Přejít na výpis diskuzí

Vladimir Putin

OSOBNOST 22.3.2011 
257 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zlo.

  • Měl by jít do důchodu dědek.
  • MartinDyntar

    oprava: pravděpodobně jeden z posledních komentářu... nevím.

  • Luky1987

    Rusko je najlepšie pre mňa 

    • MartinDyntar

      Vladimír Putin má na sobě krev Ukrajinského lidu a Ukrajinského národa! Kterou už nikdy nesmyje. Pasivní ekonomicky prospěchářská Evropa musí poznat bolest a utrpení Ukrajiny, kterému nečinně pasivně přihlížela. Tahle zkurwená amerikanizace celé Evropy, politiky EU je pohřbením jí samé. Je jejím hrobem. Politika Ruska má jediné možné řešení - návrat ke Slovanství, návrat ke svým dějinným kulturním křestanským kořenum v Ruském pravoslaví. Není s Vladimírem Putinem možné, navždy zpusobyl samotným Rusum takové hystorické kulturní sebeponížení a takovou bolest v srdci stejně jako před ním Stalin Rusum a Adolf Hitler samotným Němcum, když ve veřejných prostranstvích na ulicích spálil knihy německých velikánu-klasiku od Rainera Maria Rilka po Bertolta Brechta. Vladimír Putin udělal to samé, dopustil se stejné hystorické chyby. Neponížil jen Rusko, ale samotné Rusy, pošpinil a pošlapal a očernil samotné pravoslaví navždy a musí za to lidsky trpět. Věřím v návrat Rusu k jejím hystorickým kulturním tradicím, ale válečný konflikt na Ukrajině navždy rozdělil Rusko a Ukrajinu stejně jako Bosnu a Hercegovinu, Rusové a Ukrajinci Putinovi ty válečné zvěrstva a zločiny proti lidskosti nikdy nezapomenou, Evropa jen ekonomicky profitovala a ekonomicky prospěchářsky pasivně přihlížela, celá politika EU skončila. Nehlásím se k Evropě, nejsem hrdý Evropan, stydím se za Naši nesjednocenou Evropu a za špinavou politiku EU. Hlásím se hrdě k Ruské pudě, v Rusku jsou naše kořeny Slovanství. Nepatříme západu a USA! Budu nadále se svým klidným svědomím schvalovat a podporovat právě nakonec se svým klidným svědomím terroristické utoky na USA a její ubohé špinavé kapitalistické praktiky jak nedustojně zacházet se slušnými lidmi v Česku, kterých moc nezbylo a profitovat na nich, přiživovat se na nich americkým kapitalismem k hodnotám konzumního životního stylu. Amerika nesmí být nikdy podporována Českou Republikou a naopak. Američané už nejsou vítáni v této zemi, v České Republice ani jinde. Já nenávidím Českou Republiku a pohrdám touto pro západní zemí, ve které stejně jako v Americe samotné média ztrácejí nezávislost na politice, roste korupce, nikomu nic nepatří, vše politicky patří nadnárodním korporacím a vytrácí se národní hrdost a hystorické povědomí o této zemi. MARTIN DYNTAR za Rusko a Slovanství, a za Svobodnou Ukrajinu bez Ruské politické agrese, bez násilí. Nesouhlasím s legálním držením střelné zbraně v České Republice po vzoru západu a především USA. Dopadneme všichni nakonec stejně jako v USA. Vystřílíme se postupně navzájem. MARTIN DYNTAR, Hradec Králové. S láskou navždy k Ukrajině.

      • Luky1987

        TV vôbec nesledujem, lebo ma to nebaví pri tom ani sedieť vôbec. A Putin je lepší ako Ukrajinský Zelenský sto a jedno. Bidena mám tiež na háku totálne. Ja politiku nijak moc nesledujem a netiahnem k nej! 

  • Filip9

    Nechápu jak takovýhle zlý člověk může mít nějaké fanoušky 😡

  • Dyntar ty nejsi politik,většina civilizovaného světa je proti Rusku a sankce proti Rusku budou.

  • Vladimír putin je blbec *16*
    • Myslím, že blbec je tu někdo úplně jiný, že Filípku.:-)
      • Myslím že blbec jsi ty jedině sám ubožáku.
      • přestaň mě urážet jdi do háje.
      • táhni k čertu.
      • a žádný filípku to na mě neplatí.
      • tak hele abych si to vyjasnili kdo je tu blbec Josífku.Já snad no co si to dovoluješ.
      • no jistě jenom rádoby nic jinýho.
      • Josefe co tím chceš naznačit? já osobně putina nenávidím. *16*
  • Válku rozpoutalo Rusko,ne Amerika!Drtivá většina zemí je Proti Rusku.Rusko bude potrestáno a sankce proti Rusku budou následovat.A Amerika je mnohem bohatší než Rusko!

  • USA si ekonomické prvenství udrží ještě dalších 50 let tvrdí ekonom.

  • v každé epoše se narodí nějakej karel veliký,napoleon,hitler,putin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit