Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máš krásné oči, když pláčeš

    Zdravím, jsem asi no skoro stejný ročník jako vy a ačkoliv jsem to dlouho nosila v hlavě, tak až teď jsem dala na papír krásný romanticko dramatický příběh, který jsem si vždy představovala jako film.
    Je to životní, skutečný příběh. Pošlu i v tištěné podobě. Myslím, že by se Vám to líbilo.Příběh začíná někdy v 70 letech a končí v současnosti. Není to zrovna popelka, která najde prince, ale je to skutečné a podle mých průzkumů dobré. Záleží na vás. Moc si Vaší práce vážím, ale to Vám říká každý. Mně by se líbil do toho mého díla Váš humor. Pak by to nemělo chybu.Dejte vědět, ať tak nebo tak. Děkuji Tamara *14*
  • Zdeněček

    Ahojik mam rad Zdenečka je to normalni chlap kterej se umi bavit dobře se mi sním povídalo a byl bych rad kdyby mi někdo na nej nebo Vaclava Matějíčka (kamarad muj i Zdenečka) ztratil jsem s nimi kontakt a moc mě to mrzí. Prosim ozvěte se *9*
  • Dotaz na pana Trošku

    Dobrý den, pane Troško,
    mam na Vás dotaz k Vašemu bezva filmu (jeden z mnoha),Slunce, seno, jahody.Chtěl bych vědět zda v něm obsažená písnička,na níž se tancovalo na "babském bále".Byla napsána pouze pro film, či normálně existuje, jako doprovod k lidovému tanci.
    Děkuji za Vaši odpověď a přeji mnoho úspěchů s filmovým pásem.
  • Děkuju :-)

    Moc zdravim:-)Chtěla bych vám jen poděkovat za všechny lidičky ktery vyrustaly na vesnici v 80 a 90letech!Vaše filmy mi vždycky připomenou moje dětství-vaše filmy přesně vystihujou to co se na vesnicích dělo :-) všude byla nějaká keliška u nás teda asi 5 a já pořád vidim naší babi když odcházela v pul 7 do krámu a vracela se v 9 a to byl konzum cirka 3 minuty!!! no paráda:-)Když je mi ouzko,tak si pustim všechny 3 díly a hned je mi líp-už to znám na zpamět ale vždycky tam nejdu něco schovanýho! Třeba točenák na třešních :-)Fakt moc děkuju-je to ůžasný.Moje nejoblíbenější filmečky.Papa a mějte se Maruška Třtice :-)
  • dotaz na casting

    Dobrý den,
    jsem šťastný, že jsem konečně našel Vaše diskuzní fórum, jelikož mám dotaz. Žiji v Brně, ale dost často jezdím do Prahy na castingy. Hrál jsem v několika reklamách, dokonce mám skušenost i s natáčením filmu. Ale byla to skutečně malá rolička. Mým snem, asi jako spoutsu dalších zde, je být herec. Zahrát si ve Vašem filmu musí být nezapomenutelný zážitek. Proto bych rád zkusil casting na Váš nový film, o němž jsem slyšel v rádiu. Netuším jak se film jmenuje, to mi bohužel uniklo, ale prý právě hledáte nějaké talenty. Přímo za talenta se nepovažuji, každopádně proč to nezkusit? Proto Vás velice prosím o adresu a období, kde se bude casting konat. Rád bych to zkusil.
    S úctou Honza
  • Pochvala

    *14* *14* Nazdar Zdeňku.
    Chtěl bych vědět,zda jsme všichni Zdeňkové tak mlsní.Po přečtení knihy Nebe v hubě jsem tak usoudil.Jsem rád,že je také někdo /podle manželky/mlsný nabo mlsnější než já.Letos o Vánocích jsme měli kapra podle tebe a byl vynikající./I studený/.
    *3* *3* *3* Já mám specialitu/možná ji odzkoušíš???/ samotné kuřecí kůžičky v horkovzdušné troubě asi 45 min. jen posolené a trochu kmínu případně česneku.Tyto v podstatě škvarečky jsou nedostižitelné /a místo chondroitinu i zdravější/.
    S pozdravem
    Zdeněk Rybář *4* *4* *4*
  • Navrh

    Zdravim Vas pane rezisere,jsem Vas velky fanousek,Vase filmy,komedie a pohadky jsou opravdu perfektni a muzu se na ne divat porad dokola.Nejlepsi jsou ale letni komedie,ja su z Moravy z jzdacke vesnicky zivot je tu sranda,jestli planujete nataceni nejake takove koedie,tak to zkuste u nas na Morave.Moc rad bych se zucastnil nejakeho konkurzu,ale to se mi nikdy nesplni.Preji hodne uspechu v novem roce.
  • z .t.

    z.t. nejjjjjj
    užas
    gold seriali *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • Zdeněk Troška

    Páni... ještě v Moskvě, když tam byl na návštěvě, byl u nás doma a dokonce mě na klavír učil hrát Princeznu ze mlejna... je to skvělej režisér!!!:)
  • jsem tak akorat do fylm

    Pane Troska, jste jednička. Vemte mě do filmu. Jsem fakt dobrá. Vypadam jak Agata hanychova, možna jsem jen trochu vice strestenejsi, též jsem takova borka, presne jako skopkova a a gata a jeji mama zaroven. Fakt bych se vam hodila. Do vašich filmu se fakt hodim, též su tak blbe jak ja. tak co, dame to dohromady? Vaše neskonalé vděčná a upřímná faninka, naprosto vas obdivuju ve všem hlavně jak se všemu dobředu smějete, to se mi lyby, to už znamená, že se máme smát i my, že to je lebo má bit prča. Fajné a Vy ste fakt fajny. Ozvěte se, bude komedyja. Žaneta
    • Re: jsem tak akorat do fylm

      Žaneta by se do "jeho filmu" skutečně hodila. Proč ji pane Troska neodpovíte? JK

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit