Přejít na výpis diskuzí

Vladimir Putin

OSOBNOST 22.3.2011 
257 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano hezký den ,mají ho rádi v době míru anektuje uzemí pro rusko a zastává se svých občanů na ukrajině a osnuje provokace na ukrajině , evropa a amerika přihlíží opět se rodí novodobý fašizmus a dějiny se opakují, ted ale vzchází z ruska je to politik opětovné studené války a evropa se bojí o nerosty a robu plyn , je to jaderná velmoc a začalo to pomalinku expandovat putin a rusko vyvolávají nesnášenlivosti mezi občany jak historie ukazala na zemi už nejednou, jek se tohle zastaví , já se mu nemužu ani do tváře podívat, cítím jak je spokojený s vývojem na ukrajině , a dál spekuluje, lidé přestávají bdít nad mírem a chtěji další lekci pohromy
    • Pot slzy a krev,evropa už zapoměla potřebuje Churchila
    • Ty si sezrala vse co ti zapadni media nabidly. Fasizmus je na ukrajine, ne v rusku. Historii mozna znas ale soucasna realita je pro lidi jako jsi ty ZAKAZANA! Takhle oblblý lidi americkou propagandou me vzdy dostanou na kolena. :) Zijte stastne, dokud vam to jeste zapad dovoli. Pak ale nebrecte vy tupe ovce.
    • Tak se mu podívej do prdele,dál se svojí inteligencí stejně nedohlédneš!
  • PUTIN-Jediný normálny politik.
    A niet divu,že jeho popularita rastie.
    • tak ako padá popularita podporovateľom amikov! *1*
    • PUTIN-Jediný politik který je schopný připojit cokoliv a kašlat na zdravou ekonomiku. A pište prosím srozumitelně.
      • zrozumitelne - nevieš čo píšeš - mlč !!!! *16*
  • Putin eto gadost kotoruju nado bilo ubit v zarodyse.Teper etot ryzij karlik budet ozen dolgo sidet y vlasti.....on ne zelovek a sywestvo kotoroe dorvalos k vlasti.Ozen nadeus zto etot karlik dolgo zit nebudetNEJ
  • Díky panu putinovi je teď v Rusku fašismus což je hodně nebezpečné pro světový mír!
    • čo si chorý na hlavu ???? *10*
  • Putin se mi strašně líbí...a jak jsem nemusel Rusko,tak teď se mi líbí.Neřídí se podle západu a tak to má být..
  • Je to ambiciózní a nebezpečný člověk, čili h...l.
  • Je to hňup a blázen!
  • O Velikonočním pondělí jsem byl namši v kostele a co vy pane Putin?
    Odpoledna jsem šel k ovcím filmovat s fotákem obyčejným za dva tisíce starým pět let a z lesa jsem si přinesl tyčovinu s tou tak vymrskat Kwitovou i Pejškovou i Schafářovou jake nehorázné výhry jim dopřáváte vy kapitalisti z ruské ropy plynu zlata diamantů které prodáváte mafie západních firem s korupcí vás politiků.
    Tyčovinu mám na kolky k jabloním,ale ruské jablka jsou od Myčuryna moc velké a trpké plody,neb hnůj který kydají v uvozovkách agentury na Rusko je trpce přehnojený.

    čest práci

    Brachtl Antonín Morava
  • Já osobně si myslím že vážený prezident Putin je ten nejlepší prezident který tu kdy byl kéž by se náš prezident aspon trochu podobal Panu Putinovy je to hrdina nikoly osel Amerika má všechno na háku sere se do všeho dalo by se říct že všechno ovládá amerika ale rusko samo o sobě má takovou technyku že by ameriku zničila bez problému škoda že amerika je v nato
    • Máš v tý palici pěknej bordel,já na rozdíl od tebe se podepíšu,je mi tě upřímě líto.
  • jediná země která je schopna vzdorovat USA a jejich přisluhovačům v evropě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit