Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Klus

OSOBNOST 27.1.2008 
384 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dodatečně vše nejlepší k svátku. :)
  • Souhlasím s Marcelou do slova a do písmene...modleme se za něho, aby ho to "nesemlelo". Ale cítím, že on je napojen na Stvořitele hodně, jeho cesta za odpočinkem do Indie mou domněnku myslím potvrzuje.ŽEHNÁM A DĚKUJI
  • Ahojík Tome přeji ti Všecičko nejlepší hodně štěstí k tvému svátku !!!!!!!!!
    *14*
  • To byl jen detail, jelikož do určitého věku není pětiboj.. A co já vím, začíná se na trojboji. Jak dlouho se však tomuto sportu věnoval nemohu tvrdit, proto jsem zvolila spojení moderní víceboj. Aby v něm byla možnost jak trojboje, tak pětiboje :) Ale jak jsem řekla, to byl jen malý detail.. *3*
  • lendik
    Dělal moderní pětiboj, ne víceboj!!
  • Strašně chytlavý a krasný hlas *3*
  • Tome,zůstaň takový jaký jsi a bude to O.K.Hoooooodně štěstíčka v životě.
  • zpěvák ne?
  • žádný krasavec, ale velký sympaťák, moc hezké texty...........nemůžu si pomoct a svým vzhledem mi připomíná Karla Zicha, nevíte proč?
  • já si myslim že si může být kde chce je to jen jeho věc a jestli ho někdo přestane poslouchat podle jeho názoru v jaké je straně tak on za to nemůže a sami lidi sou hloupý když to budou dělat....
  • Moc se mi líbí tvoje písničky a projev strašně se těším na koncert. *3*
  • Jsi fajn spevak *3*
  • Těžko mohl být přítomný na akci, kterou zmiňujete (tou dobou byl v zahraničí), jeho píseň si pouštěli pouze ze záznamu...asi jako motivaci!
  • Tomáši, jestli chceš , aby tě měli lidé stále rádi, nepodporuj svou přítomností žádnou politickou stranu. Nechci radit, ale lepší je být nadstranický a tudíž můžeš kdykoliv kritizovat, ale také se teď může stát, že budeš spojován s KDÚ ČSL.
  • T.KLUS byl u J.Krause 21.10.2011 tan se mi začal také moc líbit.
  • Díky za fantastické cd racek, dostala jsem ho na vánoce, moc jsem si jej přála. Ač nepatřím mezi nejmladší, je mi 58 let, každý den si "zalezu" a poslouchám ty skvělé písničky. Je v nich nějaký zvláštní náboj a jejich poslech je pro mně pohlazením na duši.
  • kaculencicka
    Pokud vím,tak on-skládá hudbu i text!!!!Je to šikula,tak ať dlouhou tvoří a nenechá se semlít!!!!! *8* *3*
  • Má hezké písně... *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* A víte co by mě zajímalo??? Mě by zajímalo,jestli ty písně skládá on,nebo někdo jinej??????????????????????
  • Konečně něco nového.Je svůj, texty úžasné, projev přirozený.Jen tak dál !
  • kaculencicka
    Ve středu ráno Tomáš Klus (25) sbalil kufry a své kamarády a odletěl do daleké Indie. Fanoušci se ale nemusí bát, že by přišli o jeho ve většině případů vyprodaná vystoupení. Po kolotoči pracovních povinností s natáčením desky Racek Tomáš potřeboval vypnout a odjel si na pět týdnů meditovat a načerpat nové zkušenosti.
    Tomášův odlet nám potvrdila jeho manažerka Barbara Falgeová. „Ano, odletěl předevčírem. Bude tam asi pět týdnů,“ řekla Super.cz.
    Proč si Tomáš zvolil právě Indii? „Myslím si, že mám v hlavě spoustu otázek, na které mi dokáže právě tento kraj odpovědět. Ještě jsem tam nebyl, ale přitahuje mě už dlouhou dobu. Co se týče duchovní stránky, tak je mi velmi blízká východní filozofie, východní pojetí náboženství,“ řekl Tomáš v rozhovoru pro Českou televizi.
    Na dovolené plánuje kromě odpočinku také čerpat inspiraci na svou příští desku. „Já tam jedu něco najít. Nevím přesně co, ale mám v sobě tu potřebu,“ uzavírá zpěvák. ■
    Zdroj Super.cz

    Hmmmm,hned bych též balila a razila,a puberťácky podotknu,že s Tomášem Klusem i do jámy lvové.
    Je sladký,milý,k sežrání a nejen to!!!Je to co už jsem dlouho na české scéně nezažila a T.K. je hloubka i váha v jednom.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit