Přejít na výpis diskuzí

Věra Špinarová

OSOBNOST 31.12.2006 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná muzika

    Koupili jsme si CD s výběrem Vašich nejlepších skladeb.Díky za vynikající zážitek. Ze současných zpěvaček na Vás nikdo nemá. Obzvlášť Andromeda je fantastická. A jednou se mi vrátíš, no to je interpretace. Je nám 36 a jsmě také Kozorozi. Hodně štěstí. Petr a Áňa
  • Pani Vero

    Dobry den ma poklona,vcera jsem si pustila na internetu porad v komnate s Vami.Uz 25 let neziji v cechach tak jsem si opet pripomnela jak jste skvela!!!!!!!!!!!!!!!
    Dalsi podnet Vam napsat byl jsem narozena 23.9.1955 Posilam Vam pozdrav z Recka ze Solune Mejte se krasne a zpivejte zpivejte a zase zpivejte Dekuji
  • pravá hvězda

    Samozřejmě se omlouvám ,že jsem zkomolil jméno Haně Ulrychové.
  • pravá hvězda

    Paní Věro.Chtěli bychom Vám touto cestou pogratulovat k narozeninám a popřát příjemný život nejen v roce 2008.
    Zdůrazním jen to,že jste jednou ze dvou hlasově nejlepších a hlavně nedoceněných zpěvaček z bývalé ČSSR.Druhá je Hana Ullrichová.A škoda jen,že jste se narodila v Evropě,protože kdyby se takový hlas objevil v Americe,svět by měl svůj idol.
    Obdivujeme Vás už spřed roku 1978,kdy jsme se s Vámi mohli pozdravit a potřást rukou na LVT v Liberci,pak i v Mimoni a České Lípě.
    Mějte se pěkně a ať se Vám daří ve všem,na co šáhnete.Breburda Vladimír,Cajlanská 203,Pezinok,Slovensko
  • Verce

    Všetko najlepsie k narodeninám praje Viera
  • Koncert

    Dobrý denk delší doby se pídím po koncertě na zlínsku. Pomůže mi někdo? Věrušku miluju již 25 let. *7*
    • Re: Koncert

      Paní Aleno, Věra Špinarová pojede v roce 2008 velké koncertní turné, určitě se o koncertě na Zlínsku včas dovíte.
      Hezký den.
  • Koncerty Věry Špinarové

    Ahoj, nejbližší koncert Věry Špinarové s kapelou Adama Pavlíka bude 19.12. v Opavě, 16.1.2008 pak v Bílovci (sev.Morava).
  • STŮJ

    paní Věro,máte super hlas a ty texty-nej v celé zemi,akorát bych chtěla najít píseň STŮJ,nemůžu to nikde sehnat,nebo někdo z fanoušků prosím,poraďte *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: STŮJ

      Píseň je na tomto albu:
      VĚRA ŠPINAROVÁ - To nejlepší. *5*
  • Věrce s láskou

    Paní Věro, nejde slovy vyjádřit, jak vás obdivuju. Mám ráda i mnoho jiných zpěvaček, ale vy jste pro mě nenahraditelná kvalita. Svým novým albem jste mě nezklamala ani trochu, naopak jste mě přesvědčila, že VY jste stále ta nejlepší a žádná na vás nemá. Jsem ráda, že nejste ta komerční tuctovka, mám z vás příjemný pocit když jste svá. Přála bych si vám někdy stisknout ruku. Přeji hlavně ZDRAVÍ!!!!!! *14*
  • cd a koncerty

    Nevim, ale je v současné době možné koupit originál CD s písničkou Den se v růži skryl od pani Špinarové, i mě by zajímali koncerty této naší zpěvačky po CR.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit