Přejít na výpis diskuzí

Vladimir Putin

OSOBNOST 22.3.2011 
257 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsou prostě na světě lidi, kteří potřebují, aby jim nějaký "rádobyhrdina-vůdce-panovník-fuhrer" vládnul.Když sami nejsou úspěšní a šťastní, tak potřebují, on za ně "zatnul tipec" těm, kteří se mají dobře. Podle mě právě v tuhle chvíli pan Putin onanuje nad mapou Krymu.
    • ---a VY JSTE BLBEC.-sTOP......
  • Durak *16*
  • nesympatický,arogantní politik,agent kgb a udavač.

    ZLO.

  • ZLO ZLO ZLO ZLO ZLO ZLO ZLO ZLO ZLO.

    agent kgb,nesympatický a arogantní politik,udavač.

  • Rusko podporuje separatysty obvinuji Rusko terorismu
    • Rusove koukaji se na lidi, ale "demoktaty" se zajimai o teritoria a investice. V Krymu šlo zaprve o lidi.
      • Koukají na lidi... Odvěký postoj Ruska vyjádřila jednou Kateřina Veliká: "Nemám v úmyslu hranice bránit, chci je pouze rozšiřovat." Rusko od roku 1914 roste průměrně (opakuji, průměrně) o 110 km čtverečních za den. Ale hlavně že nemyslí na teritoria, že.
  • Je to hňup a blázen!
  • Lázně jako u Mečjara to zrovna nejsou ač jetam velmi drahé vstupné na Krym pět eur nahodinu ,tacípolitii mají peněz at už USA nebo Rusko ale že žádná velmoc nenapadne švýcarsko fašistický stát s miliardami mafiánů pračka peněz zválek zbraní bordelů korupce ukradených peněz jednotlivých států podnikateli.

    Brachtl Antonín
  • putin vyholal válku na krymu a to říkáte že je nejlepší prezident ruská at žije dmitrij medvěděv
  • Toť se ví, že je nejoblíběnější! Adolf Hitler byl svého času také nejoblíbenější politik Německa!
    Veliký Kim je také nejoblíbenější!
    Ivan Hrozný byl také nejoblíbenější.
    Jindřich VIII. Anglický byl také nejoblíbenější:
    Kdo jen ceknul, šel na Sibiř nebo k popravčímu špalku!
    *1* *1* *1* *1* *1*
  • O Velikonočním pondělí jsem byl namši v kostele a co vy pane Putin?
    Odpoledna jsem šel k ovcím filmovat s fotákem obyčejným za dva tisíce starým pět let a z lesa jsem si přinesl tyčovinu s tou tak vymrskat Kwitovou i Pejškovou i Schafářovou jake nehorázné výhry jim dopřáváte vy kapitalisti z ruské ropy plynu zlata diamantů které prodáváte mafie západních firem s korupcí vás politiků.
    Tyčovinu mám na kolky k jabloním,ale ruské jablka jsou od Myčuryna moc velké a trpké plody,neb hnůj který kydají v uvozovkách agentury na Rusko je trpce přehnojený.

    čest práci

    Brachtl Antonín Morava

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit