Přejít na výpis diskuzí

Vladimir Putin

OSOBNOST 22.3.2011 
257 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusko jenom zapírá že když Nato zveřejnilo fotky ruských vojáků u hranic s ukrajinou.
    • Tak proč se asi před dvěma dny na internetu objevila zpráva,že fotografie jsou podvrh a asi osm měsíců staré a dokonce ze společného cvičení Ukrajiny a Ruské federace?Kdo tedy vlastně lže a zapírá?!
  • no jistě rádoby hrdina je to dědek. *8*
  • putin je osel
  • Myslete si svoje,podle mě to není dobrý vladař v ruských dějin,je to nafoukanec
  • Vladimír putin je blbec *16*
    • Myslím, že blbec je tu někdo úplně jiný, že Filípku.:-)
      • Myslím že blbec jsi ty jedině sám ubožáku.
      • přestaň mě urážet jdi do háje.
      • táhni k čertu.
      • a žádný filípku to na mě neplatí.
      • tak hele abych si to vyjasnili kdo je tu blbec Josífku.Já snad no co si to dovoluješ.
      • no jistě jenom rádoby nic jinýho.
      • Josefe co tím chceš naznačit? já osobně putina nenávidím. *16*
  • pozrite si rozhovor slobodný vysielač 13.3 2014 s Paul Craig Roberts odporučam milena doležité
  • Jsou prostě na světě lidi, kteří potřebují, aby jim nějaký "rádobyhrdina-vůdce-panovník-fuhrer" vládnul.Když sami nejsou úspěšní a šťastní, tak potřebují, on za ně "zatnul tipec" těm, kteří se mají dobře. Podle mě právě v tuhle chvíli pan Putin onanuje nad mapou Krymu.
    • ---a VY JSTE BLBEC.-sTOP......
  • Toť se ví, že je nejoblíběnější! Adolf Hitler byl svého času také nejoblíbenější politik Německa!
    Veliký Kim je také nejoblíbenější!
    Ivan Hrozný byl také nejoblíbenější.
    Jindřich VIII. Anglický byl také nejoblíbenější:
    Kdo jen ceknul, šel na Sibiř nebo k popravčímu špalku!
    *1* *1* *1* *1* *1*
  • Z Ruska nikdy nic dobrého nevzešlo a ještě když je u moci fanatický blázen.
    • mali ste na mzsli ameriku a uniu super aj ja to hovorím slava rusku
    • Neříkávali jsme to za totáče o Americe? *12*
  • Stížnosti zasílejte na Salon.lola.babisch@hrad.cz jste banda nacistických pohlavarů ochranky miliardářů a boháčů.

    Brachtl Antonín vše se jen zdražilo kvůli válkám o ropuz chamtivosti Rusů i Američnů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit