Přejít na výpis diskuzí

Vincent Tomas

OSOBNOST 7.2.2008 
136 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je prosně nej

    hele komu se nelíbí tak nechápu proč sem vůec leze když se vám nelíbí tak ho nechte napokoji!!!!!!!!!!§! a už držte huby!!!!
    vince je prostě nej!!!! *14* *14* *14* *14* tak kruci držte ty tlamy na uzdě jo?!
  • ywettelove

    Pro ty co tady maj kecy

    hele tak když se vám kluci nelíbí tak sem nepište ne...a náhodou tancovat umíí..a dobře...jenom zavidíte že to tak neumíte...a zpívaj taky krásně...narozdíl třeba od nějakýho hip hopu... *13* *5*
  • haha

    jhsou úžasní a ty kecy o jejich tančení jsou naprosty kokotiny
  • adiiiiiiiiiiiisek

    kuku

    us5 VŮBEC ALE VŮBEC neuměj tancovat ty jejich trapny skoky a pády nebo jak se tomu říka HOLKY prosim vás je to děs . Meěly by s tim něco udělat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *16* *8* *8* *8* *8* *8* *15*
    • usjarca

      Re: kuku

      hele víš co když se ti jejich tanen nelíbí tak se m nelez a nedívej se na ně. a mimochodem tancují a zpívají naprosto úžasně a nikdo na ně nemá
  • joj to jsem nasmála

    Nechci vám do toho slečny kecat,a le trapnější skupinu jsem už dlouho neviděla, vypadaj jak, no říct teplí, to by bylo uražkou homosexuální menšiny, jsou prostě trapní a to ještě ani nemluvím o jejich zpěvu (jestli se to vubec dá nazvat zpěv) je to jak kdyby je někdo tahal za koule. Takhle jsme se sestřičkou dlouho nenasmály, takový úchylácči *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: joj to jsem nasmála

      Hele aby jsi věděla ty jsi trapná náhodou spívaj hezky takže drž hubu tlamo vymaštěná rozhodně spívají líp než ty!!!!!!Krááávo nelez sem když se ti nelíbí a běž si ta na ty svoje dechovky a neplet se do krásné skupiny pipino jedna!!!!! *16* *16* *16* *8* *8* *8*
    • Re: joj to jsem nasmála

      hele kdyz tady pises ze je xxspartankaxx mimino co ses teda ty? Jako koho to tady zajímá že si se u toho nasmala s nakou tvoji sestrou??? nikomu to tady necpi a ver mi ze to tu nikoho NEZAJÍMÁ...proste si priznej ze jim skupine US5 zavidis ze sou slavny, treba nekomu muzou vadit ale inteligentni clovek , coz je v tvemto pripade nerealne by tady nepsal takovy picovyny !!!!!!!!!!!!!!! *7*
    • pblennie

      Re: joj to jsem nasmála

      bože *1* *1* *1* no já sem se zas nasmála u tvýho ubohýho komentáře, nikoho trapnějšího než si ty sem dlouho nezažila *15* prosim tě radši zalez, seš upa mimo!
    • xxspartankaxx

      Re: joj to jsem nasmála

      Jo fakt a já jsem se dlouho nenasmála *1* *1* *1* tomu tvýmu trapnýmu komentáři hahaha to je sranda vit *1*
    • Re: joj to jsem nasmála

      PS: VINCENT JE TEN NEJDIVNĚJŠÍ SLADKEJ KLUČÍN JAKÝHO JSEM VIDĚLA!!!
  • us5-my-loves

    Akce pro kluky !!

    Ahojky andílci,
    tak včera večer jsem vám psala že tubude nějaká ta akce =)..Tak a je tady..přesvědčíme kluky z US5 že je tady moc chceme.Takže co hezkýh vás napadne..to pošlete na E-MAIL:Terisek-US5-Richie@seznam.cz :)...Potom se všichni dohodneme jestli to bude všechno ve videjku nebo na transparentu. Ale kdyby to bylo na transparentu..muselo by se to všechno vytisknout a to by nešlo. Ale všichni se dohodnme.Takže posílejte nějaké výtvory s klukama,vaše a kluků upravené fotky...Ale musí nás být opraaavdu hooodně :).Kdyby nás bylo málo nemělo by tocenu .Takže můžete posílat už teeeed' dokonce ledna =) ..máte na to doost času :)..
    Kluci mají také i vlastní youtube..takže jim můžu poslat vzkaz i na myspace :)..Kdo si to dá na blog tak to bude super =)..zatím se povedla každá akce =)

    Akci pořáda TeríQ-Richie = tus5.blog.cz
  • thbillinka

    krasnej

    *14* Vincent je upa krasnej kluk milujuho je upa žuža krasnej *14* *14* *14*
    • Re: krasnej

      Nezdá se ti, že je s tebou něco v nepořádku???? *3*
  • Vince

    No znala jsem US5 ale moc mě nebrali ale když tam teďka přibrali Vince tak je žerůů!!
    US5 4EVER! *1*
    • Re: Vince

      no vidiš to a co je tam Vincent, tak už mě to fakt nebere....
  • mm

    vincent je krásnej kluk *14* *14* *4* *14* *4* *4* *14* *14*
    • nicky-meow

      Re: mm

      já taky *14*
    • Re: mm

      další divná *9*
  • us5

    us5 miluju *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit