Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Klus

OSOBNOST 27.1.2008 
384 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • není.jste hloupá.
  • tak a dost,není divný jste blbá.
  • to teda není gay.
  • to teda není.Ty hlupáku.
  • klus nejlepší zpěvák tak držte zobák.
  • je hodný a umí zpívat tak držte jazyk za zuby.
  • umí zpívat.
  • Hm "sImpatak" - chytre devce....
  • Tome, vím že se mi to nesplní ale moc ráda bych aby jste přijeli zahrát do Třebíče mám vás moc ráda vaše fanynka tk
  • Ahoj tome je mi to líto že si přišel o sestru a tátu Mám mooooooooooooc ráda tebe i tvoje písničky I love you tvoje fanynka tk
  • LuckaBendyska
    já mám prostě radší Péťu Bendeho a Michala Hrůzu. *14* *14* *14* *14*
  • tomáš je výbornej zpěvák a poháda tři bratři je taky užasná *14*
  • LUCKABENDYSKA jednu věc tady píšeš 1000 000 000 jo a když ho nemáš ráda tak si běž stěžovat někam jinam a pokud se ti líbí nějakej Petr Bend tak běž na jeho stránky a tam si ho vychvaluj jak je úžasnej a Tomáše nech na pokoji.A ještě ti řeknu že LUCKOBEDNO , LUCKOBENDYSKO nebo jak, jdi se vycpat a když tady píšeš jednu věc milionkrát tak asi máš krátkou pamět a všechno píšeš dokola a dokola nebo si spadla z višně přímo na hlavu.PS:Klus je výbornej zpěvák a herec viděla jsem pohádku tři bratři a byla skvělá nejlepší česká pohádka kterou jsem kdy viděla takže Tomáši skvělý *3* *3* *3*
  • almen
    ale umí , ty snad umíš líp ? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • almen
    ty něco pořád někoho napomínáš ale pořád a pořád . už toho laskavě nech *16*
  • LuckaBendyska
    já mám radší Péťu Bendeho než Kluse.
  • Opravdu zbožňuju lidi jako jsi ty..bezdůvodný hejtovaní, urážky, pomluvy -_-..to si tim řešíte jako nějakej mindrák nebo co? Co z toho k sakru máte?
    Mě se taky nelíbí spoustu interpretů, ale to přece neznamená že jsou špatný. Tak proč ty nesmyslný komentáře?
  • Doufám že on nikdy nepotká tebe!
  • Mám ráda Klusovy písničky a už se těším na pohádku Tři bratři
    *1* *1* *1* *2* *2* *2* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • LuckaBendyska
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* klus neumí zpívat *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit