Přejít na výpis diskuzí

Věra Špinarová

OSOBNOST 31.12.2006 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Věra Špinarová

    Prosím o sdělení jestli paní Věra Špinarová nenavštíví v rámci svého koncertního turné Nový Jičín, nebo Valašské Meziříčí. Děkuji.
    • Re: Paní Věra Špinarová

      Dobrý den, ano, v rámci koncertního turné navštíví Věra Špinarová Nový Jičín nebo Valmez. Přesný termín i místo ještě bohužel nevím.
      • Re: Re: Paní Věra Špinarová

        Děkuji pane Jiří, jestli budete vědět přesný termín, mohl byste mi pak napsat? Na paní Věru se moc těší Ludmila a Věra z Nového Jičína.
  • Dotaz

    Dobrý den, nevíte někdo, jak se jmenuje v originále písnička, co zpívá Věra Špinarová jako "Předposlední vlak?" Nevíte, kdo tu písničku v originále zpívá?
    • Re: Dotaz

      Ahoj.Písničku v originále zpívá Suzi Quatro..Nevím teď stopro z hlavy název.Kdyžtak mi písni na maila nebo na ICQ 248-260-978..mrknu pak na singl.P*
  • Věra Špinarová

    Paní Věra Špinarová,nej naše zpěvačka,dnes uznávám Lucku Bílou-i ta o Věře Špinarové řekla-to co vyzpívá paní Věra-já nevyzpívám,ale mám ráda obě *3* *3*
  • Název písně

    Prosím mám dotaz na název písničky, kterou hrály na pohřbu trenéra Hlinky. Nemůžu to nikde najít. Pomůže mi tu někdo??? Předem díky.
  • Obdivuji Váš hlas a písničku z westernu "TENKRÁT NA ZÁPADĚ", miloval ji i p.SOVÁK, který ji chtěl jednou zazpívat v televizním pořadu.Tak jak ji zazpíváte VY, tak už nikdo, v tomto jste nenahraditelná. Protože jsem ostravačka mám k vaším vystoupením blízko.Přeji hlavně zdravíčko. *14* *3* *14*
    • Re: vš

      Může mě prosím někdo říct jak se píseň z westernu Tenkrát na západě jmenuje na CD nebo DVD děkuji Honza
      • Re: Re: vš

        Zdravím, písnička se jmenuje Den se v růži skryl. *3*
        • Re: Re: Re: vš

          Pisnicka se jmenuje Jednoho dne se vratis, podivejte se na www.veraspinarova.cz
  • Věruška Špinarová

    Vážená paní Věro, nebudete v nejbližšší době hostovat na Liberecku?? Moje kolegyně slaví 26.2. padesátiny a moc vás obdivuje.Chtěla bych ji udělat radost s překvapením na vaše vystoupení. Prosím o informaci. Děkuji vám a přeji hlavně zdravíčko. Jana Malá
    • Re: Věruška Špinarová

      behem letosniho roku bude Vera Spinarova urcite koncertovat na Liberecku, sledujte www.veraspinarova.cz tam se budou objevovat koncerty
  • Věra Špinarová

    Paní Marie,mám úplně stejný problém,moje maminka si též přeje,či je její sen,vidět paní Špinarovou osobně.Miluje její písničky, i moje babička byla,ta co jsme jí museli hrát.Myslíte,že by šlo nějaké sosobní vystoupení či jen setkání nad kafíčkem s paní Špinarovou???Děkuji za odpověď.Martina,Chrudim
  • Prosba

    Nevíte náhodou, kde si mám objednat soukromé vystoupení paní Věry Špinarové. Moje maminka má 50 let a miluje jí. Chtěla bych jí udělat velou radost a pozvat paní Věru na chvíli do Karviné, aby nám zazpívala. Děkuji
    • Re: Prosba

      podivejte se na www.veraspinarova.cz, tam najdete kontakt na managera, urcite se domluvite
  • Přání

    Vážená paní Věro, přeji Vám do nového roku hodně zdraví a štěstí. Vaše písničky mám ráda už opravdu dlouho a můžu je poslouchat pořád, nikdy se neomrzí. A na tom má zásluhu hlavně Váš nádherný hlas, takový u nás nemá žádná jiná zpěvačka a to je dobře. Živě jsem Vás slyšela jen jednou na "Záření" ve Vsetíně a nikdy na to nezapomenu. Díky za to že zpíváte.
  • Jednoho dne se vrátiš

    Pesnička na internete naozaj super - milujem ju dlhé roky, veľa šťastia v novom roku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit