Přejít na výpis diskuzí

Václav Vydra

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oelli
    Všechno nejlepeši k narozeninám!
  • Všechno nejlepší pane Vydro. Jste výborný herec, tanečník, ale nejraději Vás mám jako komika *1*
  • Přeju Vám vše nejlepší k narozeninám.. *4*
  • Opravdu super výstižně napsáno. Pane Vydro, to infantilní blábolení v pořadu Prostřeno Vás není hodno!!PROČ???? Pro peníze, že? Ale to by šlo i s noblesou pana herce, ale to Vaše šišlání(o obsahu nemluvě) je naprosto trapné, to nemáte svoji hlavu, abyste poslal tvůrce těch blábolů kam patří???
  • Co ste blbí nebo co? Proč urážíte takovou ikonu? Vy jste neviděli Kameňák, Vy nám taky šéfe nebo Prostřeno? Nic z toho vždyť to je super herec. Já vím, že chcete být upřímní ale to je trochu hnusný od vás!!!!
    *6* *6* *3* *10* *1*
  • Pane Vydro Za to co děláte koním bych Vám udělal toto na každé Vaší noze bych Vám nechal strhnout dva nechty potom Vám nechat nazout těsné polobotky a nechal Vás 24 hodin tancovat v divadle a ono by Vás to třeba přešlo ubližovat bezbranným tvorům. Muj táta byl koňák a koně měl tak rád že je také nekoval ale museli mít po čem chodit a to kopito tam asi na něco asi . Jinak jako herce Vás uznávám .
    • Já bych vás, pane Jiří,
      za to, jakých pravopisných chyb se dopouštíte, zase nechala opakovat základní školu.
      • Skvělej nápad "Andrea68"
  • Milý pane Vydro, nic si z té špíny, kterou tady čtu nedělejte.
    Jste dobrý herec, o koních psát nemohu, protože tomu nerozumím.
    Myslím, že je máte rád a zbytečně byste jim neubližoval.
    Moc zdravím
  • Po dnešním shlédnutí Reportérů (12.3.2012) o Vydrovi nadosmrti nechci slyšet, ten veterinář na konci pořadu měl pravdu- ON je úplně mimo, za podpory mocipána zemědělství.
    Ostříhala bych mu nehty také až do masa, aby poznal, co je to bolest, když takhle mrzačí a trýzní koně, ubožák.
    Jitka
  • pana Vydra , měl by jste se zamyslet i se svou Vydrovou jaký plácáte nesmysle v pořadu Prostřeno , nevímjestli Vám to někdo napsal , ale Prima by Vás měla vyměnit , ráda na to koukám ikdyž někdy je to dost slepicoidní, ale to zas je v těch babách co tam přijdou , ale na vaše trapné komentáře , to teda nemají, hnus , trapnost a já nevím čím vším bych ten komentář nazvala , běžte od toho , nebo odradíte spoustu lidí co na to koukají a jak vidím na vašich příspěvcích nejsem sama komu to tak připadá
  • Milý pane Vydro. sledoval jsem dnešní Prostřeno 6.3.2012. Soutěžící pan Petr říká, že je číšník. Co vím, je učební obor kuchař-číšník. Bylo by asi dobré, podívat se na jeho výuční list. Myslím si, že je tato soutěž pro amatéry. On si ale počínal příliš profesinálně.Děkuji Vám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit