Přejít na výpis diskuzí

Vincent Tomas

OSOBNOST 7.2.2008 
136 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adiiiiiiiiiiiisek

    je to kuku

    je sice hezkej ale s těma jeho kudrlinkama vypadá jako ovce *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *16*
    • Re: je to kuku

      já teda ovečku už viděla, ale slušelo ji to mnohem víc
  • vincííííííík

    vincííík je upe nej zpěvák mladej nádhernej a má spoustu fanynek *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ajinka.muck

    Vinnie je plostě supl

    Nwm co se do něho všichni naváží je klásnej a mladej tak ho nechte na pokoji právě začíná new karieru a samozřejmě že nebude hned dokonalý ale je upe mňňňam *14*
  • vincent je pecka

    no proste co dodat vincent je naprosty kundak proste je upe nadherny a ty vezehlene vlasy jsou pecka je proste nadherny a nadherne zpiva *14* *14* *14* *14* *14* *14* a ten kdomu bude nadavat nebo urazet tak si me neprejte *5* *1* *13*
    • Re: vincent je pecka

      Ty máš zase vyžehlenej mozek, když jseš schopná tohle napsat, a btw zajímalo by mě jak mi to nandáš???
  • ajinka.muck

    Vinnie je nej nej nej

    Vinnie je ten nej klučina jakého sem kdy viděla (samozřejmě s Richim) tak na něho nebuďte pls hnusné on nemůže za to že je Mikel p*** *15*
  • us5-my-loves

    US5

    hlásni v anketě koho chceš v čr na stránce:
    http://www.bravoweb.cz/
    US5 vedou o 1%, tak proně pls hlásni :) *14*
  • efron II.

    Jezis,vzdyt je to klon Efrona!..Kriistova noho, dalsi sladák *15* *9* *13* ..btw..to je paruka co ma na hlavě?
    • nicky-meow

      Re: efron II.

      drz h*** kdyz se ti tak nelíbí tak na nej nečum ! *8* *16* *10* *5*
    • nisee

      Re: efron II.

      hmmm sou si podobný....
      ale jestli je i fotka z premiéry HSM3, tak ti dva budou k nerozeznání.... *7*
  • jojo72

    Anti US5

    Trapááááááákkk
    • willary

      Re: Anti US5

      *16* *8* jediný trapák jsi tady *7* *7* *7* ty
      • Re: Re: Anti US5

        já US5 miluju, ale Vincenta nesnáším! *10*
        • xx_hanik_xx

          Re: Re: Re: Anti US5

          proč?.. *8*
  • rok

    US5

    US5 jsou buzíci
    • zdenickahub

      Re: US5

      nejsou jsou to super kluci,ale vincent je nejlepsi *14*
    • willary

      Re: US5

      *4* us5 nejsou buzíci *13* buzíci jsou totiž Tokio Hotel *9* tak sklapni
      • ktp95

        Re: Re: US5

        pěkně řečeno tokio hotel to sou buzny na plny čáře
  • richineks

    PETICE Us5

    Ahoj-potrebovala bych pomoc:vis US5 proste maji petici aby prijeli do čr a musi tam na tu petici poslat email nejmin 5000fanousku...zatim je tam 549...myslis zhe by si ho tam taky poslala...vim zhe je mozna nemas rada....ale jinak nema nikdo z ČR zadna fans ani ja sanci je videt...jestly mas zajem pomoct nekomu ke stesti tak posly email:na koncert@us5-czech.cz a do nej napis:sve jmeno,vek a mesto kde bydlis....jinak dekuju pokud to posles pomuzes nekomu ke stesti...dekuju za vsechny fans

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit