Přejít na výpis diskuzí

Věra Špinarová

OSOBNOST 31.12.2006 
121 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a pořad vas mam rada

    při písničce a pořád tě mam ráda padaly po její tváři slzy,dik za to že se dokázala zvednout,se stříbrnou lžičkou v ustech nebyla zrozena,pod nohama měla vratkej mustek s eleganci sobě vlastní přes něj dokazala přejít,proto si jí vážím,dík za to že je,ma v sobě ten užasny dar svým hlasovým projevem posílit posluchače kolem sebe. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Zase za rok...

    Včera jsem byla v Klubu Garage, kde paní Špinarová opět všechny utvrdila v tom, že je to PANÍ ZPĚVAČKA, která zpívá srdcem. Byla jsem již na několika koncertech (Kino Luna, Parník), ale včerejšek byl SUPER. Skvělá atmosféra, úžasné písničky... Prostě jedinečný zážitek.
  • koncert DFXŠ

    VŽDY - když vstoupím do divadla F.X.Šaldy v Liberci, ovládne mne lehké mrazení slavnostního očekávání. 28.4.08 se k němu přidalo ještě jiné -a to z naondulovaných hlav a šedých obleků, těžkých parfémů a absence jiné, než starší generace. S nástupem paní Věry Špinarové na pódium zmizely všechny rozporuplné pocity z místa i z hlediště, protože mne celou a VŠE okolo ovládla svým jedinečným, vzácným hlasovým projevem i báječným kontaktem s publikem. Nepamatuji se, že by se kdy v tomto kulturním stánku někomu podařilo zvednul všechny diváky-posluchače z křesel a dočkal se tak bouřlivé a nadšené spontánní spolupráce! Jsem vděčná osudu, že jsem se na tento koncert dostala. Zážitek z něho patří k těm nejsilnějším. Stále všk budu závidět kamarádce, která si zpěv paní Věry užívala v Havířově při svých tanečních. Paní Věro, velký dík a přeju stálé úspěchy ve všem, co děláte s Vaší opravdovou radostí a láskou. Hirundo rustica
  • Věra Špinarová

    Chci se zeptat, kdy bude nejbližší koncert Věrky v Ostravě.
  • baf

    pekny...musim jit nekdo na me klepe a ze spoda tahne. *3*
  • zadost

    Dobry den,chtela by ch pozadat Vas Pani Veru Spinarovou o foto s podpisem,ale nevim kam mam zaslat ofrankovanou obalku,velmi dekuji a cekam na odpoved.Vase verna fanynka *4*
  • Paní Věrce

    Děkuji za Vaše písně...třeba dneska se mi krásně tancovalo a zpívalo boogie...děkuji, to díky Vašemu krásnému hlasu.. *3*
  • P.ŠPINAROVÁ

    chtěla bych touto cestou vyjádřit obdiv naší paní zpěvačce paní VĚRCE ŠPINAROVÉ,ktrá má hlas jako jedna z mála,přeju jí pevné zdraví a hodně lásky,pochopitelně každý koncert který bude v OSTRAVĚ nevynechám.s pozdravem MARIE *3*
  • p.Špinarová

    So včetkým súhlasím, je naozaj super, len by už mohla prísť na východ Slovenska. *9*
  • zpěvačka s Z

    Chci poděkovat pani Věře za nádherný zážitek, jeji koncert ve Strakonicích byl pro mě nekrásnější jaký jsem v životě shlédla a to nejsem žádna mladice.JE nejlepší ma hlas jako zvon, nikdo na ni nemá. A k tomu je milá a zábavna, a vůbec neni až tak tlustá, jak vypadá v televizi, ja akorát. Děkuji pani Věro.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší