Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Tureček

OSOBNOST 24.12.2009 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty že si osobnost? Měla jsem tu smůlu, že jsem tě poznala. Jsi špína. Lžeš lidem kolem sebe, děláš ze sebe něco co nejsi. Raději tě měla matka vyšťourat věšákem na oblečení nebo otec stříknout do kapesníku.
  • Jste nejlepší!! Držím váám palce a ať se daří!
  • Byl jste někdo u soudu? Nějak jsem se tam nedostal.
    • Kdy a kde? A jestli to jseš ty, tak přines peníze.
    • Jo jo, pro něj to dopadlo dobře - vinu mu soud neuznal, tudíž je nevinný.. Sehnal si důkazy, které mu potvrdily, že ty věci za které byl obžalován skutečně nedělal.
      • A neřešilo se čí byly ty účty na které chodili peníze? To je hnus.
        • Řešilo. Byl jsem u soudu a chtěl bych se p. Turečkovi omluvit za podání trestního oznámení na jeho osobu. Nevěděl sem že to s ním nemá nic společného.
          • Kašli na omluvu, jednání o Turečkovo podvodech bude u soudu v Kroměříži znova otevřené a dostane konečně co mu patří podvodník jeden
            • Tak dnes se mi do rukou dostal rozsudek, ale i tak z toho nejsem moudrý. Píše se tam něco o polovině trestní sazby, odložení, podmínce a zákazu řízení a hlavně "aby během zkušební doby podle svých sil a možností uhradil škodu" To, že neuvidím ani korunu jsem se smířil hned na začátku, ale tohle mě alespoň pobavilo. Když vidím kolik lidí vezme exekutor kvůli ničemu, a tohle i jeho matka musela vědět nebo něco tušit když jí peníze chodili jen tak na účet. Co vy? Jak to vidíte?
  • Však si tu IP adresu stáhni dobytku :-D Kdyby to šlo, tak ti to sem vyfotím.... jenže ty seš tak blbej a posíláš si kradené prachy ještěn a účet matky jak tu čtu :-D
    • Až si ji zjistím, tak počítej s návštěvou minimálně 3 lidí, kteří ti trošku upraví fasádu na xichtu, ty hrdino od klávesnice :) Já si s tebou ruce špinit nebudu. Ju a začínám na tom pracovat, tak si užij co to jde, moc času ti ale nedám.
  • Chudáčku, že tě to baví, jak ubohé. Zjistím si tvé IPčko a podávám žalobu za urážku na cti, ju? :)) A tvůj souhlas k tomu nepotřebuji.
  • No tak kradu..no a co??
  • Já jdu podpořit Tomáše Turečka, protože je nevinný!!!!
    ...a nebudu sám.
    • Jak tak koukám, pán je opravdu spisovatel... Mam tu tvůj osobní životopis napsaný soudem... To že se tu budeš chránit pod jinými jmény ti nepomůže....
    • Pridavam se, T.T je neviny, by me zajimalo co proti nemu maj curacci zasrani
      • Mě osobně pomohl - začal jsem být obezřetnější vyšlo mě to na necelých 5000, ale na druhou stranu nemusí pomáhat dalším.
  • Reputaci mu kazí Obžaloba u okresního soudu v Kroměříži 9T 264/2012 Tomáše Turečka narozeného 27.4.1993 ve Zlíně, bez zaměstnání,...který okradl zatím 177 lidí o celkovou částku 580 000kč - nejsou tam lidi, kteří to nehlásili... Co dodat frajere? Pokud nepoletím do USA, tak si do Kroměříže 31.12013 půjdu k tomu soudu sednou ty šmejde....
    • Pan Tureček je zastupován svým obhájcem, takže nesuďte když nevíte....
  • Následující text patří jen pár vyvoleným, kteří ví o co se jedná.
    Lidi, je mi z Vás na blití. Chtěl bych Vám napsat, že jste závistivé svině, a pokud si někdo myslel, že se mu povede udělat mi ze života peklo, tak vězte, že pravda a spravedlnost vítězí nad tím špatným co jste proti mě aplikovali. Tedy alespoň já jsem toho po nějaké době dosáhl. Zatím nevím, kdo tomu všemu co proti mé osobě bylo použito tzv. "šéfoval", ale vězte že co nevidět to zjistím > ať sám nebo s pomocí druhé osoby.
    Naštěstí ještě existuje pár lidí, co si o tom všem myslí své a jsou na mé straně a z lidí jako je pan Peřina nebo Svoboda strach nemají, konec konců na každou svini se někde vaří voda, že pane Peřino...?
    Staré účtu budou po čase vyřízeny, to si buďte jist!

    S pozdravem,
    Tomáš Tureček
    • Který Tureček?
      Šéfredaktor nebo zloděj?
      • Ten, který má pracovní pohovor u soudu v Kroměříži :-D Doufám, že až tě zavřou, že ti dají sluchadla na celu ty retarde a s hodně kvalitním kabelem aby ses mohl oběsit,až ti dojde, jak se cítí lidi, kteří dřeli a ty jsi je okradl...
        • A doufám, že budeš chlap a k tomu soudu přijdeš, protože se ti budu rád dívat do očí až budeš brečet, hned co ti řeknou, jak dlouho si budeš sedět..
          • To se neboj, přijdu na 100% =) A uvidíme, kdo se bude smát jako poslední... ;)) V každým případě si buď jist, že tam dlouho sedět nevydržíš... Chytráku
            • To co tady píšeš je trestné, pro mne platí presunkce neviny, protože jsem byl obviněn falešně!
              Nechtěj, abych si zjistil Tvou IP adresu a přes svého advokáta na Tebe podal žalobu, navíc nevím a nechápu proč mi tady cpeš lži typu, že jsem nezaměstnaný. Nejspíš schyzofrenik, co se rád baví na úkor druhých, že?
            • S tím souhlasím, že tam moc dlouho nevydržím, protože než přečtou jména všech okradených, tak tam usnu.... Doufám, že tě žere svědomí...

              A nevím, co si tady hraješ na někoho z rádia... jestli seš tak retardovanej,nebo co... V tom spisu od soudu je že seš dlouhodoběn ezaměstnaný *1*
  • frajer, každý měsííc jiné auto :D to se jen tak nevidí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit