Přejít na výpis diskuzí

Věra Špinarová

OSOBNOST 31.12.2006 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosba

    Nevíte náhodou, kde si mám objednat soukromé vystoupení paní Věry Špinarové. Moje maminka má 50 let a miluje jí. Chtěla bych jí udělat velou radost a pozvat paní Věru na chvíli do Karviné, aby nám zazpívala. Děkuji
    • Re: Prosba

      podivejte se na www.veraspinarova.cz, tam najdete kontakt na managera, urcite se domluvite
  • Obdivuji Váš hlas a písničku z westernu "TENKRÁT NA ZÁPADĚ", miloval ji i p.SOVÁK, který ji chtěl jednou zazpívat v televizním pořadu.Tak jak ji zazpíváte VY, tak už nikdo, v tomto jste nenahraditelná. Protože jsem ostravačka mám k vaším vystoupením blízko.Přeji hlavně zdravíčko. *14* *3* *14*
    • Re: vš

      Může mě prosím někdo říct jak se píseň z westernu Tenkrát na západě jmenuje na CD nebo DVD děkuji Honza
      • Re: Re: vš

        Zdravím, písnička se jmenuje Den se v růži skryl. *3*
        • Re: Re: Re: vš

          Pisnicka se jmenuje Jednoho dne se vratis, podivejte se na www.veraspinarova.cz
  • viděl jsem věru, když zkolabovala
  • Poděkování

    Koncert v Olomouci byl super Věruško máte v sobě hodně energie a síly byla jste fantastická a přejeme Vám hodně zdraví a lásky a štěstí.Máme Vás rádi Jana a Petr Zacpalovi
  • hudy

    Přání

    Vše nejlepší k narozeninám, hodně pohody, štěstí, zdraví a ať Vám to zpívá jako dosud! *4*
  • Hodne zdravi !

    Pani Vero, preji Vam k narozeninam hodne zdravi a mnoho pohody do dalsich let. Sice je o trochu pozde, ale o to uprimneji. Dnes rano mi bylo smutno po Praze a pustila jsem si " Jednoho dne se vratis " od Vas a zacla o Vas neco hledat, tak jsem prisla na tyto stranky a datum narozeni. Jsme skoro stejny rocnik a ja mam radost, ze svym elanem a umenim dokazujete, ze stari je jen stav mysli a nema s vekem nic spolecneho. Tesim se, ze az se domu do CR vratim, tak si nenecham ujit Vas koncert. Dekuji za pisne.
  • Luky1987

    Jednoho dne se vrátíš nádherná pesnička od Věry Špinarovej 

  • Paní Věro,chtěl bych Vám poděkovat za hlas,kterým nás obdarováváte,je darem od boha a nemá u nás konkurenci!!Přejí Vám pevné zdraví a mnoho pěkných písniček.S pozdravem Petr. *4*
  • Dotaz ke skladbě Valentino

    Dobrý den, jako fanda starého dobrého bigbítu bych se rád zeptal na autora a originální název skladby Valentino. Nikde se nemůžu dopátrat původu a rád bych si původní skladbu opatřil.Občas ji hrají v rádiu.Děkuji
    • Re: Dotaz ke skladbě Valentino

      dobrý den,taky se nemohu dopídít,originální název písně Valentino.už vám někdo odpověděl?
      • Re: Re: Dotaz ke skladbě Valentino

        Originál skladby Valentino je od kapely CHAMPAGNE a jmenuje se Valentino.Pochází z roku 1977 a interpretace skladby je ála ABBA *5*
  • Pozdrav z hospody

    Vážená paní Špinarová
    Již několik let Vás obdivuji a Vaše nové CD je super.
    Tuto sobotu pořádáme u nás v hospodě poslechový večer Vašeho nového CD a shodou okolností já celý večer moderuji.
    Bylo by pro nás velkou ctí, kdybychom Vás mohli z tohoto večera zavolat na mobil a pozdravit Vás.
    Děkuji předem za Vaší sms.
    Libor Podroužek, tel. 737 217 281

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit