Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Klus

OSOBNOST 27.1.2008 
384 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jak voňel když sem se s nim fotila....WOW!!
  • Byla sem na Tomášově koncertu ...a byla to fakt bomba!!ale naštvalo mě když se 30min. sprchoval a mi čekaly na autogramiadu...procházel i mezi diváka a vtipkoval ...no jednim slovem...BOMBA!!!...a u nás v Lékárně mu daly vincetku ZADARMO...!!! *14* *14* *14* *14*
  • Moc dobrej zpěvák doufám že bude zpívat a hrát hoooooodně dlouho.
  • No jo ale už k sakru pochopte, že kdyby neuměl zpívat, kdyby nebyl zpěvák, kdyby nebyl oblíbenej tak by asi nemohl získat zlatého slavíka ne? Nebo vám to ještě nedošlo? To je úžasnej zpěvák, kterej má velký charisma a kterej je oblíbenej natolik, že je prostě lepší než Kája Gott a hotovo, co jako chcete? Vždyť je mladej, hezkej, má příjemnej hlas, to je málo? Tak já teda nevím co jste to za lidi
  • proboha kterej pakoň napsal 185cm výška? Když byl u Krause tak byli stejný, a Kraus má 174...
  • Takže jste pokrytec, milý Klusi. Jakou složíte píseň, až bude ten jako
    kníže, kterého jste podpořil, "vracet" hitlerovcům naše území. "Balte, balte Češi věci, stěhujte se někam přeci.....
    Bravo!
  • No nevím, ale Klusův hlas se pohybuje pořád v jedné tónině (nevím,jak se to nazývá správně hudebně), chci tím říct, že nemá velký hlasový rozsah, jak by zpěvák měl mít. Takže je to jenom písničkář a to o něm tvrdí dost lidí,ne jen já.
  • Někdo ho mít v lásce nemusíte ,ale kdyby jste jen slyšeli ten jeho hlas a nikdo vám neřekl kdo to je ,tak by jste ho chtěli slyšet znovu . Klobouk dolů za to ,jak zpívá a skládá . Jeho koncerty jsou plné humoru, zábavy a nabité písničkama od ačátku do konce .A ta třešnička na dortu že vyhrál 1 místo ve Slavíkovi . Kdo říká , že neumí zpívat nemá hudební sluch !!! Patří k velmi kvalitním skladatelům a zpěvákům .
  • Myslím si, že z fleku dokáže složit písničku hodně lidí, to vážně není jenom Klusova výsada.
  • Zoufalí lidé, píší zoufalé příspěvky... Vy jste toho jasným důkazem...
  • Má moc hezký hlas a jsem ráda, že získal zlatého slavíka, protože se mně strašně líbí jeho písnička Pánu bohu do oken a taky byl hezký princ v pohádce Tajemství staré bambitky na kterou se dívám skoro každý den
  • Souhlasím TOmáš je prostě úžasný. Toho SLavíka mu moc přeji. *4*
  • Anonyme, jde tu pořád o rozdíl mezi zpěváky (Zlatý slavík) a písničkáři (Porta)... Klus sice zvládne vše od napsání hudby až po interpretaci atd., ale NE na úrovni ZS!!! A to mi nikdo nevymluví...
  • Všichni co píšete ty negativní komentáře na Kluse, by mě tak zajímalo kolik z vás umí dát dohromady vůbec nějaký text nebo aspoň něco pípnout ... jaký zpěvák umí v dnešní době složit z fleku písničku, byla jsem u toho když během jednoho koncertu dokázal dát do kupy hned 3, na to co ho zaujalo, nebo co mu lidé napsali ... kdo to z mnoha jiných zpěváku umí ... to že si slavíka zaslouží, s tím souhlasím ... Klus není ani první a ani poslední kdo Pana Gotta sesadil ... a když Kluse tak nemusíte, tak proč koukáte na jeho profil ...
  • Tak promiňte, paní profesorko hudebního sluchu *12* Myslím, že pořád lepší než kus jalovičky bez vkusu...
  • Ještě poslední věc - Kluse jako zpěváka neuznávám, je to pouze písničkář, něco jako J. Nohavica. Zpěv je o něčem jiném. Zpěvák je např. Karel Gott nebo Karel Černoch.
  • A taky se prosím neobouvejte paní Dzakarto, do naší inteligence, protože takové unáhlené závěry o druhých lidech dělají lidi, co se snadno vytočí a ničemu nerozumí. Soudit lidi podle jednoho příspěvku - no to musíte být snad sám Pán Bůh ne? To bych si nikdy nedovolila. Možná, že většina lidí zde je více inteligentní než vy a dokázala toho víc než vy a Klus dohromady.
  • Vážená paní Dzakarto, Váš příspěvek mě rozesmál. Co Vám dává právo nadávat těm, kteří nemají Kluse rádi? Já ho taky nemusím. To je přece otázka vkusu, každému se líbí něco jiného. To nedokážete skousnout kritiku? Tohle je snad diskuze pro všechny a každý má právo sem napsat,co si myslí. Že se to vám fandům nelíbí, je vcelku váš problém. Vy si myslíte,že ten kdo nemá Kluse rád, musí být komunista? Prosím vás,kde jste to vzala? Komunisty ze srdce nesnáším, nikdy bych je nevolila, a představte si, že Kluse nemám ráda a zároveŇ nejsem komunista. To je co? Je mi vás líto. A taky kritika neznamená závist. Kdo kritizuje, nemusí nutně závidět. Klusovu desku bych si nikdy nekoupila, protože se mi zhnusil tou písničkou Pánu Bohu do oken...Je to fakt hnusná písnička a pokud někdo napíše takovou ostudnou píseň,musí na tom být asi velmi špatně. Uznávám, že pár písní má docela pěkných a rytmických, přesto ho nemusím. Tak neberte ostatním lidem jejich názory a naučte se chápat kritiku. Já mám také pár oblíbených interpretů a když někdo napíše, že je nemá rád, tak mi to nevadí, protože tu kritiku dokáže přežít a nedotýká se mě to.
  • Dzakarta
    A co je jako pravda??? JEDINĚ TO, ŽE JSI ZÁVISTIVÝ ID*OT BEZ HUDEBNÍHO SLUCHU! *15* *5* *15* *15*
  • Dzakarta
    Jen pár slov k Tomášovým negativním kritikům! *15* *15* *15*
    Ano je pravdou, že Tomáš vyhrál asi především díky písni, která zaujala většinu obyvatel našeho nešťastného státu, to je bezesporu. Dostal se díky téhle PRAVDIVÉ písni do podvědomí lidí co ho doposud neznali. Nemůžete ale popřít, že na 1000 % vystihl náladu a názory většiny obyvatel ČR. A co třeba jeho další proti politický text: "Přičichnutí alergikovo" i do toho se můžete přece obouvat, né vlastně, to né, protože to vy neznáte, tam nesahá vaše inteligence, a nebo jste ho nepochopili, stejně tak jako jste nepochopili Tomášovo vyslání a poselství co nám všem chce předat! Nebojí se to říct, jako jeden z mála a už ho soudíte?! A jedinej, kdo tohle asi nikdy nepochopí je ten o němž zpívá - komunista! :D Je to inteligentní mladý muž, který by Vás co ho tady bezostyšně pomlouváte a nadáváte na něj a na jeho úspěch strčil do kapsy, protože o Vás mu nejde. Zpěvák je nejen o tom, co a jak zpívá, ale především by se mělo ocenit to, že si dokáže SÁM složit text, hudbu a ještě k tomu bravurně zazpívat. Tohle by jste si vy všichni chudáci bez hudebního sluchu a nepochopení ke "hlubokomyslným" věcem a textům měli uvědomit. Je mi Vás líto a ještě víc, pokud se čertíte kvůli textu, kterým Tomáš jen ventiloval už tak dost ostudnou a smutnou situaci v naší republice. Pokud jste spokojeni s naší vládou a tím jak to tu funguje, jste opravdu chudáci, nejspíš i bez trochy zdravého rozumu a inteligence. Je vidět, že neznáte Tomáše ani jeho doslova "básnické" texty. Objevil se na naší hudební scéně cca před 4 roky a hned byl ve slavíkovi 7, další rok také a další již druhý a letos konečně první, o čem to vypovídá? Co myslíte? :D Je to člověk pokorný, inteligentní a zaslouží si to! Ale jemu osobně nejde o ocenění, jde mu o pochopení, lásku, porozumění, spravedlnost a o nás - o nás všechny slušné lidi!!! Jenže to vy nemůžete nikdy pochopit, protože až tam nedosahuje vaše inteligence! Jediný co umíte, je urážet, soudit a takovým lidem stejně Tomášovi písně nejsou určeny!!! Každý z nás se v jeho písních a textech najde - každý! *3* *2* Až někdo z vás dokáže to co on, tak suďte! Otevřete svá srdce, mysl a zbavte se zášti, snažte se pochopit, bude vám lepe! *3* *15* a svět bez závistivých, zlých a podlých lidí bude hezčí, to pak Tomáš ovšem nebude mít o čem zpívat *3* *4* *7* ANEB: "ČLOVĚK ZDE VYVINUL SE Z PRASETE!" - " léta už tajím svoji příslušnost, zemi co vyměnila hrubost za slušnost!" - TO JE O VÁS, kdyby jste to "náhodou" nepochopili! *1* *1* *1* Bože kam jsme to dospěli??? Člověk, který se zastává nejen pomocí písní a vlastní hudební a divadelní tvorby NÁS VŠECH se dočká tak hnusné a podlé kritiky! *10* *16* *12* Zamyslete se a bude vám hanba!!! Názory nikomu neberu, je přece demokracie a každý má právo si myslet co chce o kom chce, ale co mě bytostně vytáčí je nevděk a nespravedlnost! *7* Mějte se "anonymové"! :D *15* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší