss world a ty jsi jen obyčejná husa ona je alespon inteligetní a přemýšlí než něco vypustí do světě ty mluvíš zřjmě jak ti huba narostla a ty se zase nemusíš líbit jí
  • Re: hghgfh

    To jsem se teda podívala na tu tvoji elishu to je příšera příšerná takováhle coura se ti líbí tatana je 1000 hezčí a není po plastice je vždy hezky upravená a ví co se sluší a patří a na ulici se s takovou holkou jako je ona jen těžko setkáte ona je jiná než ostatní holky liší se svým vzhledem ta tvoje elisha vypadá jako každá druhá nána na ulici je vydět,že nemáš vkus a smysl pro krásu zřejmě jsi stejně hnusná jako elisa a nevzdělaná buranka ještě,že o titulu miss rozhodují lepší lidé a inteligentněšjí než ty zřjemě máš dlouhý vlasy a krátký rozum co jinak bys to pochopila poroučím se
  • lucousek

    Královna krásy

    Je moc hezká a ještě k tomu chytrá a inteligentní.Myslím,že jí ten titul právem patří. *3* *4*
  • Re: Co to je?

    Jo tak to s tebou souhlasím,když si někdo jde na plastiku,tak je jasné,že ty přirozené holky nemají šanci,Táno styd se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Re: Taťána

    Alw piču,nejhezčí miss všech dob je Monika Žídková na ni Kuchařová nemá.Miss World vyhrála jen protož eto pořádali v polsku,když to dávali v číně,vyhrála to asiatka,korejka,takže jen proto. *1*
  • slovenka Taťána

    no jasné že je pekná ked je slovenka teda napoli slovenka má otca slováka takže je aj slovenka a narodila sa v trnave to je tiež na slovensku tak nech sa nevyhlasuje že je češka ked má korene na slovensku to sa mi nepáči
  • Re: Já Táňu znám

    ty ji znáš????chci se sní seznámit
    *3*
  • ...

    NEJKRÁSNĚJŠÍ HOLKA V ČECHÁCH A VŮBEC NA SVĚTĚ...KRASAVICE JAK MÁ BÝT!! *3*
  • New miss

    víte jakou miss bych založila já???aby se tam předváděli jenom nenamalovaNÝ holky...teprve pak by se pozanlo která je doopravdy pěkná *3*
  • nádherná

    JE TO NÁHODOU MOC KRÁSNÁ HOLKA CHTĚLA BYCH SE S NÍ MOC SEZNÁMIT A RÁDA!!!A NAMYŠLĚNÁ NENÍ!!!!! *4* *3*
  • TaŤana

    Je hezká to jí nikdo nebere , ale je vyumělkovaná. Nabarvené vlasy,napíchaný vchní ret a zvětšené prsa.Nevím ale přijde mí že takový holky do soutěžě nepatří... To by pak mohla vyhrávat každá druha vylepšená *13*
  • krásná to je

    Taťána je krásná holka, ale neměla by to tak přehánět se solárkem a makeupem.Bez makeupu a neopálená vypadá mnohem lépe !
  • Byla mi sympatická

    ale tím Richtrem se mi zprotivila je to od pohlednu divnej nedůvěryhodnej člověk měla na víc *5*
  • tatˇána

    Tatˇána je fakt krásná jako anděl *4* *14* Jsem ráda že vyhrála miss. Zaslouží si to. *14*
  • hghgfh

    Ne a ted vážně lidi když se na ni zadíváte nemuzete*13* tvrdit ze je nejhezci divka na svete..dyt to je jako docela k smichu..na ulici uz sem opravdu potkala mnohem hezci holky nez je tatana..ale zase nerikam ze je oskliva je tak normálně hezká ale nejhezčí ee.....kouknete se treba na Elishu Cuthbert...tomu rikam hezká holka je to muj vzor..=o) *15* *14*
  • Mohla být mezinárodní hvězda

    a ne jen na jepičí rok miss world asi není moc inteligentní když se vrátila tak brzo zpátky měla určitě šanci dělat světové reklami a namluvit si někoho ze světové smetánky a ne jen nějakého radního.. a reklamu na české šperky.. a půjčované auto..holka teda nic moc *9*
  • Taťána

    Myslím, že jste trapní, vy všichni, co říkáte, že není hezká, je to dokonalá holka, která to ještě někam dotáhla. Je to nejhezčí miss všech dob a kdo říká, že ne, tak jenom trapně závidíte.
  • ehm??!!

    Tak jako jestli tohle je nejkrásnější žena tak to já sem volume taft na vlasy *7* *15*
  • Neni divná

    mně jako letitýmu grounderovi snad nebudete namlouvat že je tato dívka divná a prosim bes odezvi, uvnitř je taká jakou nejspíš nepoznáš nikdy *16* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit