Přejít na výpis diskuzí

Věra Špinarová

OSOBNOST 31.12.2006 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte tam chybu...
    Narodila se 22.12 a né 23.12....
    Jinak upřímnou soustrast všem
  • Luky1987
    Věru Špinarovou jsem nemusel jako zpevačku a ani jí neposlouchám
    • Tak proč sem pišeš?
    • Tak co sem píšeš. Já tě tak nemusím, osle!
    • Říká ti něco slovo pieta, úcta, slušnost?!
      Hlupák zůstane opravdu hlupákem!!
      • Luky1987
        Dobře, tak to napíšu takhle, neposlouchám Věru Špinarovou, ale pro ty co jí meli rádi je to škoda, to mi je jasný
  • zpěvačka s Z

    Chci poděkovat pani Věře za nádherný zážitek, jeji koncert ve Strakonicích byl pro mě nekrásnější jaký jsem v životě shlédla a to nejsem žádna mladice.JE nejlepší ma hlas jako zvon, nikdo na ni nemá. A k tomu je milá a zábavna, a vůbec neni až tak tlustá, jak vypadá v televizi, ja akorát. Děkuji pani Věro.
  • P.ŠPINAROVÁ

    chtěla bych touto cestou vyjádřit obdiv naší paní zpěvačce paní VĚRCE ŠPINAROVÉ,ktrá má hlas jako jedna z mála,přeju jí pevné zdraví a hodně lásky,pochopitelně každý koncert který bude v OSTRAVĚ nevynechám.s pozdravem MARIE *3*
  • baf

    pekny...musim jit nekdo na me klepe a ze spoda tahne. *3*
  • Chyba v textu

    Chtěl bych upozornit na chybu, která je v životopise Věry Špinarové uvedena, a to ta, že se nenarodila v Ostravě, ale v Brně, bydlela v Pohořelicích a asi v 6 letech se teprve přestěhovala do Ostravy. Bylo vhodné, kdyby si autor fakta nejdříve zjistil.
  • hurvinkovamorticie9

    😍 Věrka Špinarová bolá česká  Tina Tanner

  • simonabrozikova

    Dobrý večer

    Dobrý večer.P.Špinarová přeji Vám vše nejlepší k Vašemu dnešnímu svátku.Simona
  • Věra Špinarová

    Milá Věruš
    Přání k Tvým narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví.
    Šťastné a veselé vánoční svátky a
    a šťastný Nový rok 2010.
    Radost s vnoučatama.
    Srdečný pozdrav. *4*
  • Prani

    Preji hodne zdravi a stale zpivani a zase spivani pro vsechny co si Vas radi poslechnou Jeste jednou vse nej nej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit