Přejít na výpis diskuzí

Václav Moravec

OSOBNOST 17.10.2010 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Moravče,Vy jako nezávislý redaktor dáváte velice zřetelně najevo,jak nesnášíte p prezidenta Miloše Zemana. Je to velice neprofesionální.Vaši hosté mohou dát najevo svou nelibost. Vy ne a přesto to děláte. Je mi z Vás zle.
  • Vážená paní Věro,

    já se stydím za burany a psychopaty co píšou Vám podobné vzkazky do každé diskuze. Všichni tady káži vodu a sami... no přeperte si to sama.

    A ne, pan Moravec rozhodně není nezaujatý. Tak na mne působil naposledy někdy před deseti lety. A dnes? Jen jeden z krásné ukázky oné slavné "novinářské nezávislosti"! Tím, že někomu neslušně skáču do řečí a hrubě si vynucuji pauzu pro své tupé a "opět nezaujaté" dotazy, neznamená, že jsem frajer a umím se mu postavit. A hádejte kdo je v tomto tím buranem? Jste k smíchu!

    Běžte se oba bodnout, přeji hezký večer...
  • Vážený pane Moravče,
    Stydím se, že naším prezidentem je buran a psychopat. Jste jeden z mála, kdo se mu dokáže postavit. Děkuji Vám za to. Věra Kučerová
  • Pane Moravče, dobrý den, mohl byste, prosím, položit panu prezidentovi otázku, zda rozumí správně česky a chápe rozdíl mezi : "jmenovat premiera a vládu" proti "vybrat, premiera a vládu"? Děkuji.
    Osobně si myslím, že nemusíme nic měnit, na znění ústavy, jen využívat naši krásnou řeč a pochopíme, že do složení premiera a vlády nemá prezident zasahovat, pouze po vybrání jmenovat,stejně jako měl jmenovat rektory.
  • neustálým skákáním do rozhovoru se více nezviditelníte. Zajímalo by mne kdo Vás za to moderování platí. Určitě to není strana ČSSD
  • Už nechci žádný vámi moderovaný pořad.Jste poplatný pravici a je to moc vidět.Vy máte být nestraný komentátor a nestrkat lidem pod nos své názory na které vám není nikdo zvědaví.Tím pádem neděláte dobře svoji práci.Ale já musím platit každý měsíc za televizi a tak si určitě zasloužím neposlouchat vaše jízlivé vyjadřování směrem k lidem,kteří mají jiný názor nežli je názor pravice.Oháníte se všichni demokracií,kterou sami podkopáváte svoji neobjektivností.Zkuste dělat něco jiného,lidem se uleví.
  • nevim jak mam začit zločince pusti maji imunitu a proč je imunita dana tam by meli byt lidi poctivi slušni mylici nema nato at zmizi krast se muže na uzemi poslanecke zněmovni tak proto zbavit se Ratha podložit mu vino mimo poslaneckou snemovnu a ten člověk sedi ve vazbě a i souloznici kterou nečas platil z našich dani tak to je dobre co_? jsme tak maly stat a zname no nebyl znamy jako česko ale čsko_slovensko a ted jsme znami v kaže diře OSTUDA A JAK SE TLAČI NEMCOVA A TAK SE SMALA JAK RATHA ZATKLI A NEČAS SE SMAL A jak řikal že vazba niči nemocni jsou, a na lid nemysli rozum mu spadl dolů a koupalibysme se zase v blate jake zanehal nečas jeho škola tady by se měl narodit ale už nekde cestovat druhy karel 4 to by bylo na světě ale i unas zlate časy a podvodnicy za katr cela vlada Pan klaus udělal misto honem pokračovat šup tam znima prvni nečas a kalousek tam měl byt už davno
  • imunita by neměla byt na nic proč myslime že lidi co tam sedi my ich platime poslouhame měli by mit svědomi duši srdce a harakter to by se nam žilo
  • Pane Moravec, Byl by jsem rád, jestli někdy budete v,,otázkách" mluvit o navýšení min.mzdy, tak to řekněte celé. Min.mzda je navržena na 8500kč,Hrubého. Ono to úplně jinak vyzní. Ještě je mnoho lidí, kteří si myslí, že je to čistý plat. Děkuji. Jarda
  • Moravče, ty tupé a hloupé zvířátko.
    V posledních otázkách ses vybarvil, ty patolízale ODS-ácké zločinecké žumpy. Měls za to, jak pana Šlachtu rozcupuješ a nachýtáš ho na hruškách, jenže tady jsi trochu narazil..., ty trapný filozofe.
    Jsi ohraný jako gramofonová deska. Měl by ses už uklidit z té "divadelní" scény.
    Ale jak tě již všichni znají, po volbách překabátíš a budeš lízat zadky jiným..., ty "náš" slavný moderátore!!!
  • Vážený pane Moravče,díky za Váš pořad OVM, nemohu vynechat ani jeden, jste erudovaná osobnost, díky rodičům za Vás.Mám dotaz, zda se můžete zabývat kauzou "energetických štítků".Mám za to, že jde o další daně.Kdo to vymyslel,kdo si nacpe sic prací kapsu,do které kolonky státního rozpočtu peníze spadnou ,ne-li soukromníkům,mají tuto povinnost státy EU apod.?
    Mám obavy, že jednou budeme potřebovat štítek dostatečného množství vzduchu nebo denního svitu v místnostech či stanovené množství zeleně v zahrádkách.
  • Dobrý den, pane Moravče,

    rád bych vás upozornil, že čeština nezná slovo zmínit (koho co), naopak zná slovo zmínit se (o kom o čem). Bohužel se tato výtka v poslední době více veřejných činitelů.
    Jinak obdivaji vaši erudici. Vaše "Otázky" i jiné programy rád sleduji.
  • pane Moravec protoze se nemuzu zeptat lidi kteri jsou zodpovedni za moralni a materialni stav teto zeme tak diky vam snad uspeji. ottazka c.1 p.Klaus,Zeman,Dlouhy,Necas.Myslite ze po rozdani a rozebrani republiky byvalym nacistyckym statum ktere jste za pekny peniz umoznily nebudete potrestani a jako obzvlastni trest a c.1 by bylo zabaveni majetku? c.2 proc umiraly nasi predkove kdyz je sem vpusteno na tuto zemi prilys narodnosti kteri odvazi penize a zde je neutrati? pojdme udelat prokazani majetku tam se melo zacit v 89.vzdyt nemel nikdo nic proto se spatne zilo ne?A mluvit konecne pravdu o nasich politycich, Masaryk honza z hospod ,nebyt Stefanika tak se s nim nikdo nebavi. Havel nackovsky protekcni floutek co si prisel pro majetek cekal az se dockal,ted toho plne vyuziva ta co oni bezely vtipy jako ma dve povolani neherecka a spatna herecka.Klaus zlodej z velke pryvatizace a ted jeho kamarad Zeman zahlazovac stop.Vazne si myslite ze narod za penize zapomene? a jeslize ano prichystejte mi vystehovaci lejstra kam koliv tady se totis uz pomalu neda zit a verte ze jsem nekradl a ted toho lituji a sec vlastenec asi nevydrzim zaprodanost techto nasich politiku. a kam jste a cim jste zacpaly hubu pavkovy kde je? to bylo natlaku kvuli vrtulym a fotovoltaiku jste rozkradly vy,vy a nikdo jiny nez vy soudruzi nebo se mylym. dekuji za sprostredkovani.
  • Pane doktore Moravče,podle příspěvků a názorů na vás jse se jenom ujistil,že žijeme v čechách,kde má pravdu jenom lhář,podvodník,zloděj a vrah a poctivý lidé jsou všem poslancům a bohužel i prezidentovi na obtíž.Oni nás potřebují jenom při volbách,jinak na nás z vysoka použiji ten správný český výraz"serou" a z visoka.Jinak doufám,že i vy se budete
    budete snažit o to,aby všichni ti které jsem jmenoval včetně prezidenta byli po zásluze potrestáni.A mám ještě jsdnu prosbu,snad nejenom mě ale i dalším lidem pomůžete vysvětlit,proč my kteří jsme celý život poctivě pracovali a někteří z náa i v(důchodové dvojce) správný výraz neznám, mají dleko menší důchody,než-li ti,kteří od revoluce nebo dokonce ještě déle nepracovali.Na úřadech sociální péče to také dobře vědí,ale ti co o tom mají rozhodovat tvrdí,že je to v pořádku.Jsem na váš názor zvědavý
    a to nejenom já.Váš posluchač.
  • Václav Moravec je nadutý kreten, samolibý samostřetný zjev, zkrátka kluk z venkova.
  • Václav Moravec – lhář a demagog ?
    V rozhovoru s MZ v So 26.1. 2013 (viz záznam ČT1) VM použil větu:
    “ČSSD považuje vítězství MZ také za své vítězství.“
    V následujícím příspěvku však Bohuslav Sobotka říká: “Vítězství MZ je porážkou koalice ODS a TOP09.“
    Chápu, že ve fotbale vítězství Slavie znamená porážku Sparty, ale do voleb to není úplně přenositelné.
    Prosím o vysvětlení, pokud by nebylo, navrhuji změnu prostředí, např. redakce Hospodářských novin ( Bakala )by mohla být ideální ( viz páteční vydání novin )
  • Souhlasím s Ondřejem *1* Mnoho štěstí Václave Moravče
  • Dobrý den,
    musím též ocenit večerní rozhovor s presidentem Milošem Zemanem, velice mne potěšilo,že jste mu byl opravdu výborným soupeřem(řečnicky). Byl jsem volič K.S., ale Miloše Zemana si vážím, i přesto že mám jiné názory. Jen by mne zajímalo,jak je možné že nově zvolený president přijde na rozhovor do veřejnoprávní televize viditelně opilý, zakopne na schodech, znevažuje ochrannou službu placenou poplatníky i když měl u sebe ochranku svou? Nejde mi o to že byl viditelně opilý ze všech záběrů a rozhovorů, které poskytl, to je jeho věc, pokud chce takhle vystupovat. Co mne zaráží že veřejnoprávní televize a ni rádia, která jeho uklouznutí donekonečna rozebírají nemají tolik slušnosti k ochranné službě ani zaměstnancům televize,aby toto zdůraznili! A hlavně VY jste se na to v rozhovoru nezeptal! Jen by mne zajímalo jestli stále podléháme cenzuře i ve Vašem pořadu, nebo v celé televizi? Myslel jsem že máme být informováni o všem, né jen o tom co Vy uznáte za vhodné!!! Jinak osobně Vám fandím přeji mnoho úspěchů, určitě jste rád že po 10 letech budete mít v diskuzích také presidenta Č.R. A Zemanovi přeji též mnoho štěstí. Václav H.
  • Ve večerní debatě vůbec nešlo o objektivitu - pan Zeman byl již zvolen. Pan Moravec, jako správný novinář, šel politikovi (panu Zemanovi) po krku a to bych chtěl od každého novináře a vůči všem politikům. Všichni politici (i pan Zeman) mají tendenci mlžit, podvádět a lhát. Úkolem novináře je aligátora (omlouvám se pana Zemana) hlídat.
  • Redaktor, který je podjatý, není nestranný, nadržuje jednomu kandidátovi, není objektivní by neměl ve veřejnoprávní televizi placené z daní daňových poplatníků co dělat!!!! Váše včerejší moderování v televizi bylo opravdu ubohé, obdivuji v tomto nově zvoleného prezidenta, že se dokázal tak ovládat a ty Vaše neustálé výpady a narážky na jeho osobu ustál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit