Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Klus

OSOBNOST 27.1.2008 
384 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto vše proti němu je myšleno jako protest proti jeho pokrytectví a "uměleckým" schopnostem a o tom není sporu... Kradl, podvedl a svým líbivým textem se zavděčil chronickým nadávačům, kterých je, bohužel, plné Česko... Pokud nesposloucháte ostrvská rádia, k jiné než "Pánu Bohu do oken" se nedostanete... Upřímně, po kulturním zážitku, předvedeným v této písni, bych si NIKDY žádnou jeho desku nekoupil... A abyste přišla o vítr v plachtách, pár písniček jsem si s jistým sebezapřením poslechl a názor neměním, nic nového, nic objevného, co by tu už Xkrát nebylo jsem neshledal... Přiznejme si, že je to "zpěvák" jedné písně... Jedné kradené, nehezké a sprosté...
  • Všem, co nadávají na Tomášův úspěch a texty písní: Znáte od něj jinou písničku než Pánu bohu do oken?? Je to jediná píseň (další mě nenapadá), ve které se vyskytuje sprosté slovo - a to velmi trefně.
    Sama tuhle písničku moc nemusím, má mnohem lepší! Puste si celá jeho alba, přečtěte si o něm něco a pak ho odsuzujte!
  • gratuluji Tomášovi ke slavíku! Moc si jej zaslouží. Koupila jsem si dnes v Popronu jeho obě CD :) už se na ně těším. Nevíte má i nějaké DVD?
  • Tomáš si Slavíka opravdu zaslouží. Když jsem včera slyšela od Němcové: ,,A stříbrného Slavíka získává... KAREL GOTT!", tak jsem myslela, že je to fakt omyl. Celá rodina jsme se na sebe začali otáčet. A já jsem začala řvát: ,,TAKŽE KLUS JE ZLATÝÝÝÝÝÝÝ!". A tím, že celá rodina Tomáše zbožňujeme a milujeme jeho texty, začali jsme řvát všichni. Byli jsme hrozně dojatí a rádi, že to Tomáš opravdu dokázal, protože on si toho Slavíka rozhodně zaslouží. Božský Kája má prostě stříbrného, stává se, možná to zase dožene. A pokud se ještě vrátím k Tomášovi, tak ta písnička, kterou na Slavících zpíval, byla opravdu úžasná, zpíval ji tak ze srdce, byla o něm. Jinak mu tedy opravdu gratuluji a jen tak dál, jsi skvělý!
  • je skvělý a má úžasný hlas super moc moc *14* *14* *14* *3*
  • Tomáš je dokonalý je tak vtipný ., úžasně zpívá , je hezký a ty jeho oči jsou božíí !! <3 <3 *14* *3* je to fakt někdo !! *4* nikdy jsem ho moc neposlouchala ale jakmile jsem navštívila festival na okoři kde Tomáš hrál hned sem zamilovala to jeho tonu hlasu a do jeho úsměvu *14* je fakt skvělý a jak dokáže improvizovat ... fakt BOMBA *3* *4* *14*
  • A copak? Neradi slyšíte pravdu? *1*
  • Vy, co ho nemáte rádi, musíte nám to tady znepříjemňovat? Myslete si o něm co chcete, ale nepište urážky sem. Nikoho nepřesvědčujte o své pravdě! Když ho nemáte rádi, nechoďte sem! Já osobně si myslím, že Tomáš Klus je úžasný člověk!
  • Nevíte někdo kde bydlí???
  • Je super ukradená panu Spálenému... *15*
  • Jak typické... Pan Klus ve své proslulé písni zpívá, jak je to tu u nás špatné, jak se podvádí, uplácí, zkrátka jak jsme v pr.eli Nakonec se ukáže, že melodii ukradl panu Spálenému, texty se pokouší napodobovat pana Kryla nebo dalšího moravského "umělce" Nohavicu... Té velké bubiny okolo něj se tak trochu divím, neshledávám na něm nic hvězdného, "jeho" písničku v autě vždycky přelaďuji, protože se mi neskutečně hnusí podobné pokrytectví...
  • Na Fastivalu v ulicích v Ostravě byl úžasný. Zbožňuju jeho humor, hlas, jeho celého a také jeho improvizace. Jsem ráda, že jsi náš *3*
  • Vše nejlepší a hlavně hodně zdraví (i když trochu opždene)
  • vse nej sice pozde ale lepsi nez vubec
  • soledka
    vše nejlepší k tvým narozeninám *14* *14* *14* *14* *14*
  • *14* *14* *14* VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAŔOZKÁM *14* *14* *14*
    HODNĚ ŠTĚSTÍ , ZDRAVÍ , ÚSPĚCHŮ A PÍSNIČEK ...
    *1* *3* *4* JSI BEZVADNEJ *1* *3* *4*
  • lieblinka
    Tomášku vše nejlepší,hodně zdravíčka,štěstíčka a hlavně ještě spoustu těch tvých úžasných písniček.*3*
  • Všechno nejlepší k narozkám a hlavně zdraví a úspěchy v kariéře!
  • Anna.N
    Přeju mnoho úspěchů všechno nejlepší! *4*
  • Všechno nej k narozeninám. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit