Přejít na výpis diskuzí

Václav Moravec

OSOBNOST 17.10.2010 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi jedno jaké má p. Moravec politické názory ale jako moderátor veřejnoprávní televize by měl zachovávat nestrannost,kterou v jeho pořadech postrádám.
  • Pan Václav Moravec mě dnes v pořadu Trumfy Miroslava Donutila velice zklamal ! A to "vtipnou" historkou o posledním natáčení Otázek s Davidem Rathem,které proběhlo den před Rathovým zatčením ! Ona to totiž ani nebyla vtipná historka,spíš jenom dal otevřeně najevo nenávist,kterou k Davidovi Rathovi vždy pociťoval !
    Nepřipadá mi vhodné,aby rádoby seriozní moderátor urážel,byť v zábavném
    pořadu politika a proto,žádám odvolání Moravce z funkce moderátora !!
  • Proč Vaše otázky pouze vyslovujete a nijak na jejích odpovědi nereagujete.
    Příklad otázky na vysoké daně v naši republice. Vždyť v Evropě jsou daně ještě vysší. Vy, jako moderátor jistých kvalit, by jste měl ihned reagovat. Při průměrném výdělku v ČR asi tak 700EUR je daňové zatížení určitě jedno z nejvysších. Vždyť tu máme spoustu produktů nejen za ceny světové, ale i dražší.
    Proč se nezeptáte, kolik výplat vrátí státní zaměstnanci ( ochranka politických spiček) za provedenou práci.
    Proč se chlubí ministři ( státní zaměstnanci ), že ze svých peněz darují část na charitu. Pokud se jedná o státní zaměstnance, tak všechny finanční prostředky jsou ze státní pokladny a ta se plní prostřednictví daní. Určitě by se našlo mnoho spoluobčanů, kteří by rádi darovali své finance za sebe a ne tímto zcela neakceptovatelným způsobem.
    Mohl bych pokračovat, ale už by to bylo dlouhé.
  • Zbabělý „chlapík“ se zduřelým egem

    Naproti tomu ho Václav Moravec častokrát nenechal dokončit větu, skákal mu do řeči a jednou ministrovi dokonce vypnuli mikrofon, aby nemohl pokračovat a přepnuli zpět do studia.
    „Když jsem nastoupil a řekl jsem, co budu dělat, tleskali mi, protože deset až patnáct let předtím se na školství nepohnul ani lístek. Ve chvíli, kdy to dělám, začíná kritika. Že nemám odborné okolí? V mém týmu je Rudolf Haněk z Cambridge, bývalý rektor Univerzity Karlovy pan profesor Wilhelm, pan Frolík, který tu před chvílí byl, je můj poradce,“ snažil se v času, který mu byl k vyjádření poskytnut hájit ministr školství. Hosté ve studiu včetně moderátora však reagovali tak, jakoby ho vůbec neslyšeli.

    Takový postup při moderování diskuse se značně nelíbí mediálnímu odborníkovi Zdeňku Šarapatkovi. Ten v komentáři pro ParlamentníListy.cz průběh pořadu ohodnotil a označil Moravce například za muže se zduřelým egem.
    „Už sedm let mě styl takové moderace fascinuje! Zduřelé ego v kombinaci s jistou dávkou zbabělosti tohohle "chlapíka" jsou něčím, co na českém mediálním dvorku předčí i ty největší novinářské ‚jájíny‘,“ komentuje Šarapatka bez servítků Moravcův výkon.
  • tenhle pořad se dávno zvrhl v exhibici Václava Moravce ! Už ten název !
  • Otyrsen
    Vážený pane moderátore,
    Rád bych Vám vyjádřil své uznání za úsilí, které věnujete tvorbě svého programu - je veliké a výsledky jsou přesvědčivé. Mrzi mne však, když své mluvené příspěvky na obrazovce podepisujete pro efektnější nástup. Vy takové efekty přece nepotřebujete, je to proti povaze Vašeho m l u v e n é h o pořadu. Děláte tím z vážné záležitosti pouhou podívanou, nechce se mi říci show.
    A mám ještě jednu připomínku. Váš pořad mi víc připadá jako výslech jednotlivých účastníků, rozhodně není diskusní. Vy totiž nenecháváte účastníky spolu diskutovat, ale - ó hrůzo - přerušujete je a skáčete jim do řeči. Chápu slovo "moderátor" spíš jako "přizpůsobitel, nebo usměrovač", než jako "cenzor, či přerušovač". Nezlobte se pro to na mne, myslím to v dobrém. V jiných národních televizích by takové chování moderátora neobstálo, ale o to nejde. Necháte-li účastníky mezi sebou diskutovat na správně položenou otázku, bude pro diváka Váš pořad daleko zajímavější.
    Přeji Vám v tom hodně zdaru. Váš pořad si to zaslouží.
    29.dubna 2012
  • wauworld
    Totální selhání Václava Moravce !!!
    Když se člověk právě dozvěděl,že Václav Havel zemřel byl to šok...O to větší šok byl,když se Moravec 2 hodiny !!! po Havlově úmrtí zeptal zda bude mít státní pohřeb !!! Jednak mohl tušit že takováto osobnost bude mít státná pohřeb a jednak se tenhle dotaz v tu chvíli ABSOLUTNĚ NEHODIL !!! Pane moderátore,méně robotického mluvení a více lidského myšlení !!!!!!!!!
  • Pane Moravec, sledoval jsem dnes 13.11.2011 váš pořad OVM. Sleduji ho ostatně vždycky a obdivuji vás za to, jak s těmi politiky zápasíte a jak perfektně si počínáte. Dnes chci napsat na téma jak jste se snažil
    novému NSZ dát najevo, že po téměř roce nic neudělal a ani žádnou změnu nepřipouští. To jsme se tedy dostali z louže pod okap. Dříve Rampula, kterého nikdo nechtěl nebo nemohl odvolat /Pospíšil ani Nečas/, teď sice máme nového NSZ, ale ten je to samé. Bude dělat všechno proto, aby se nic nepohlo z místa! Klidně přijdeme o těžké miliardy ve Švýcarsku
    a dnes do PZ pořád házel na Kalouska. Ten to zase háže na něho a je to vyřízené. Je třeba do nich /politiků/ bušit každý týden a daleko víc. Nechcete vstoupit do politiky vy osobně? Myslím, že máte na to abyste zorganizoval pro začátek jinou koalici, která by tuto stávající smetla! Srovnání vašeho IQ a vašich hostů je 1000 : 1. Dnes mně překvapil také ministr vnitra. Jako trafikant ODS chce naši policii úplně zneschopnit. Daleko víc lidé i policajti věří svému Lessimu, ale toho brzy zlikvidují jako nepohodlného. Pamatuji si Zemana když byl u vás poprvé a už tehdy bylo jasné, že lidi od něj nemohou čekat nic dobrého. Pěkně jste dnes na něho útočil, ale on je zeď od které se všechno odráží pryč. Gratuluji k tomu jak jste dnes zvládl Babiše. Znám ho osobně a dnes asi všechny šokoval tím, jak se vyjadřoval. Škoda, že to vzal
    tak impulsivně, aby ho někdo nezrušil ještě než vstoupí do politiky. Jeho invektivy před kamerou byly úplně zbytečné, chybí mu taktické vyjadřování. Jak chce jít do politiky když si takto počíná před vaší kamerou? I když má v řadě věcí pravdu nebo svou pravdu, ale útočil tam na všechny. Kdo je otevřeně "Proti všem", ten v tom našem Kocourkově nemá šanci. Rád bych byl s vámi v kontaktu, nedá se s tím něco udělat?
    Nejsem z politiky, ale jako úspěšný ekonom vím skoro tolik co vy a hlavně - mám názory totožné s vašimi.
  • NAROZENINY

    Vše nejlepší,hodně štěstí zdraví,mnoho úspěchů v osobním i veřejném životě a pevné nervy před našimi státotvůrci.Nedejse!Přeje Laďa.L.Tvůj příznivec.
  • OTÁZKY MORAVCE

    Zdravím Václave, držím Ti pevné nervy s touto politickou lůzou, která nám dnes vládne.Chtělo by to trochu více přitvrdit,když se pořád ohání ústavou Čr.Přeci tvrdil Nečas, že nebudou zvyšovat poplatky, ve zdravotnictví.Tak jim to tam dej na talíř, ať neoblbují náš národ.Máš prostřednictvým televize možnost, zeptat se co lidi trápí atd.Mne může naštvat že nikdy neodpoví na to co se jich zeptáš.Prostě žvásty kterým vůbec normální a mnohdy i študovaní nerozumí.Jen se do nich pusť ať ten pořad dvouhodinový stojí zato!!
  • wauworld

    VÁCLAV MORAVEC S...

    ...MANŽELKOU ZDE :http://www.profimedia.cz/image/det ail/0092257079
  • Íčko

    Jak jste mohl pozvat do Vašich otázek p. Langra?
  • co je komu do toho

    Vážený Václave, dovoluji si Vám popřát vše nejlepší v novém roce (ale asi ze všeho nejvíc Vám přeji, aby přestal lid obecný pátrat, kde schováváte svou přítelkyni).
    O OVM , speciálech atd napíšu toto - přehlídka inteligence a hrůzy, v podání našich pol. reprezentantů, až tedy na jednoho, kterému, nikomu to nevnucuju, taky fandím, a to ministru dopravy V.B.
    Přesto se pravidelně dívám, a děkuji Vám, ře to za nás vydržíte!!! Já bych totiž položila otázku, a když by jakoby nechápal, tak bych mu jednu " flákla" protože zdržuje a ať odpovídá, na co se ptám. A propo, taky se ptám, ta podoba vedoucího magazínu MF Dnes, je čistě náhodná? V tomto případě můžete i neodpovědět, protože , jak jsem řelka na začátku, co je komu do toho! No, ale zajímá mě to - ta podoba, ta podoba!
    Vašim rodičům blahopřání za takové kluky - jsem si odpověděla. Moc zdraví Helena
  • derrickbarry

    václav..

    je tady na fotkách s modelkou Evou Čerešňákovou..
  • marmeladalada

    Prej je nestrannej...

    ...a přitom na facebooku uráží Ratha....
  • glinis

    nová image !!

    Václav se pěkně vybarvil ! A to nejen názory ale i vlasy ! ZROVNA DNESKA JE V OTÁZKÁCH OBARVENÝ NA ČERNO ! *15*
  • occ

    Pane..

    ..Moravče v posledních dnech už to s těmi výroky trochu přeháníte !!!! *8* *8*
  • terapatrick

    Re: Jiří Pospíšil poprvé...

    asi jako že ho léčí láskou !! *14* *14*
  • terapatrick

    Jiří Pospíšil poprvé...

    ..od provalení vztahu s Moravcem v jeho Otázkách ! Právě teď !!! Chudák Václav se hned přeřekl ! *15* A Jirka ho oslovil doktore !!! *14* *14*
  • no,jo,

    Vacláv Moravec a jeho otázky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit