Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Yohimbin, ty jsi vážně ubožák, ani to s doktorama nechápeš. Kdyby tys měl nějaký titul, tak bys tomu rozuměl. Nebudu se dohadovat s nulou jako jsi ty. Ničemu nerozumíš, Havla jsi neznal, tak hoď zpátečku chlapečku. Kolikpak je tobě? Hádám, že takových 40 až 45, jsi jézéďák a hraješ tady, že máš 10 titulů a jsi studna moudrosti. Dovol,abych se zasmála. Co jsi vystudoval ty? Ty jsi chodil za totáče na učňák, seš rád, že máš výučák a budeš tady machrovat? Já jsem studovala na prestižní škole, o který ty si se svým buranským chováním můžeš nechat leda tak zdát. Mohl jsi se za totáče učit zadarmo anglicky, německy, italsky,španělsky? Mohl jsi jezdit na výměnné studijní pobyty? H....o s octem viď...Tak nezáviď, že dnes jsou jiné možnosti, které za tvého mládí nebyly. Jednou za uherák jsi jel se školou do Prahy a byl to pro tebe svátek co? Kdybys aspoň přiznal barvu a nekdákal tady ty nesmysly. I když, kdákej si je tady jak dlouho chceš, ty tvoje cinty jsou zajímavé maximálně pro pisatele tvé generace, co sem lozí a stěžují si tady na Havla a přitom by měli nadávat na svoji neschopnost, která tento stát táhne dolů. Ale co se namáhám,ta vaše generace s touhle dobou už nestačí držet krok, tudíž to asi nikdy nepochopíte.
    • Čau lásko, jsme stejná generace, jsem o pár roků starší. A co nás odděluje je opravdu to vzdělání. Když máš tu prestižní soukromou školu. Nejseš Clasirko nakonec také doktorka? Slyšel jsem, že za vstřícnost ke kantorům se dá vystudovat třeba i za tři měsíce. Ale trefila ses, opravdu jsem z vesnice. JZD (odborně pro vás vzdělance co-operative farm) zde nemáme, po sameťáku všechno zrušili, pole vrátili kulakům a ti neumějí hospodařit, takže spousta toho leží ladem. Havel sliboval všem práci, sociální jistoty, ....., všechno nasliboval a všechno je jinak. Tady na vesnici jsou jenom důchodci a nezaměstnaní (není můj případ). Clarisko, pochop mně prosím. Nechci být protivný ani urážlivý. Ale lidi se dobře nemají. Opravdu to okolo sebe vidím. A také vidím, že lidem tvého věku nakukali spoustu nesmyslů a nepravd. Kdo ti řekl, že se nedaly studovat jazyky a že se nedalo jezdit na stáže? Nebo snad pan prezident neumí jazyky a jako mladý člověk nebyl na stáži v Americe? Já se dívám okolo sebe a vidím, že za 23let svobody a demokracie to jde k ledu. A Havel je jednou z příčin neštěstí našeho národa. Jestli jsem podle tebe vesnickej křupan, budiž. Klidně mě můžeš přesvědčit že máš prvdu, že naše země vzkvétá. A kvůli tomu se nemusíme urážet. Chceš-li mně říci jakou máš tu školu? Samozřejmě nemusíš. Tak brzy čau.
      • Za hranice se dostali jen potentáti a papaláši, obyčejný člověk neměl šanci jet ani do pitomýho Bulharska. A nechápu, proč si myslíš, že jsem podplatila nějakýho kantora, abych mohla vystudovat. To je vážně k smíchu. Možná s tím máš nějaké zkušenosti, ale já ne. A dál se mi s tebou vybavovat nechce, protože můj názor je ten, že za stav našeho státu můžou jeho obyvatelé a jejich morálka.
        • A taky se mi tady nechce vypisovat všechno znova a znova..pročti si diskuzi o několik stránek zpět, tam jsem to všechno napsala. Vážně nemám chuť to sem znova psát. Tak bye bye a pozdravuj na vesnici.
          • A jak je to s tou prestižní školou? A protože jsi neřekla, tak asi až tak prestižní nebude co? Voni lidem tak zblbli hlavu, že dnes si mladí myslí, že za bolševika nebylo co k snědku a že se nemohlo ani do Bulharska. Pročti si životopis pana presidenta Klause, jak za bolševika cestoval. A já jako mladej kluk jsem měl pas a za hluboké totality jsem byl v Rakousku. A nikdo se mně na nic neptal, jenom jsem musel doložit tzv. "pozvání". Já jsem si tvou dsikuzi tak zhruba prošel a nenašel jsem jediný argument, který by vyvrátil názor píšícich, že Havel byl nevzdělaný a neschopný člověk, nadměrně požívající alkohol a který podvedl celý národ. Tak čau lásko, studuj jak to všechno bylo a jak je to teď.
            • A proč jsi tenkrát musel doložit "pozvání" a dnes nemusíš? Neříká se tomu náhodou svoboda?
  • A představ si, dr., že dneska v hospodě řekneš vtip o Kalouskovi nebo o Nečasovi, že si přečteš něco třebas od Kundery, že si pustíš Rolling Stones nebo Fleet Wood Mac, že pudeš na koncert undergroundový kapely. Určitě tě dneska poženou k výslechu, eventuelně tě zavřou, viď? To se máme ale hrozně, že můžeme říkat, psát, číst, myslit si, poslouchat co chceme.
    • Hele, já jsem poznala, že ten jeho neuvěřitelně zfanatizovaný mozek a prohnilý charakter tohle stejně nikdy nepochopí. Tady je každá snaha marná.
      • A já vidím že vy dva jste natolik tupí, že nikdy nepochopíte co jsem chtěl říct. Evidentně vám pochopení psaného textu dělá vážné problémy.
        Takže ještě jednou jak tahle nesmyslná debata začala:
        Vy jste tady začali argumentovat komunistickejma zeměma a tím jak jsme se měli špatně 40 let, tím jak u nás byli lidi věznění za jinej názor, za svou víru (že totéž dělala vámi oblíbená církev 800 let je vám evidentně fuk), že u nás byli lidi zavření za jiný politický přesvědčení (což jsem nikdy nepopíral) a jako vzor jak by to mělo být dáváte západní země (kde se v dobách studené válka dělo totéž, ale pravda vám očividně nesedí).

        Místo toho oslavujete alkoholika, který ve jménu míru zlikvidoval náš zbrojní průmysl (který byl pro nás hodně významný) aby o pár let později v alkoholovém opojení juchal nad tím, jak ve jménu míru bezbraným srbským civilistům padají na hlavy bomby.

        Vaše logika je vážně obdivuhodná. Hlavně si dál slepě věřte tomu co ráno napsali (dostali z Německa nařízeno napsat) v Mladé frontě a hlavně nad ničím nepřemýšlejte, protože na to fakt nemáte.
        A teď si jděte uctívat vyžranýho Duku kterej by si pro korunu nechal koleno vrtat a hitlerjugenda Ratzingera. Pápá...
        • Jak vidím, tak pochopit jednoduchý text dá tvému mozku velice zabrat. Běž si radši přiložit do pece. Tvůj mozek je naprosto vypláchnutý těmi neskutečnými bolševickými totalitními kecy. Takže se v tom top dál, nikoho ty tvoje komunistický výplachy mozků nezajímají. Anebo konečně odtáhni do těch kom. zemí, protože tam se budeš moct vyřádit. Takoví lidi jako ty, jsou tu naprosto zbyteční. Neumíš nic jiného, než ponižovat druhé lidi a nedokážeš přijmout fakt, že Česko je svobodná, demokratická země. Tak už konečně zmiz, mě tady chybět nebudeš.
  • Jo tak ty to nevíš přesně! Aha! Ty to nevíš vůbec. 25.12 píšeš, že Lenin za sebou nechal stamiliony mrtvých. Potom do toho pleteš 60 mil mrtvých za 1. svět. válku a potom 60 mil. mrtvých za 2. sv. válku a potom napíšeš, že to jsou stamiliony za Lenina a Stalina. A to všechno jste se učili v dějepise. A v tom ses probudila jako absolventka univerzity s akademickým titulem PhDr. Tak toto prosím pěkně je první polistopadová generace, která vystudovala za svobody a demokracie. Dnešní svobodná doba umožní vystudovat každému, kdo má peníze. Díky pane Havle! Ne pro nic za nic jsme se v mezinárodních srovnáních vědomostí propadli kdesi na chvost. Hlavně, že se ti tvoje příspěvky líbí. Jen si cvakej líbí, ať máš na Vánoce radost.
  • Clarisko, lásko nevědomosti, už si po včerejšku vystřízlivěla? Od božího rána tady chybí nějaký intelektuální blívajz. Tak se prober a dej občanům nějakou tu perlu ze svých úst.
  • Přijde mě to jako projev neznalosti a demence odsuzovat ho kvůli tomu,že kouřil a třeba se rád napil. Víte, kolik lidí se napije a kouří a přitom to nemusí být špatní lidi? A navíc to je jeho osobní věc. Víte,kolik politiků,které vy, Havlovi pomlouvači volíte, kouří a pije? Byste čuměli. Takže laskavě zalezte s těma vašima trapnýma příspěvkama,stejně to nikdo nečte a zameťte si před svým prahem. Až toho dokážete aspoň z poloviny, co dokázal on, tak potom něco říkejte. Vsadím se, že všichni hulíte jak fabriky a nasáváte jak pumpy.
  • Žádná projevená úcta k obětem komunismu. Co na tom, že kvůli nim přišlo o život tolik nevinných lidí, včetně dětí, že jo bando? Co na tom, že spousta nevinných lidí muselo v tom lepším případě do vyhnanství,jenom proto,že se odvážili protestovat proti vládě. Hlavně, že všichni vidíte Havlovy doutníky...kouřit doutník je asi větší hřích než za sebou nechávat nevinné oběti. Je mi z vás na blití chátro. To si říkáte slušní a vzdělaní lidi? I ten špinavý bezdomovec má pro náš stát větší hodnotu než vy. A to říkáte, že za bolševika bylo dobře? Bylo dobře jen pro ty, co drželi hubu a krok, jako vy,měli jste jakžtakž to nejnutnější, co jste k životu potřebovali,žádnej přepych, ale těch spoustu nevinných lidí, co komunisti zlikvidovali, to už nevidíte. Jak mají mít dnešní mladí lidi ke starším úctu, když mají v hlavě totálně vylágrováno? I ta rohožka na pucování bot má větší význam než vy. Všichni tady jsou minim. o 10 let starší než já a respekt nemám z nikoho.
    • Tak to je, když je člověk nevědomý, nevzdělaný a jednoduchý a neví, co se ve světě děje. Jestli umíš anglicjy a to pochybuji, tak se na to podívej:

      Studenti protestovali proti masakrům civilistů, bylí postřílení DEMOKRACIÍ youtube.com/watch?v=GI7-m919ynU, krvaví kapitalisté=masoví vrazi, Parlamentní listy 28.12.2012 8:40:28
      • Nevědomý, nevzdělaný a jednoduchý jsi ty a navíc bez mozku. Prostě duševní ztroskotanec a zaslepenec jako další, co sem píšou.
  • Vy ste dobrý píčusové. H8ovat Havla, že vás držka nebolí, vy nevzdělaní idioti. Nikdo z Vás ste nic podobnýho nedokázal. Tak držte huby...
  • Vyse..e se na to dohadování a dajte si slivovicu. Dyť je Hod Boží. Budete se bavit vo takových pitominách, co jako dobrého chrla pro lidi udělal. Tož zadarmo dal naši zemi kapitalistům a němcům. Ty nás teď vysávajó, že ani slivovica nebude. A ti vostatní jako že demokrati dali zbytek země tém církevním pijavicám. Ty to tady dorazí. Ale mně je to u pr..le, chleba se sádlem mám a zapiju to domácí slivovicó. Jenom je mně líto tech mladéch, co nemajů budúcnost. Ti só díky chrchlovi navždy v pr..li.
    • Ehmm, kdo to tady tvrdil, že jenom Havlovi příznivci mluví sprostě a chlastají? *3*
      • O tom zde nemluvil nikdo. Zase si vymýšlíš lži. Ale že chrchla chlastal jak duha, to se všeobecně ví. A co tak dobrého udělal pro český národ? Tak to neví nikdo. Jenom Clariska a ta neprozradí. Že? Protože neví. Nic neví. Jenom, samé bludy, kraviny a lži.
        • Tak zalistuj a najdeš to. Mluvil o tom tady nějakej pablb na stejné podúrovni s tebou. Tak NELŽI.
          • Ano, tak mluví pravdoláskaři. Pablb, starej v..as, zm.d a tak. A to na Štěpána. A lžou, jak když tiskne. Nikde v předcházejících příspěvcích se nepíše o dobrých činech či skutcích V. Chrchly. A to z prostého důvodu. Ony totiž nejsou a tak je nelze napsat. Ale zato lze do aleluja lhát. Moc pěkný, když lhář říká ostatním, že nemají lhát.
            • Pablb není sprostá nadávka, když mě tady ostatní lháři můžou posílat do řiti, pablb proti tomu nic není, lháááááááři.
      • Děvčico, ty to máš v té gebeni popletené a pomatené.
        • Já ne chlapče, já jenom cituji, co tu už zaznělo.
          • Ve druhé světové válce padlo asi 35 mil lidí. A podle XXXXXXXX padlo jenom za Stalina stovky milionů lidí. To už je tupost, to není nevzdělanost. A takto je to se všemi pravdoláskaři. Ani na Vánoce si nedají pokoj. A místo šíření dobra a lásky rozhazují stovky milionů mrtvých. Z toho by se poblil i sám chrchla.
            • A navíc - slušnýho člověka budu bránit i o Vánocích. Na to si čas najdu. Co je na tom špatnýho? Jsou Vánoce ne...
            • Ve druhé svět. válce padlo asi 60 mil. lidí a v první zhruba stejně (nevím přesně). Když to sečteš,dává to dohr. asi 120 mil. obětí, když tomu připočteš další oběti vámi zbožňovaného komunismu, jde to vážně do stamilionů. Vůbec jsem nepsala, že za druhé světové války padly stamiliony,myslela jsem to celkově, tak přestaň prudit chytráku. Zasedni do lavice mezi pátou třídu, potřebuješ to jak sůl. Otázka je, jestli by přijali takovou BOLŠEVICKOU ZRŮDU a komunistu jako jsi ty. Prachobyčejná HYENA, která si říká člověk a přitom tady souhlasí s tím největším zvěrstvem na světě. To je vážně na pováženou,jaká verbeš žije mezi námi. To se ani nedivím, že se náš stát má blbě. Co dobrého rozhazuješ ty? Propagandu totality viď. Tak neházej špínu na Havla, když jsi tisíckrát horší. Je mi z tebe na blití a z těch dalších rádoby "dobrých" spoluobčanů, kteří uctívají Hitlera,Lenina a podobnou pakáž. No jaká modla,takový člověk. POKRYTCI NA ENTOU. Hanba našeho státu. Vystřelit vás na Měsíc a odplivnout si před váma je málo!!!! S takovou vražednou chátrou se odmítám dál bavit. To je opravdu věčná škoda času.
              PS: a navíc zabedněnče, já jsem tady na Štědrý den neopruzovala, tak zavři zobák, psali sem totiž jen pokrytci tobě rovní.
  • Já bych tu diskuzi uzavřel, stejně je bezpředmětná... *6*
    • Asi by nás přátelsky chytl okolo ramen a řekl, ať to tady s těma oponentama neřešíme.
      • Je já jsem chtěl přidat ještě jeden (ten současnej) a místo toho se smazal ten druhej, na kterej jsi asi reagovala *4*
        • jo jo,já vím. To nic. *5*
  • Ještě dotaz na pana Villibauda..Jak jste přišel na to, že nenávidím lidi? Kvůli tomu, že napíšu, že každý za svoje chování zodpovídá sám a že bordel dělají lidi, nikoliv Havel, který je už po smrti? Tohle je nenávist???? Ne, to konstatování holé pravdy, která se Vám nelíbí. Potrefená husa se vždycky ozve. Asi se to hodně dotklo Vašeho pyšného ega co?? Jinak byste takhle hloupě nekecal. A vůbec, dejte pokoj a neopruzujte tady, názory máte horší než malej kluk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit