Přejít na výpis diskuzí

Věra Špinarová

OSOBNOST 31.12.2006 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz

    Paní Věrko,prosím Vás na jakých WWWčkách
    získám přehled o Vašich koncertech s živou
    kapelou.Děkuji Karel
    • Re: Dotaz

      Dekuji mnohokrát p.Věrce za dnešní superbombovej koncert v Ustí n. L , opět jsem se přesvědčil že je královna zpěvaček na kterou v této zemi nikdo ani zdaleka nemá. Milan
  • hledám písničku

    Dobrý den,
    hledám text písničky "Máma" vč. akordů - a domívám se že je od V.Špinarové - děkuji za radu ...And.Le
  • Koncerty

    Ola všem! Mám prosbu - potřebovala bych znát přehled koncertů Věry Špinarové v Česku. Díky!
  • Koncerty Věry Špinarové

    Ahoj, nejbližší koncert Věry Špinarové s kapelou Adama Pavlíka bude 19.12. v Opavě, 16.1.2008 pak v Bílovci (sev.Morava).
  • Koncert

    Dobrý denk delší doby se pídím po koncertě na zlínsku. Pomůže mi někdo? Věrušku miluju již 25 let. *7*
    • Re: Koncert

      Paní Aleno, Věra Špinarová pojede v roce 2008 velké koncertní turné, určitě se o koncertě na Zlínsku včas dovíte.
      Hezký den.
  • Pani Vero

    Dobry den ma poklona,vcera jsem si pustila na internetu porad v komnate s Vami.Uz 25 let neziji v cechach tak jsem si opet pripomnela jak jste skvela!!!!!!!!!!!!!!!
    Dalsi podnet Vam napsat byl jsem narozena 23.9.1955 Posilam Vam pozdrav z Recka ze Solune Mejte se krasne a zpivejte zpivejte a zase zpivejte Dekuji
  • Krásná muzika

    Koupili jsme si CD s výběrem Vašich nejlepších skladeb.Díky za vynikající zážitek. Ze současných zpěvaček na Vás nikdo nemá. Obzvlášť Andromeda je fantastická. A jednou se mi vrátíš, no to je interpretace. Je nám 36 a jsmě také Kozorozi. Hodně štěstí. Petr a Áňa
  • Přání

    Vážená paní Věro, přeji Vám do nového roku hodně zdraví a štěstí. Vaše písničky mám ráda už opravdu dlouho a můžu je poslouchat pořád, nikdy se neomrzí. A na tom má zásluhu hlavně Váš nádherný hlas, takový u nás nemá žádná jiná zpěvačka a to je dobře. Živě jsem Vás slyšela jen jednou na "Záření" ve Vsetíně a nikdy na to nezapomenu. Díky za to že zpíváte.
  • Věruška Špinarová

    Vážená paní Věro, nebudete v nejbližšší době hostovat na Liberecku?? Moje kolegyně slaví 26.2. padesátiny a moc vás obdivuje.Chtěla bych ji udělat radost s překvapením na vaše vystoupení. Prosím o informaci. Děkuji vám a přeji hlavně zdravíčko. Jana Malá
    • Re: Věruška Špinarová

      behem letosniho roku bude Vera Spinarova urcite koncertovat na Liberecku, sledujte www.veraspinarova.cz tam se budou objevovat koncerty
  • Název písně

    Prosím mám dotaz na název písničky, kterou hrály na pohřbu trenéra Hlinky. Nemůžu to nikde najít. Pomůže mi tu někdo??? Předem díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit