Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Klus

OSOBNOST 27.1.2008 
384 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nellinka007
    všechno nej nej nej ať ti to zpívá dáál *3* *6* *15*
  • Chloe11
    vše nej k narozkám Tome *15* *15*
  • Vše nejlepší!! *3* *14* *15* *15*
  • Bez ohledu na Tvůj vzhled, znalosti i neznalosti a jiné nepodstatné blbosti TOME KRÁSNÉ NAROZENINY A AŤ SE TI SPLNÍ VŠECHNO, CO SI PRO DALŠÍ ROK SVÉHO ŽIVOTA PŘEJEŠ:-). lena
  • vše nej k narozeninám *14*
  • Tomáši všechno nej,nej nej k tvým dnešním narozeninám!
    Posloucháme v poslední
    době s kamarádkou tvé písničky. Jsou NEUVĚŘITELNÉ!:-))))),hravé,lehké
    a zároveň je v nich hloubka,tvé texty jsou neskutečně ÚŽASNÉ! Nacházíme
    tam spousta svého a dáváš nám i vodítko "jak na život".
    Míša (39 let)
  • Tomáši všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky a spoustu super písniček jako máš doteď...:)
  • Tomášku, všechno nejkrásnější na světě, hlavně zdraví, štěstí a moře dalších úžasných písniček ! *14*
  • Tomáši všechno nejlepší k narozkám hlavně zdraví a ať Ti to zpívá a skládá písničky jen tak dál! *3*
  • Je moc hezkej , milej , chytrej a vtipnej ...
    Úžasně zpívá a jeho písničky jsou skvělý a pravdivý ! *14* *14* *14*
  • Sakra. Proč je někdo tak dokonalý? :(( Jsi úžasný Tome. Ty Tvoje texty i to, jak to zpíváš. :(( Jestli jsem se někdy zamilovla do nějáké osobnosti, tak to jsi Ty :))
  • jsi hezkej krasne zpivas ale si gay *9*
  • Tome nezapřeš své znamení, mám stejné tak vím o čem mluvím. Dokud jsem vnímala jen Tvůj obraz říkala jsem si jen další hezký frajer, ale teď vidím, že jsi jako pamlsek, který člověk nemá ochutnat pokud jej nemůže mít stále
  • je strasne moc peknej a nevim jak nekdo muze napsat ze neni zadnej krasavec je uplne bozi a ma moc krasnej hlas
  • je moc moc hezkej ma krasnej hlas a je to muj idol
  • Má krásný hlas.Texty má super.Má svůj styl.Hezky vypadá.Dobře hraje.Je vtipný.Tajemství staré bambitky a jako host ve Všechno párty dokonalý! *4*
  • Tome dík za Mimorealitu *14*
  • ahoj tome, mužu něco zeptat , můýžeš vzít mně. *6*
  • tak přeji hodně štěstí při koupi lístků, u nás ve městě si je rozebrali papaláši, co byli u zdroje, prodej zahájili v 8:05 a v 8:09 byl konec, lístky došly, já byla sedmá a nedostalo se na mě. A to když jsem jim psala, jestli si je mohu zamluvit, napsali, že to není možné, že to musí udělat tak, aby měli všichni stejné šance, hanba jim, fuj...mimochodem jedná se o Prachatice *12*
  • Věk nic neznamená, důležitá je duše a tu máš mladou :-) Tomáš je super, je velmi moudrý, nadaný, pohrává si s češtinou a je u toho vtipný a to se mi velmi líbí :-) Dnes jsem viděla na You tube záznam z koncertu z 9.3.2012 super, fakt smekám a už jdu koupit lístek až bude u nás. Mimořádná osobnost, to si nenechám ujít. Tomáši, ať se daří *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit