Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Svěrák

OSOBNOST 5.11.2010 
316 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý podvečer pane Svěráku, naprosto souhlasím s předchozím pisatelem a rovněž bych od vás chtěla slyšet důvody pro podporu tohoto člověka,který nemá jediný předpoklad stát se hlavou tohoto státu.To bych si přestala vážit nejen vás,ale i této republiky,která si zřejmě potom už nezaslouží nic lepšího. *10*
    • Vážený pane,hodně jsem si Vás vážila jako umělce.Nemohu pochopit Váš postoj k cizákovi a to ještě k tomu "jak on říká,že je Rakušák" ani vlastně neví co je.Vy ,který jste ve Vašich postavách vytvářel vlastence. Nechápu.Mě osobně se nelíbí ani jeden kandidát z těch dvou. Ale toto.Ptám se ,proč zbytečně umírali v koncentráku moji dva strýcové ,proč můj otec se musel schovávat ,kvůli Vašemu příznivcovi a to nejpodstatnější ,co mám říct mému vnukovi.Že Česko vlastně vytvořili,jak říkala moje babička herecká lúza.
  • Šwarcenékra ne nejen kvůli jeho patlavé řeči a slintání.

    On by hovořil rád,ale nejde to - totiž neexistuje žádnej duševní potenciál z důvodu jednoduchého myšlení a naučených frází.
    Z něj padá jen vše povrchní, natrénované a dlouhou praxí vžité. Avšak pro jistou skupinu lidí je to hit a fascinace, ...

    Pane Svěrák čím Vás, pro mne, tak výzačného filosofa 21.století nadchnul tento starej ještěr ?!? - jenom proto, že s Vámi mluví "stejně" jako třeba s "ňákou malou holkou" - mělo by to být právě naopak -Vy by jste mu měl "dovolovat" aby Vás tenhle trotl někdy zastavil ...
  • Přes veškerou snahu učitelů dějepisu mladí lidé historii neznají,
    čtení je pro ně obtížné. Proto jsou tak snadno manipulovatelní a
    Němec duší, bydlištěm v Rakousku, s občanstvím švýcarským, česky mumlající "já sem Céch" je jejich modlou. Neuvědomují si, že zrazují
    svůj národ. Ale pan Svěrák si to určitě uvědomuje, ten má asi jiný důvod.
  • Vážený pane Svěráku, jsem Váš obdivovatel a velmi mě mrzí Váš postoj k prezidentským volbám. Zapoměl jste na KH Borovského a jeho odkaz " zle matičko zle, Schwanzerberci zde atd. a plno přísloví jako: vrána k vráně sedá, vrána vráně oči nevyklobe a pod.
    podívejte se na společnost a činnost p,Sch. Myslím si, že jste se neměl angažovat.
    • Pod toto se podepisuji.
      Libor Kramář
  • Že Jára po večerech vynalezl šachy a mariáš není pochyb,nebot Bertík se v té době zabýval jakousi teorií.Nevešlo to však ve známost,protože Alfréd tvrdil,že to z globálního hlediska,nemá žádnou cenu. *16* *3*
  • Vážený pane Svěráku,
    vždy jsem si Vás vážila a obdivovala Vás pro krásnou češtinu a zvučný hlas. Váš humor jak v divadle, tak i ve Vašich povídkách se mi velmi líbí - knihy jsem si pořídila ihned po jejich prvním vydání. Váš postoj ke kandidátovi na presidenta však nechápu. Myslela jsem si, že vlastenectví je Vám blízké. Nezklamejte lidi, kteří to s naší zemí myslí OPRAVDU dobře a otevřete prosím oči. Snad Vám k tomu dopomůže otevření si a přečtení následujícího odkazu:

    http://www.fragmenty.cz/iy099924.html
  • Pane Svěráku, ač se mi Váš ne/herecký projev nelíbí, nemyslela jsem si, že jste takový pokrytec. Ve svých hrách minulost kritizujete a teď
    podporujete někoho, kdo představuje velké nebezpečí dalšího útlaku
    českého národa.Stojí Vám to za to?
  • Dobrý den pane Svěráku. Od malička miluji Cimrmanovské divadlo dnes je mi 26 a mnohokrát Vám děkuji za váš (všech) přínos, hlavně vzbouzení hrdosti a vlastenectví v českém lidu.
    Vaše hry Lijavec ( kde se vysmíváte Rakousku a poukazujete na utlačování Českého národa)
    Hra Blaník ( jedinečné vlastenecké dílo s dobrou připomínkou že nikdy nebylo tak špatně aby nemohlo být hůř )

    A konečně České nebe.
    Povězte mi, kam zmizela Vaše hrdost? Proč vše co jste vytvořili jako herci, chcete zničit?
    Proč nechcete aby si Vás lidé pamatovali jako spravedlivého hrdého ČECHA a podporujete novodobou Bílou horu 1620 ?
    Prosím vás o vysvětlení Vašeho aktu ať nezničíte mou poslední naději ve spravedlnost a vlastenectví v zemích Českých.
    Prosím Vás vezměte vaši podporu z5, všichni Vám to určitě moc rádi odpustí.
    Děkuji
  • Vážený a milý Pane Zdeňku, pozdravuji Vás tisíckrát, neboť jsem Vám již dlouho nepsala i když... myšlenkami jsem byla často s Vámi.To současné politické dění mne otravovalo moji spravedlivou duši a často jsem si představovala, že s Vámi ujíždím na Arše Noemově někam do dálav a jenom ta němá tvář pluje s námi, která člověku neublíží.Když udělám rekapitulaci, léto bylo krásné, slunce, voda, vzduch, vůně jahod a malin. Na podzim vůně zralého obilí a hub, ta příroda nám ještě naděluje. Nyní doba adventní, doba Vánoc, vzpomínek na dětství, kdy se člověk těšil z každé maličkosti. Já Vám Pane Zdeňku, ze srdce přeji, aby Vaše umění stále přinášelo všem dobrým lidem neskonale krásné zážitky jako dosud. A o Vánocích radost, zdraví, štěstí, lásku pro Vás a Vaše blízké. Krásné Vánoce přeje Marie
    • Pan Svěrák,který podporuje člena bilderbergu Karla podivně adoptovaného za Čecha,aby mohl neprávem restituovat a o církevních restitucích nemluvě je hnus.Pane Svěrák to jste se hodně snížil a přetvařujete se ,jako Karel ??? kerý myslí jen na sebe a jeho kumpány???
  • zdena.huspekova
    Dobrý den, ráda bych vým poslala moje krátké dílko k posouzení. Všem se moc líbilo, ale ráda bych znala Váš názor. je o J. Cimrmanovi. Díky Zdena Huspeková email - babyzdeni@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit