Přejít na výpis diskuzí

Věra Špinarová

OSOBNOST 31.12.2006 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncerty

    Ola všem! Mám prosbu - potřebovala bych znát přehled koncertů Věry Špinarové v Česku. Díky!
  • hledám písničku

    Dobrý den,
    hledám text písničky "Máma" vč. akordů - a domívám se že je od V.Špinarové - děkuji za radu ...And.Le
  • Dotaz

    Paní Věrko,prosím Vás na jakých WWWčkách
    získám přehled o Vašich koncertech s živou
    kapelou.Děkuji Karel
    • Re: Dotaz

      Dekuji mnohokrát p.Věrce za dnešní superbombovej koncert v Ustí n. L , opět jsem se přesvědčil že je královna zpěvaček na kterou v této zemi nikdo ani zdaleka nemá. Milan
  • Pozdrav z hospody

    Vážená paní Špinarová
    Již několik let Vás obdivuji a Vaše nové CD je super.
    Tuto sobotu pořádáme u nás v hospodě poslechový večer Vašeho nového CD a shodou okolností já celý večer moderuji.
    Bylo by pro nás velkou ctí, kdybychom Vás mohli z tohoto večera zavolat na mobil a pozdravit Vás.
    Děkuji předem za Vaší sms.
    Libor Podroužek, tel. 737 217 281
  • Pozdrav.

    Paní Špinarová,jste pro mě jednička!!!
    Kde se na vás hrabou ty rychlokvašky.
    Pevný hlas a držte se.Naslyšenou!
  • Dotaz ke skladbě Valentino

    Dobrý den, jako fanda starého dobrého bigbítu bych se rád zeptal na autora a originální název skladby Valentino. Nikde se nemůžu dopátrat původu a rád bych si původní skladbu opatřil.Občas ji hrají v rádiu.Děkuji
    • Re: Dotaz ke skladbě Valentino

      dobrý den,taky se nemohu dopídít,originální název písně Valentino.už vám někdo odpověděl?
      • Re: Re: Dotaz ke skladbě Valentino

        Originál skladby Valentino je od kapely CHAMPAGNE a jmenuje se Valentino.Pochází z roku 1977 a interpretace skladby je ála ABBA *5*
  • Paní Věro,chtěl bych Vám poděkovat za hlas,kterým nás obdarováváte,je darem od boha a nemá u nás konkurenci!!Přejí Vám pevné zdraví a mnoho pěkných písniček.S pozdravem Petr. *4*
  • Paskov - Na rychtě, 30.9.2006

    Chtěla bych vyjádřit paní Špinarové VELKÝ DÍK za neopakovatelný zážitek. Velmi mě překvapila, když přijala mou nabídku k soukromému vystoupení na rodinné oslavě. I přestože to bylo v sálu místní restaurace a ten den to byl její druhý koncert, bez jakýchkoliv příprav nám zazpívala suverénně a s naprostou jistotou. Dokonce přišla mezi nás a všichni jsme museli "zpívat" zároveň s ní. Svým temperamentem, profesionalitou a bezprostředností ohromila každého. Je to prostě paní zpěvačka s úžasným hlasem ! ! ! Moc jí fandím, přeji hodně štěstí, energie a další skvělé písničky.
  • nepostup
  • Paskov 30.9.2006

    Paní Špinarová mě velmi překvapila, když přijala mou nabídku k soukromému vystoupení na rodinné oslavě. I přestože to bylo v sálu místní restaurace, byl to neopakovatelný zážitek!!! Je to prostě paní zpěvačka s úžasným hlasem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit