Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Klus

OSOBNOST 27.1.2008 
384 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LuckaBendyska
    Nechtěla bych potkat Kluse!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Slavík není o nejlepším zpěvákovi, ale nejoblíbenějším. Jistě, lepších zpěváků než je Klus je spousta, je to opravdu písničkář, který píše na svůj věk neuvěřitelně dobré texty a umí je jako herec osobitým způsobem interpretovat.Kromě inteligence má i velké charisma, takže dle mého názoru se stal právem nejoblíbenějším. A líbil se mi i jako herec v Tajemství staré bambitky či jako moderátor Andělů.
  • Tomáš Klus je dobrý herec a spěvák a skaldatel a pohádka tajemstvý staré bambitky je krasná pohádka a moc se mi tam libý a jak tam hral Tomáš Klus kuchtíka a prince a jak tam byla anička jak prodavala hrnečky a Tomáši si dobrý herec a ja su taky herec a moderator a rad si pujštím pohádku a přeju ti tvoje kapele hodně fanoušku a faninek a uspěchi tvoje kapely nikdy by chtěl vidět tvoji kapelu

    zravým tě s Kyjova Roman z domova horizont
  • Ahoj Tome zdravým tě s Kyjova moc se mi líbí tvoje pohádka tajemství staré bambitky jak si hrál prince a kuchtíka s Aničkou tak se na ni divám na tu pohádku a Tomáši si aj spěvák a máš kapelu přeju ti hodně fanoušku a fanynek a přeju hodně uspěchu v tvoje kapely a Tome máš hezkou pohádku když si ji pouštím tu pohádku dělá mi radost

    Ahoj Roman Sedláček s Kyjova
  • Já jsem včera byla na jeho koncertu v Třeboni a musím říct, že jsem nečekala jaký je to šoumen a jak je hyperaktivní. Koncert byl zážitek na celý život a doufám že si ho někdy zopakuju *14* *14* *4* *4*
  • LuckaBendyska
    Péťa Bende umí taky si sám skládat písníčky a navic je výborný zpěvák i muzikant!!!!!!!! Klus se opiči podle Péťi Bendeho že hraje na kytaru!!!!!!!!
  • L.a.s.k.a
    Tomáš Klus je výbornej zpěvák!Písničky si skládá sám a pak je umí výborně reprezentovat...Fakt smekám...jeden z nejlepších českých zpěváku..Lepší než nějací One direction..a to jsem jejich fanynka.:)
  • jessmaj
    Úžasný !! Už jsme to všichni pochopili, že jsi apsolutní pi*us !! A nikdo se tě neprosí o to aby jsi na Tomášovi koncerty lezla .. Když se ti nelíbí, tak to máš blbý !!! Ale přicházíš o užasnýho zpěváka a textaře .. Ale mě to je jedno stařeno .. Už vidím tu tvoji odpověď: Blablabla Péťa Bende je lepší blablabla .. Sorry za ty slova ale tohle se nedá vydržet !!!
  • LuckaBendyska
    na koncert Kluse nikdy nepůjdu! to radší půjdu na koncert Péťi Bendeho který je výborný zpěvák i muzikant! já mám radší Péťu Bendeho než Kluse!
  • Tomáš Klus je nejlepší zpěvák v ČR.Byl jsem dvakrát na jeho koncertě a pokaždé to byl super zážitek,s Tomášem Klusem a Jirkou Kučerovským je vždycky sranda :-) Tomáše Kluse mám rád i proto,že pochází z mého rodného města
  • Je skvělý, chytrý, krásně zpívá a i chlap teď :) Přeju ať mimčo roste a dělá jenom radost!
  • Nyní bohužel (bydlím 9 km od Třince, tak mě to štve :P) v Praze Nuslích, ale pochází z Třince :)
  • michaela.kralova.5095
    Víte, že Tomáš si to nečte ?? *1*
  • marina13
    Všechno nejlepší Tome :D
  • Tomáši, gratuluji k narození holčičky!! Ať vám dělá jen samou radost. *5* *4*
  • Je Kulda jako Praha *3* *3* *3*
  • vincentku ZADARMO, to je špica !
  • Klus není zpěvák, ale písničkář. A to si myslí víc lidí. Do Slavíka se nehodí, protože slavík je ptáček, který má líbezný hlásek a dokáže vyzpívat závratné výšky. A to ke Klusovi nepasuje. Myslím si, že má hudební talent, ale je to prostě jen písničkář na úrovni Jarka Nohavici, možná o stupeň lepší.
  • No a kde byl ten koncert?
  • Dokáže zazpívat tak krásný a PRAVDIVÝ písničky, v pohádce byl nejlepší nemůžu si pomoct a chci aby zase někde hrál! I kdyby hrál v kriminálce, tak se budu dívat a nehledě na to že kriminálky nesnáším

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší